Gryfus na naszych rowerowych ścieżkach

  • 28.10.2018, 00:58 (aktualizacja 28.10.2018, 01:16)
  • TB
Gryfus na naszych rowerowych ścieżkach
Jeżeli ktoś uważa, że sezon rowerowy się zakończył, to jest w błędzie. Mirowo w gminie Moryń w ostatnią październikową sobotę bardzo ciepło przyjęło grupę ze Szczecińskiego Klubu Rowerowego Gryfus i przyjaciół. Nieustraszeni cykliści z ponad 40-osobowej grupy pasjonatów rowerowych eskapad, mieli okazję odkryć naszą piękną wieś.

Mimo, że sezon kwiatowy za nami, byli pod wrażeniem tego co zastali oraz naszych planów i ambicji wpisania się na stałe w infrastrukturę i kalendarz imprez związanych z trasą pojezierną - informuje mieszkaniec Mirowa.

TB

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wyborcy pisu co wy na to
Wyborcy pisu co wy na to 30.10.2018, 00:40
Pani Jacyna Wit, która została wybrana do sejmiku z listy pisu na swoim fb zamieściła negatywny wpis na temat trasy rowerowej trzcinsko - siekierki i co warto podkreślić napisała też nieprawdę o dostępności dla rowerzystów tej trasy rowerowej nawet dodała, że zaczyna się w polu, ładne to pole w tym Godkowie mają prawie 1km ładnej drogi przez całą miejscowość.Ale pani radna z pisu nie była i nie widziała to wszystko co zrobiła PO to ruina i zgliszcza. Polecam tą trasę jest bezpieczna nie jak to opisuje radna z pisu z sejmiku.
Treker
Treker 28.10.2018, 07:52
Super sprawa jazda na rowerze w ekipie. Super przyjęcie gości. Nasze tereny są atrakcyjne dla podróżników rowerowych.

Pozostałe