czwartek, 25 kwietnia 2024 23:00

Sprawdzili formę przed nadchodzącym nowym sezonem

W dniach 26-27 października 2018 r. w Szczecinie odbył się VIII Meeting Pływacki „FLOATING ARENA CUP”, w którym wystartowało 9 reprezentantów UKP „Marlin”.

Autor: fot. UKP Marlin

W dwudniowych zmaganiach, które nasi zawodnicy potraktowali jako okazję do sprawdzenia swojej formy, przed nadchodzącym nowym sezonem, rywalizowali w kategorii 16/15 lat, gdzie Krzysztof Rosiak zajął 5 miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym, 3 miejsce na 100m stylem klasycznym, 12 na dystansie 50m stylem dowolnym i 11 na dystansie 100m stylem dowolnym, zaś Kacper Jastrowicz był 11 na dystansie 50m stylem motylkowym i 7 na 100m stylem grzbietowym.

Aleksander Chróściak , jako jedyny z naszych zawodników, pływał w kategorii 13/14 lat i uplasował się na 8 pozycji na dystansie 50m stylem motylkowym i 50m stylem dowolnym, 4 na 200m stylem dowolnym i 7 na 100m stylem dowolnym.

W najmłodszej kategorii wiekowej 11/12 lat Adrianna Gniłka dopłynęła na 4 miejscu na dystansie 50m stylem klasycznym, 5 na 100m i 200m stylem klasycznym, 7 na dystansie 50m stylem grzbietowym. Celestyna Szulc była 5 na 50m i 200m stylem klasycznym, 4 na 100m stylem klasycznym, 6 na 50m stylem dowolnym. Weronika Małolepsza uplasowała się na 3 miejscu na dystansie 50m stylem motylkowym i 200m stylem dowolnym, 4 na dystansie 50m stylem dowolnym, 1 na 100m stylem motylkowym. Aleksandra Szewczuk zajęła 4 miejsce na dystansie 50m stylem motylkowym, 100m i 50m stylem grzbietowym, oraz 5 miejsce na dystansie 100m stylem dowolnym.

W zawodach poza konkurencją na dystansie 100m stylem klasycznym, 50m stylem motylkowym, 50m stylem dowolnym, 200m stylem klasycznym wystartował Mateusz Rozmiarek.