Kombatanci odznaczyli burmistrza

  • 26.10.2018, 19:51 (aktualizacja 26.10.2018, 20:58)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kombatanci odznaczyli burmistrza fot. TWS
W gabinecie burmistrza Gryfina odbyło się dzisiaj 26 października 2018 r. spotkane z władzami Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Koło w Gryfinie. Prezes Leopold Granis i wiceprezes Edward Seredyński wręczyli burmistrzowi Mieczysławowi Sawarynowi odznaczenie przyznane przez Zarząd Główny Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych w Warszawie.

Burmistrz odbierając wyróżnienie powiedział: - Jestem wzruszony i zaszczycony. Serdecznie dziękuję. Czasem trudno pogodzić się z umykającym czasem. Z waszymi synami chodziłem do przedszkola i szkoły. To wy, pionierzy, braliście udział w odbudowywaniu tego miasta. Jesteście żołnierzami i patriotami. Wielu z was ma za sobą szlaki wojenne i drogi z Sybiru. Przybyliście i zostaliście. Dziś wspólnie tworzymy rodzinę, a my młodsi powinniśmy brać z was przykład, bo wszyscy służymy jednemu – Polsce.

Leopold Granis zapytany czym burmistrz zasłużył na kombatanckie wyróżnienie odpowiedział:

– Odznaczenie zostało przyznane na wniosek Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Koło w Gryfinie. Burmistrz pomaga i interesuje się naszymi sprawami od dawna. Wspiera nas i pomaga. Bywa na wszystkich patriotycznych uroczystościach, a to ma dla nas duże znaczenie. Pomaga nam w sprawach finansowych. Załatwił nam lokal. Wiemy, że zawsze możemy na pomoc burmistrza liczyć. Zostało nas już tak niewielu, a każde wsparcie ma dla nas znaczenie i za każde dziękujemy.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (104)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

patriota
patriota 29.10.2018, 12:32
Na IPN przeczytajcie, jaka zbiezność nazwisk, jaka wspaniała polityczna kariera w PZPR. Z tym braniem przykładu to uważałbym.
88
88 28.10.2018, 09:21
Dress code to może dobry jest wśród pawianów, a nie wtedy kiedy burmistrz małego miasteczka spotyka się ze znajomymi. Panowie kombatanci ubrani byli stosownie do pory roku i na pewno czuli się swobodniej, niż jak mieliby spotkać sie z jakimś bufonem pod krawatem i garniturze, którego znają od dziecka, a ten przemawiał do nich służbowo i z dystansem. Burmistrz ładnie się wypowiedział, a Ewunia ociepliła spotkanie swoją osobą.
Do 88
Do 88 29.10.2018, 09:16
Ewunia nadaje się TYLKO do ocieplania spotkań, cokolwiek to znaczy.
czyli można "ocieplić" będąc ODPOWIEDNIO ubranym?
czyli można "ocieplić" będąc ODPOWIEDNIO ubranym? 28.10.2018, 09:30
"Ewunia" chi chi - czyli pani sekretarz akurat "dress code" miała odpowiedni. W odróżnieniu od buca w koszuli. Kombatanci przyszli wręczyć odznaczenie - spotkanie umówione.
Debil i zarozumialec moze mówić "lepiej się czuli, jak siedzieli w garniturach a jaśnie pan w koszuli"...

Jeszcze mieli mu podziękować, że dla "zmniejszenia dystansu" bermudów i koszuli hawajskiej nie ubrał do wręczenia odznaczeń?
leszek
leszek 28.10.2018, 09:47
buc w koszuli,debil ,zarozumialec .z kogo sie śmiejesz ,z samego siebie sie smiejesz
jedność osób?:):):)
jedność osób?:):):) 28.10.2018, 10:15
coś za bardzo ci się myli określenia buca w koszuli z debilem co usprawiedliwia tę wpadkę.
Czyżby ten co nie ubrał marynarki to ten sam, co usprawiedliwia?:):):)
facet w skórze
facet w skórze 28.10.2018, 09:25
"Ubrani stosownie do pory roku" - czy ty upadłeś na barani łeb?
88
88 28.10.2018, 12:15
Te wojenne roczniki chodza tak ubrani na co dzień. Pewnie nawet żaden katany nie miał, bo ciepło na dworze, dziamdziaku jeden.
"te roczniki nie chodzą w krawatach na co dzień...
"te roczniki nie chodzą w krawatach na co dzień... 28.10.2018, 17:39
Obrażasz ludzi starszych byle zakrzyczeć wpadkę Sawaryna. Pani Sznajder jakoś może być ubrana porządnie na tę okazję - mimo że to nie ona dostawała medal...
paranoja
paranoja 28.10.2018, 09:45
sawaryniarze każdy najbardziej absurdalny argument wyciągną, żeby usprawiedliwić wpadkę z brakiem marynarki guru...
leszek
leszek 28.10.2018, 07:47
panie aa itd .nie uczyli ,że do dżinsów nie zakłada się marynarki.poza tym nie szata zdobi człowieka .
z tego co wypisujesz waść to od 1945 do czasów obecnych wszyscy gryfiniacy albo pracowali albo byli na zołdzie UB.tak to nienawiść przeradza się w śmieszność.wszyscy kurzaje w pniewie i okolicy to ubowcy.daj se trochę na wstrzymanie
sekta
sekta 28.10.2018, 08:19
Leszku - twoja miłość do antpisowskiego (chi chi) Sawaryna zaślepia aż tak?
Od kiedy dżinsy wykluczają marynarkę?
No i nie zmieniaj tematu - burmistrz przyjmował odznaczenie od kombatantów - WIZYTA BYŁA UMÓWIONA!
A on się ubrał jak chłystek!

Ale masz rację - jazda żeby ubrudzić kombatantów, że "ośmielili się wyglądać" lepiej niż Sawaryn to parodia!

Jak najdalej od Sawaryna i jego sekciarskich wyznawców!
leszek
leszek 28.10.2018, 09:24
jeżeli odmienny pogląd na różne sprawy to w/g ciebie to zaślepiona miłość to o czym my rozmawiamy.w dyskusji muszą być argumenty i kontrargumenty .jeśli sie ich nie ma to dyskusja wq stylu ,,zaślepiona miłość ,,a tak w ogóle tych kombatantów sie namnozyło i to ceraz młodszych.
zaślepiona miłość - a gdzie twoje odpowiedzi na argumenty niestosownego…
zaślepiona miłość - a gdzie twoje odpowiedzi na argumenty niestosownego stroju? 28.10.2018, 09:34
Ale Leszku - to gdzie twoja odpowiedź na argument - czy Sawaryn był odpowiednio ubrany patrząc na strój kombatantów i pani Sznajder?
To było oficjalne spotkanie, umówione wcześniej, z wręczaniem przez kombatantów odznaczenia.
A Sawaryn ma marynarkę - CHYBA GO STAĆ NA TAKĄ?
Nie mógł założyć?

Musiałby mieć kulturę osobistą wyczuloną na ubiór ADEKWATNY do sytuacji.
leszek
leszek 28.10.2018, 09:41
w dalszym ciągu uważam że strój był adekwatny do spotkania .rozumię ,że niektórzy uwielbiają patos ,fanfary,orkiestra ,sztywna gala ,a tu tak po domowemu po ludzku
paranoja
paranoja 28.10.2018, 09:49
"ludzki pan" - swój majestat umniejszył, bo w marynarce ONIEŚMIELIŁBY "prostaczków z plebsu"?

Strój to dysonans. To nie była "pogaducha". To było umówione spotkanie na którym KOMBATANCI WRĘCZALI SWOJE ODZNACZENIE!!!

Widać po ICH stroju - że było to DLA NICH ważne wydarzenie.

Marynarka wisi na wieszaku. Burak mógłby sięgnąć i założyć.
Gdyby przyjechał poseł albo minister - miałby ją na sobie na pewno...
leszek
leszek 28.10.2018, 10:17
a co ma strój do dysonansu.nie rozumnie paraleli
no własnie Mietek też nie "rozumie"...
no własnie Mietek też nie "rozumie"... 28.10.2018, 17:42
Dysonans - to iść na pieczenie ziemniaka w garniturze pod krawatem. Albo tu w koszuli dostawać medal, gdy wręczający w garniakach pod krawatami...
leszek
leszek 29.10.2018, 07:18
od odznaczeń doszliśmy do pieczonego ziemniaka .co za bzdurna dyskusja
no własnie Mietek też "nie widzi różnicy"...
no własnie Mietek też "nie widzi różnicy"... 29.10.2018, 09:36
Jak Sawaryn nie rozróżnia stroju na pieczenie ziemniaków z otrzymywaniem odznaczenia od kombatantów uroczyście ubranych to faktycznie bezcelowa dyskusja...
aajwaj aleluja i do przodu
aajwaj aleluja i do przodu 28.10.2018, 07:36
pik-u resortowy idioto podaj podstawę prawą zwolnienia tych 148 nowo osiedleńców z podatków od nieruchomości na 10 lat ha ha ha
88
88 28.10.2018, 08:57
Pewnie masz dużo racji, ale twierdząc, że wszyscy kurzaje to UB-owcy i Żydzi to chyba trochę przesadziłeś ? To tak jabyś zarzucił badylarzom, że oni też to pieszczochy komuny. Kozłowski grałby w karty z SB-ekami ?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 28.10.2018, 11:47
uderz w stół a nożyce się same odezwą ha ha ha nie wszyscy to ub i sb ha ha ah są też TW HA HA ha kozłowski nie tylko z nimi grał ale i chlał ha ha ah i nie tylko mszalne
paranoja
paranoja 28.10.2018, 09:14
Kurzaje? A hodowcy kaczek to nie esbecy:)?
Niby czemu przy artykule o wpadce wizerunkowo obyczajowej Sawaryna czepiają się przedsiębiorców???
leszek
leszek 28.10.2018, 09:28
jak odróżnić kurzaja esbeka i nie esbeka .toż samo z hodowcami kaczek .do czego sięga idiotyzm ;kura ,kaczka esbek .czegoście się naćpali.po samej maryśce nie ma takich objawów
paranoja
paranoja 28.10.2018, 09:53
Jesteś fachowcem od maryśki?
Nie widzisz, że wpadka Sawaryna w sprawie NIEADEKWATNEGO stroju do sytuacji - i do tego pani Sznajder i do tego kombatantów jest rozmydlana przez jakieś wpisy - byle odwrócić uwagę?

Nie wiesz kto hodował kaczki? A tak dobrze znasz?
I "kurzaje" cię nie ruszali, tylko hodowcy kaczek ruszyli:)?
leszek
leszek 28.10.2018, 12:51
kurzaje ,kaczki faktycznie paranoja do tego esbecy w sosie własnym.a jakie warzywa od badylarzy bo to ta sama nacja .
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 28.10.2018, 06:45
i widzisz redakcjo ha ha ha ilu resortowych z resortu talmudycznego odwiedziło tę stronę ha ha ha nikt nie jest anonimowy w internecie ha ha ha
po wstaniec
po wstaniec 27.10.2018, 21:40
Bo wszyscy przylożyliscie rękę do tego wyboru...albo nie głosując-no bo po co... albo głosując na burmistrza który nie jest Wam odpowiedni.Macie co chcieliście.Powodzenia!
HEś
HEś 27.10.2018, 21:30
Życzę Burmistrzowi wszystkiego najlepszego, Pańska wygrana to radosć dla Pana wyborców a wielka ***zka dla przeciwników. Na szczęście jest nas duźo więcej w gminie. Powodzenia w budowaniu nowoczesnego Gryfina.
:)
:) 27.10.2018, 22:17
z tym "dużo więcej" to się nie rozpędzaj - 1,5%...
do 15.29
do 15.29 27.10.2018, 15:49
Ktos tu pisał "o braniu na klatę porażki" żenada i wstyd, to jest twój komentarz " to takie polskie" nie wiem czy TO wydarzenie jest takie ważne , bo i czemu ma być? Ale skoro tak uważasz, to tym bardziej tzw OPRAWA i POWAGA jest ważna.
To takie polskie
To takie polskie 27.10.2018, 16:34
Mój wpis jest poniżej jak widać. Skoro uważasz, że opluwanie jest twoją domeną to gratuluję wychowania.
do 16.34
do 16.34 27.10.2018, 17:14
Teraz twój wpis jest w środu. Pasuje?? Ja uważam, ze to brak kultury osobistej p burmistrza. Na twój temat nie wypowiadam się, skoro krytykę bierzesz za opluwanie....żal mi takich ludzi jak ty!!
To takie polskie
To takie polskie 27.10.2018, 17:43
Krytyka bezpodstawna to też brak kultury osobistej. Gdybym był zgorzkniałym krytykantem jak ty, to też miał bym uwagi do ubioru obu Panów gości. W ich ubiorze widzę kilkanaście niedoskonałości, ale zachowam kulturę wyniesioną z domu i powstrzymam się, bo nie wypada, to po pierwsze, no i szanuję innych ludzi tym bardziej starszych. Nie każdy jest takim pedantem ja ty.
Ps żal tyłek ściska, więc się nie krępuj, będziesz miał jędrniejszy.
ty się nie patrz na niedoskonałości ubioru kombatantów - spójrz na Sawaryna...
ty się nie patrz na niedoskonałości ubioru kombatantów - spójrz na Sawaryna... 27.10.2018, 21:28
Wypominać kombatantom, że ubrali się w garnitury zamiast Sawarynowi, że milionera na marynarkę nie stać?
Pokręcone....
uczciwość
uczciwość 27.10.2018, 18:59
Gburze - widzisz u starszych ludzi "niedoskonałości w ubiorze - a u Sawaryna nic nie widzisz?
Najpierw dopilnuj żeby się szef ubrał porządnie, potem obgaduj jego gości!!!!

PS - "jędrnością tyłków" to ty się interesuj tylko u partnera....

To takie polskie Dzisiaj, 17:43 obu Panów gości. W ich ubiorze widzę kilkanaście niedoskonałości,
!!!
!!! 27.10.2018, 21:30
Sekciarz zawsze w swoim guru żadnej niedoskonałości nie dojrzy... Nawet tak oczywistej jak brak marynarki przy oficjalnym spotkaniu z kombatantami wręczającymi mu odznaczenie,..
!!!
!!! 27.10.2018, 19:28
P>O>J>E>B
:):):)
:):):) 27.10.2018, 22:23
Sawaryn....
do 17.43
do 17.43 27.10.2018, 18:44
He he he, daj na luz i nie ośmieszaj się.

- obgadujesz gości( rencistów ) i piszesz o kulturze?
- burmistrz jest osobą publiczną, jeśli wiesz co to znaczy i krytyka jest WSKAZANA, reprezentuje mieszkańców , poza tym marynarka wizualnie poprawia wygląd , trochę by ukryła ten brzuch
- a tu ciąle coś, brudne buty, wczorajszy garnitur, albo po ordery jak z pola
- a schludny ubiór i higiena czy pedanteria to nie wady
- no i u ciebie temat jak widzę kończy się na pośladkach? Głodnemu chleb na myśli ?? Przykro mi ale ,to nie moja bajka
To takie polskie
To takie polskie 27.10.2018, 19:00
Ośmieszyłem się? Fajnie. Ulżyło? Pooglądaj bajki.
to takie sawaryńskie:)
to takie sawaryńskie:) 27.10.2018, 20:16
To takie polskie Dzisiaj, 17:43
Ps żal tyłek ściska, więc się nie krępuj, będziesz miał jędrniejszy.
Pp
Pp 27.10.2018, 19:12
Twoje bajki nikogo normalnego nie interesują
To takie polskie
To takie polskie 27.10.2018, 19:27
Uważasz się za normalnego Pp?
pik
pik 27.10.2018, 19:44
"To takie polskie", daj sobie na wstrzymanie. Z idiotami nie pogadasz, pokonają Cię doświadczeniem, kulturą i honorem wyniesionym z bagna rodzinnego, z którego po swój upaćkany kres będą czerpać inspirację. To żule z pod Lewiatana i mostu z darmowym internatem :D
:)
:) 27.10.2018, 20:17
twój honor jak widać wyniesiony z pustyni. Od skorpiona...
pik
pik 27.10.2018, 21:09
Nie ubliżaj sobie padalcu.
#
# 27.10.2018, 21:25
pik ale jesteś debil
pik
pik 27.10.2018, 22:13
A ty #.
To takie polskie
To takie polskie 27.10.2018, 15:29
Żenada i wstyd pisać take bzdury jak poniżej są prezentowane. Strasznie płytkie są uwagi na temat ubioru kogokolwiek z osób na zdjęciach.
Dla mnie i wielu innych osób, tak myślę, jest ważne samo wydarzenie jak i słowa jakie padły z obu stron.
Skupcie się ludzie na spawach ważnych a nie na opluwaniu ludzi.
!!!
!!! 27.10.2018, 21:32
uwagi o ubiorze starych ludzi to ty wygłaszasz, żeby bronić buca!
Nie widzisz nic nagannego w braku marynarki - popatrz, jak ubrana jest pani sekretarz. Ale to się z domu wynosi....
!
! 27.10.2018, 22:19
Jesteś 0 i #.
miotła
miotła 27.10.2018, 11:52
lin
Czytałeś komentarze ? Może i tak, tylko czy zrozumiałeś, to co czytałeś? A może przeczytaj jeszcze raz i pomyśl... "jak cię widzą, tak cię piszą " mówi przysłowie, a burmistrz jest OSOBĄ PUBLICZNĄ i reprezentuje mieszkańców, mnie również ! Jaki to ma związek z wyborami ? Kto i co ma brać na klatę? Nie mów hop....
mądry zrozzumie, krętacz powie, że deszcz pada...
mądry zrozzumie, krętacz powie, że deszcz pada... 27.10.2018, 15:08
Burak prostak i cham nie zauważy różnicy w stroju starszych ludzi, którzy przyszli wręczyć swoje odznaczenie, pani sekretarz a Sawaryna.

Tym bardziej, że nawet jak nie miał na sobie, po zobaczeniu stroju starszych ludzi powinien sięgnąć na wieszak...
lin
lin 27.10.2018, 11:13
Te komentarze poniżej to sobie darujcie nie macie poczucia wstydu. Nie szata zdobi człowieka ale to co sobą reprezentuje. Najwidoczniej burmistrz zasłużył na to odznaczenie skoro zostało mu one przyznane. O tym że szanuje kombatantów wszyscy wiedzą od dawna. Sawaryn ma to że nie dzieli ludzi na lepszych i gorszych. Wszystkich traktuje jednakowo. O tym świadczy jego wynik wyborczy który jest niezaprzeczalny i takie teksty wypisywane przez jakiegoś zawiedzionego kandydata są żenujące. Trzeba się pogodzić z przegraną przyjąć to na klatę a nie w bezczelny sposób pomawiać ludzi. Bo za takie słowa można odpowiedzieć. Nikt tu nie jest anonimowy jak się komuś to wydaje." ajwaj aleluja i do przodu" co cię trapi nieszczęśniku ??
No tak frustracja przyjmuje różne formy w twoim przypadku to coś bardzo poważnego :))
uczciwość
uczciwość 27.10.2018, 18:56
Mongolku:) – ale „zakazujesz” mówić o wpadkach i błędach tylko Sawaryna czy prezydenta RP, posłów, radnych, wójtów – każdego, kto został wybrany?
do mongoła:)
do mongoła:) 27.10.2018, 15:02
Sugerujesz, że Sawaryn nie okazał lekceważenia kombatantom, bo ON WSZYSTKICH JEDNAKOWO LEKCEWAŻY?
A czy posła też by przyjął bez marynarki?

Jak nie wiesz, jak powinien wyglądać człowiek na spotkaniu z kombatantami - spójrz na nich, albo na panią sekretarz..
W rozpiętej bluzce nie przyszła...
pik
pik 27.10.2018, 14:31
Masz rację, ale i tak cię *** uszminkują :) Każdy normalny widzi, że spotkanie nie było oficjalne a raczej przyjacielskie w gabinecie. Zaraz zaczną smarować, że Pani sekretarz powinna być w sukni wieczorowej :D Burakom i prostakom się nie dogodzi.
to takie sawaryńskie:)
to takie sawaryńskie:) 27.10.2018, 20:19
"uszminkują"? Ty zaś, choćby ci Sawaryn na ryj nas... powiesz, że to taka maseczka kosmetyczna.
Zwykłe stwierdzenie wpadki ze strojem i kulturą - a obrona jakby dotyczyło zarzutu zdrady narodowej!
"nieoficjalne" wręczanie odznaczenia? A strój starszych ludzi…
"nieoficjalne" wręczanie odznaczenia? A strój starszych ludzi też nieoficjalny? 27.10.2018, 15:01
burak i prostak nie widzi, że pani sekretarz akurat ubrana zgodnie z zasadami kultury. Wyniesionymi z domu. Podobnie jak kombatanci. Odwrotnie niż buraki...
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 27.10.2018, 11:32
trapi mnie ten esbecko ubecki kabarecik jaki walą dla gawiedzi ha ha ha w myśl zasady CHWALĄ NAS KTO TY MNIE A JA WAS HA HA HA JAK SAWARYN NIE DZIELI A ta uchwała rady gminy o zwolnieniu z podatku od nieruchomości dla nowo wybudowanych domów a gdzie art 32 konstytucji co jak za komuny ze byli równi i równiejsi ha ha ah nie cierpię hipokryzji i zawsze będę to uwidaczniał
pik
pik 27.10.2018, 14:42
Jest też takie prawo o zachowaniu milczenia, szkoda, że z niego nie korzystasz tyko pieprzysz jak połamany o 32 art Konstytucji ( dużej litery), który nie ma nic wspólnego ze zwolnieniami podatkowymi. HE HE HA HA nieuku.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 28.10.2018, 07:18
dla mnie konstytucja to zydo masoński gniot który sam w sobie jest niekonstytucyjny ha ha ha przeczytaj sobie art 8 potem art 87 ust 1 art 168 art 32 i dojdziesz do wniosku ze mam racje i najciekawsze art 83 i 84 ROZUMIESZ SŁOWO KAŻDY ha ha ah i wszyscy sa wobec prawa równi art 32 ha ha ah tych twoich 8 imbecyli po szkółce talmudycznej niech sie nauczy czytać to co im sanhedryn napisał i nazwał konstytucja ha ha ha
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.10.2018, 10:21
SZKODA ŻE nie znalazłem czasu przed wyborami na promocje ubecko esbeckich elit gryfina ale byłem zajęty promocja darusza krzysia wieczorka na wprost ha ha ah jak ja sie ciesze ze ta szuja i morderca dostał kopa od wyborców myslał jak zamieni zdroje na warszewo to dalej bedzie czesał frajerów ha ha ah a diabeł to opętał tego idiote od aptekarza i madzi co sie powiesił w garażu ha ha ah ty mnie nie strasz sadem bo się ze srasz co od baletnicy jestes tej ze spalonego teatru gryfińskiego ha ha ah pik -u ha ha ah
pik
pik 27.10.2018, 08:01
Nikt nikogo nie będzie pytał...no chyba, że jakiś sędzia ciebie HA HA H E HE i do przodu.
cba
cba 27.10.2018, 09:11
Sędzia nawet ten Ostateczny pytać będzie o przeszłość - nie przyszłość. I żebyś się nie zdziwił jak szybko ty będziesz odpowiadał...
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 27.10.2018, 08:53
ty skocz do aptekarza na górkę on ma archiwum " demokracji talmudycznej" PRL -U I TROCHE Z LAT 90 TYCH HA HA AH
jawaj aleluja i do przodu
jawaj aleluja i do przodu 27.10.2018, 08:09
mi to możesz skoczyć co najwyżej ha ha ha razem ze swoim sędziom
pik
pik 27.10.2018, 08:13
Wiem idioto wiem HA HA HE HE
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.10.2018, 08:16
mówię poważnie kto mnie osądzi bajon z ekipą ha ha ah resortowe dziecko ha ha ah
pik
pik 27.10.2018, 08:18
Faktycznie jesteś dziecko specjalnej troski i nadzoru folksdojczu HA HA HE HE
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.10.2018, 08:40
to już jestem niemieckim agentem ha ha ah to oni chyba to ruscy agenci idąc tropem twojego rozumowania ha ha ha jestem agentem mossadu wyciągajacym brudy agentów ub i sb w gryfinie w celu rozbicia ich koalicji ha ha ah
andrzej
andrzej 27.10.2018, 09:43
Nikt nie jest anonimowy w internecie. Takie pomówienia, to już chyba kogoś diabeł opętał hahahehe
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 27.10.2018, 09:46
TAK WIECZORKA I JEGO LACHOCIAGÓW HA HA HA JUZ DAWNO
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.10.2018, 07:43
a i tatuś mietka tez jak reszta ub i sb kurniki i kaczarnie zakładał ha ha ah w komunie takie zakłady zakładali tylko zaufani ludzie resortu bezpieczeństwa i TW HA HA HA niech mietek powie gdzie rodzice pracowali i dla kogo ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.10.2018, 07:32
kuduka się zapytajcie gdzie tatuś służył i jaki miał stopień w ub i sb ha ha ah
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 27.10.2018, 06:59
tych "kombatantów"się zapytajcie kto był szefem UB HA HA AH gwarantuje że wiedza i nie tylko to ha ha ha a i na IPN JEST SPORO TEGO HA HA AH na tzw sybiraków
leszek
leszek 27.10.2018, 05:10
heja ludzie wybory się skończyły .burmistrz pozostał burmistrzem .jednak część niezadowolonych dalej pryska żółcią .chcą odznaczyć niech więc odznaczają i wszystko
uczciwość
uczciwość 27.10.2018, 18:55
Leszku – fakt, że Andrzeja Dudę czy partię rządzącą popiera większość jakoś ci nie przeszkadza ich krytykować?
To dlaczego nie pozwalasz na to samo, co ty robisz względem PiS?
...
... 29.10.2018, 09:41
"Leszek" nie przepuściłby żadnej krytyki PiSu. Tylko Sawaryna nie wolno ruszać, bo "nietykalny i nieomylny"...
...
... 27.10.2018, 09:13
Leszku - chamstwo zawsze drażni. Popatrz jak się ubiera na oficjalne spotkanie - kombatanci potrafią, buraki nie...
Pp
Pp 27.10.2018, 08:21
Kulturę i obycie wynosisz z domu, albo się jej uczysz...tu 4 lata było za mało. Dżinsy i koszulina i zaproszony fotograf czyli akcja zaplanowana. Bez komentarza
kwarc
kwarc 27.10.2018, 08:10
A co maja wybory do tego wybory. Sprawa pzyzwoitości to nie tylko w czasie wyborów.
...
... 27.10.2018, 09:16
Leszek każde chamstwo idola usprawiedliwi - nawet pogardę wobec starszych ludzi - którzy POTRAFILI SIĘ UBRAĆ I ZACHOWAĆ - A ON NIE...
kabaret
kabaret 27.10.2018, 00:29
Najpierw zabrał lokal, a potem dał klitkę?
b
b 26.10.2018, 23:48
Kombatanci... a na IPN takie ciekawe informacje...
buldożer
buldożer 27.10.2018, 00:39
Jakie niby?
patriota
patriota 29.10.2018, 08:40
Zastanawiająca jest ta zbieżność nazwisk ze znanym w latach jak mawiają niektórzy - słusznie minionych - członkiem partii PZPR (okreslanej mianem autorytarnej, kontrolującej kazdą sferę zycia) , a nawet pełniącym kierownicze stanowiska. Imie i nazwisko to samo, ale że akurat Gryfino, to dopiero przypadek. No chyba, że IPN sie myli.
Takie nasze patriotyczne Gryfino.
'
' 26.10.2018, 23:08
Co tam "zatroskani z przyjaciółmi"??? Nie w smak, co?
niesmak
niesmak 26.10.2018, 23:53
Nie w smak - pogarda okazana kombatantom tym strojem. I to historyk z wykształcenia - kombatanci w garniturach a ten w koszulinie!

Pozostałe