Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Wiemy, kto zasiądzie w Radzie Gminy w Starym Czarnowie

  • 22.10.2018, 00:51 (aktualizacja 22.10.2018, 02:06)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiemy, kto zasiądzie w Radzie Gminy w Starym Czarnowie
Z komitetu Marzeny Grzywińskiej do Rady Gminy w Starym Czarnowie weszli: Piotr Paczkowski, Zenon Róg, Władysław Kałucki, Mieczysław Dudziński, Bożena Frącala, Damian Rabenda, Alina Przybysz, Artur Florczak, Dariusz Ruszczycki, Kazimierz Bejnarowicz i Marcin Drwala.

Z komitetu Arkadiusza Łysika wejdą do rady: Krzysztof Popek, Renata Marczewska, Leokadia Moździerzewska i pani Bas.

Przedstawiliśmy dane nieoficjalne, niepotwierdzone jeszcze przez Państwową Komisję Wyborczą.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bożena   Froncala
Bożena Froncala 30.10.2018, 13:11
Bardzo dziekuję Mieszkańcu St. Czarnowa - będę się starała nalezycie wykonywać nałożone na Radnego zadania - B. Froncala
Mieszkaniec  Starego  Czarnowa
Mieszkaniec Starego Czarnowa 27.10.2018, 16:31
p. Bożena zasłużyła na mandat Radnej - gratulacje składam i życzę owocnej pracy - tak najprościej .
Znany  i lubiany  Mieszkaniec Kołbacza
Znany i lubiany Mieszkaniec Kołbacza 25.10.2018, 07:53
Do niżej "widać. widać " - kto pucował władzy - ale Władza nie wybierała tylko mieszkańcy i otrzymała najwięcej głosów / 108 / w całej gminie - Gratulacje P. Bożeno. Pani to sie należał ten Mandat już w poprzedniej Kanencji, Pani w sprawach samorządowych siedzi całe życie. Jeszcze raz Gratuluję,
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 24.10.2018, 14:19
Niestety nie da się nadrobić straconego czasu w cztery lata, ale przed nami kolejnych pięć i jak już widać sporo się wydarzy. Teraz, kiedy mieszkańcy rozbili ostatni bastion poprzedników, prace ruszą z jeszcze większą parą do przodu. Zmieniajmy dalej.
Mieszkaniec Dobropola
Mieszkaniec Dobropola 24.10.2018, 11:43
Całe szczęście Pani radna (celowo z małej litery) nie weszła do rady. Miała być kanaliza i nie ma. Mieszkańcy przy urnie wystawili jej dwóje i nie wybrali na następną kadencję. Bardzo się z tego cieszę.
...
... 24.10.2018, 19:41
.. ileż samozachwytu, ironii, pogardy w tym wpisie. WSTYD.
Dobropole
Dobropole 26.10.2018, 12:14
Tak myślę, że za poszczególnymi radnymi głosowali ludzie z ich sąsiedztwa. To ich wybór. Nie kierowali się raczej przynależnością do komitetu jednego, czy drugiego kandydata na wójta tylko swoim własnym rozumem i spojrzeniem na swojego sąsiada - potencjalnego radnego. Jak ktoś "nie przeszedł" to znaczy tylko tyle, że mieszkańcom nie podobało się dotychczasowe sprawowanie mandatu, jeżeli kandydat już "brał udział", bądź też nie widzieli go jako człowieka. Moim zdaniem radość, że ktoś "pociągnął" za sobą iluś tam kandydatów, wcale nie świadczy o tym, że ktoś ma monopol na mądrość. Jest dokładnie odwrotnie - brak kogoś z "drużyny" na liście to jest sygnał, że nikt nie jest nieomylny. Bo skoro na budynku kościoła jest piorunochron, to znaczy, że wszyscy miewamy wątpliwości.
Gratuluję wygranej i cieszę się, że nie zmarnowałem żadnego swojego głosu w wyborach. /może powinienem zacząć grać w totka ?/
Szanujmy zdanie innych ludzi, a do nas to wróci i będą szanowali nas.
Pozdrawiam Pani Marzeno.
Mieszkaniec Dobropola
Mieszkaniec Dobropola 25.10.2018, 11:27
A dlaczego wstyd. Cieszę się że weszła kandydatka na którą głosowałem, druga nie weszła bo nie chcieli wyborcy dodam że głosowałem również na P. Marzenę.
real
real 24.10.2018, 12:52
Widać,że nie jesteś zorientowany komu zawdzięczacie brak kanalizy.
Pszółkotrep
Pszółkotrep 26.10.2018, 10:19
Co wy sobie k. myślicie żołnierzu ! wróć - mieszkańcu. I tak sobie tej kanalizy nie zrobicie, za mocny jestem i chyba tylko po moim trupie.
?
? 24.10.2018, 19:08
Sądzę, że mieszkaniec Dobropola, jest bardzo dobrze zorientowany komu zawdzięczamy brak kanalizy, tylko,, wali" ścieme. Przyszła p. radna będzie miała wielkie pole do popisu, aby przekonać wiadome nam osoby w kwestii zmiany decyzji tak potrzebnej inwestycji, co uważam, że wcale nie będzie trudne. Powodzenia pani radna, oraz owocnej i szczerej współpracy z Panią Wójt.
Pszczółkotrep
Pszczółkotrep 26.10.2018, 10:17
Co wy sobie k. myślicie żołnierzu ! wróć - mieszkańcu. I tak sobie tej kanalizy nie zrobicie, za mocny jestem i chyba tylko po moim trupie.
Bożena Froncala
Bożena Froncala 24.10.2018, 11:11
Szanowni Państwo !
Pragnę złożyć serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w niedzielnych Wyborach Samorządowych obdarzyli mnie swoim zaufaniem i oddali Swój Głos na moją osobę.
Chciałabym zapewnić, że jako Radna Gm. Stare Czarnowo zrobię wszystko, aby nie zawieść Państwa zaufania, a swoje obowiązki będę wykonywała sumiennie w poczuciu odpowiedzialności za wspólne dobro Mieszkańców naszej Wsi oraz Gm. Stare Czarnowo.
Gratuluję wszystkim , którzy te Wybory wygrali.
Z p o w a z a n i e m :
Bożena Froncala
widać widać
widać widać 24.10.2018, 11:34
widać kto przez ostatnie 4 lata siedział na forum i pucował władzy.
Koleś
Koleś 24.10.2018, 10:32
A mam konia i szukam hotelu , można do Kołówka ?
Mustang
Mustang 26.10.2018, 09:49
Musisz dobrze sprawdzić teren, bo podobno SanEPiD wydał pozytywną opinię n/t rozbieralni w tym hotelu.
[EDIT] sory za przejęzyczenie, ale chodziło mi o przebieralnię -zmienić nie mogłem bo BACKSPACE mi odpadł z klawiatury laptoka ;-)
.....
..... 24.10.2018, 18:40
Koleś, dobry jesteś, rozbawiłeś mnie do łez...
wiadomokto
wiadomokto 24.10.2018, 12:48
Jak jesteś "koleś" to jak najbardziej.
Gryfiniak
Gryfiniak 24.10.2018, 07:22
Też są takie przecieki o byłym przewodniczącym Rady Gminy Stare Czarnowo Men.K. odnośnie tych usług / ujeżdżalnia koni itp./ w Kołówko na posiadłościach Nadlewśnictwa - sądę, że to jesyt na legalu ?
wiadomokto
wiadomokto 23.10.2018, 20:06
I jak teraz nasz atrakcyjny Kazimierz będzie się przedstawiał w towarzystwie ?. Kiedyś:" przewodniczący rady gminy" (fju, fju), potem: "radny gminy" (na bezrybiu i rak ryba), a teraz: " leśniczy z Kołówka co udaje, że nie prowadzi hotelu dla koni" ? Proponuję: "właściciel stadniny" (brzmi nie nanajgożej). Jest tylko jeden problem - wypadałoby zgłosić działalność, ponosić koszty związane z zatrudnianiem no i liczyć się z tym, że w końcu dotrze to do odpowiednich służb i instytucji.
Mustang
Mustang 26.10.2018, 10:41
Nie uważasz, że trafniej byłoby jakby się przedstawiał jako OGIER PIERWSZY?
Skojarzeniowo dla miłośników koni brzmi dobrze, hotel da się jakoś wytłumaczyć, a fiskusa bym się nie czepiał, każdy da piątaka jakiemuś tam Józiowi za skopanie ogródka. Jako bonus - jeszcze miłośniczkom koni też się będzie fajnie kojarzyło.
Mieszkanka   Binowa
Mieszkanka Binowa 23.10.2018, 12:19
Brawo. Brawo P. Piotrze P. liczymy, że pan dużo zrobi dla Binowa z taką obrotna Wójtową. Wreszcie mamy swojego Radnego, a nie jakiś tam z Kołowa, czy Kołowka. Jego rządzenie już sie skończyło 4 lata temu jak i W. m . i Łysika.
Tsunami
Tsunami 22.10.2018, 14:38
Wszystko fajnie tylko dlaczego niby tz. Inteligencja z Kolbacza ulCystersow 1-4 poszla na Pania ktora za kolnierz nie wylewa a mlody I ambitny chlopak odpada Kopytkooooooooo nic nie zrobisz bedziesz statywem
Obierzyświat
Obierzyświat 22.10.2018, 14:49
Ambitny hahahha hahhaa dobre
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 22.10.2018, 20:36
Obieżyświat. Ehhhh, niektórzy nigdy się nie nauczą.
mm
mm 22.10.2018, 13:58
Pani Wójt Marzena Grzywińska zrobiła dla gminy więcej przez te 4 lata niż ten były pozal się boże przekupny, zatwardziały rządzący swoja kliką woś przez kilkanaście lat... A Łysik? Co on miał do zaproponowania? Jakieś wyświochtane frazesy wyborcze, plecy w postaci Wosia i Mendaka nie wystarczyły, dobrze, ze ludzie w końcu otworzyli oczy i nie boja sie glosowac zgodnie ze swoim sumieniem a nie jak im ktoś każe.....
wiwat
wiwat 22.10.2018, 12:25
Gratulacje dla Piotra Paczkowskiego. Pierwszy raz w życiu Binowiacy będą mieli swojego radnego. Niestety połowa mieszkańców wciąż głosując na Mendaka pokazuje moralność ptaka co kale własne gniazdo.
mm
mm 22.10.2018, 13:53
O tak to prawda, nie wiem jak można głosowac na osobę, która nigdy nic nie zrobilą dla Binowa i jeszcze na "obcej" wiosce chce rządzic... :/
Egon
Egon 22.10.2018, 11:13
Teraz czas na działanie .i ruchy opozyci pani wój
Mieszkaniec gm. od urodzenia
Mieszkaniec gm. od urodzenia 22.10.2018, 09:41
O jak dobrze, że ten Mendak nie jest Radnym, a jak widać wyżej w Stary Czarnowie nie będzie radnym ten kompan Mendaka Piskorz - super . Wyborcy wiedzą co robią i umią ocenić Radnych. Gratulacje Pani Marzeno i wszystkim Radnym z pani Komitetu składam gratulacje.
Aleksandra
Aleksandra 22.10.2018, 08:05
Za kare panie Mendak niewolno być pazernym
Xxx
Xxx 22.10.2018, 02:35
Ludzie wiedza na kogo głosować :)
podziwiam
podziwiam 22.10.2018, 02:48
Dobry wybór!
mister
mister 22.10.2018, 02:24
Jednym gratulować, a drugim współczuć.
master
master 22.10.2018, 12:52
Nie sądzę żeby Ci którzy głosowali na Łysika i jego radnych zasługiwali na współczucie.
smutek
smutek 22.10.2018, 02:05
nic się nie stało, hej arek nic się nie stało
ciekawy
ciekawy 22.10.2018, 02:04
Tylko kwiaty? A co na stołach?

Pozostałe