W tej szkole czują się jak w domu

  • 4.11.2018, 19:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W tej szkole czują się jak w domu fot. TWS
W Szkole Podstawowej nr 2 im. Mamerta Stankiewicza w Gryfinie podczas październikowego spotkania z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczestniczyli nauczyciele, rodzice i uczniowie. Gościem był burmistrz Miasta i Gminy Gryfino oraz radni.

W części artystycznej wystąpił zespół wokalny ze Szkoły Muzycznej oraz uczniowie SP nr 2. Po części artystycznej dyrektor Elżbieta Wnuk podziękowała gościom za przybycie, pedagogom za trud włożony w wychowanie młodego pokolenia, a rodzicom za współpracę.

Burmistrz dziękując za zaproszenie powiedział:

- W tej szkole czuję się jak w domu. Tutaj uczyłem historii, więc wiem co to znaczy być nauczycielem. Z naszych gryfińskich szkół wyszło wielu znamienitych ludzi. Składam wszystkim nauczycielom serdeczne podziękowanie za ich pracę i życzę wszystkiego dobrego.

Radny Piotr Zwoliński nie zapomniał, jak każdego dnia będąc uczniem tej szkoły, maszerował na lekcje. Z przyjemnością spotkał się ze swoimi paniami.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (39)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ładne kwiatki
Ładne kwiatki 5.11.2018, 21:23
We wrześniu odeszło kilkanaście uczniów z klas ósmych.Ciekawe dlaczego?
 Rodzic.
Rodzic. 5.11.2018, 14:17
Już po drugiej lekcji religii zrezygnowaliśmy z tego ciemniactwa i zboczenia dla dziecka. Religia to wstyd i precz z katechetami, którzy są księżami.

Pozostałe