Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

W Zalando złapali złodzieja. Kradł towar, który miał być wysyłany do klientów

  • 05.11.2018, 19:38 (aktualizacja 06.11.2018, 21:36)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W Zalando złapali złodzieja. Kradł towar, który miał być wysyłany do klientów Policja (arch.)
Sprawa jest świeża, ale tajemnicza. Wiadomo, że wpadł pracownik jednego z dużych sklepów wysyłkowych. Został podobno przyłapany na gorącym uczynku. Proceder trwał już jednak jakiś czas.

Już wcześniej mieliśmy informacje, że z paczek mających być wysyłane przez Zalando do klientów znikały różne rzeczy. Okazało się, że znikały z półek.

-Mogę potwierdzić tylko tyle, że 2 listopada w związku z kradzieżą w sklepie wysyłkowym zatrzymaliśmy 34-latka - informuje asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie. -Wartość skradzionych rzeczy wyceniono na ok. 30 tys. złotych - dodaje rzecznik.  

Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

 

Aktualizacja (6 XI 2018 r.):

Policja przesłuchuje już drugiego podejrzewanego. Więcej konkretnych informacji tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/30207,na-terenie-zalando-kradlo-dwoch-pracownikow-z-ukra

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zdumiony
zdumiony 07.11.2018, 20:48
A wystarczyłaby zwykła uczciwość. Smutne to...
Frezor
Frezor 07.11.2018, 19:57
I dobrze, jechac z tymi ukraincami zlodziejami. To jest patologia, drugie ruskie. Kraj komuchow.
Powinni ich wywiezc z kraju bo gdzie sie czlowiek nie ruszy to słyszy mowe ukrainska.
Gryfino
Gryfino 07.11.2018, 08:19
A gdzie pracownicy ochrony?
Baniak
Baniak 07.11.2018, 14:07
Pracownicy ochrony byli na miejscu, to właśnie dzięki ochronie zostali zdemaskowani złodzieje. BRAWO OCHRONA !!
Pracownicy liniowi duuużo widzą ale nie przekazują jak ukrrrrraińce kradną, a szkoda :(
czyja wina
czyja wina 06.11.2018, 21:38
Jak to Ukraińcy jak piszecie w aktualizacji to mogli nie rozumieć szkolenia i stąd to całe zamieszanie.
Za miske ryżu
Za miske ryżu 06.11.2018, 12:21
Gdyby godnie placili czlowiek nie musiał by kraść
zwykly gosc
zwykly gosc 06.11.2018, 20:29
jaka masz edukacje? kursy? specjalizacje? doswiadczenie? . Pytam z ciekawosci.
na rękę
na rękę 06.11.2018, 16:40
A ile płacą?
Vvv
Vvv 06.11.2018, 08:52
Kradał uuu nowe słowo :)
neologizm
neologizm 06.11.2018, 16:40
Bo najpierw sie skradał, a potem kradł, więc KRADAŁ
Irytacja
Irytacja 06.11.2018, 08:47
Na tvn 24 pokazują komunikat z napisem "policjanci na zwolnieniach lekarskich, ilu nie stawiło się dziś do pracy" Jaka sytuacja jest w Gryfinie dane konkretne jeśli chodzi o prewencję i drogówkę???Czy jest ktoś na zwolnieniu lekarskim panie rzeczniku????
taki żart
taki żart 06.11.2018, 20:14
POlicja jest zdziesiątkowana bo podobno panuje psia grypa...
lekarz
lekarz 06.11.2018, 10:07
u nas nie potrzebują zwolnień bo i tak całe dnie siedzą w krzakach! :D
dziwne
dziwne 06.11.2018, 08:39
Czyli z tego rozumiem,z e zamiast wsadzać do paczki wsadzał do "kieszeni"? To ja się pytam jak on to wyniósł?
cwany sposób
cwany sposób 06.11.2018, 21:39
Może buty nałożył na siebie?
sza kira
sza kira 06.11.2018, 08:37
Tu skubnąć buciki, tam torebeczkę, a gdzie indziej inny gadżecik i na kilkadziesiąt tysięcy fantów się uzbiera.
Goly
Goly 06.11.2018, 05:08
Cytujecie słowa oficera prasowego a resztę oddajecie sami! Tak to jest jak tygodnik po***da i trzeba ratować się fałszywymi danymi. Żałosne
do kierownika z Zalndo
do kierownika z Zalndo 06.11.2018, 08:21
Kierowniku więc jak to było naprawde, jesli masz lepsze niż policjant dane?
Znam sprawę
Znam sprawę 07.11.2018, 15:07
Policja klamie. Przyjechali na gotowe, Ochrona zatrzymala delikwenta na gorącym uczynku i przekazała go policji.
Grzymisław
Grzymisław 06.11.2018, 08:40
Cwaniaczkom często trudno się uderzyć we własną pierś.
Bundy
Bundy 06.11.2018, 05:03
Kłamiecie! Sprawcą jest Ukrainiec który kradł rzeczy z półek w magazynie. Jakie paczki? Jesteście śmieszni
do ksenofoba
do ksenofoba 06.11.2018, 21:40
A co to? Ukrainiec to nei pracownik? Wtedy jest wam mniej wstyd?
Stanisław
Stanisław 06.11.2018, 08:53
A to towar nie idzie do paczek? A gdzie?
grucha
grucha 06.11.2018, 00:36
A co teraz z tymi oszukanymi klientami?
golas
golas 06.11.2018, 21:42
Jedyni oszukani klienci to ci, którzy liczyli na zysk, ateraz czekać będa az ci co ukradli oddadzą w pieniądzach to co ukradli.
lol
lol 05.11.2018, 23:05
Złapali "ajawj aleluja i do przodu" SUPER hahaha
Statystyka
Statystyka 05.11.2018, 20:45
Kto będzie interweniował w weekend podczas kradzieży i innych rzeczy. W mediach mówi się głośno o zwolnieniach lekarskich funkcjonariuszy?? Panie rzeczniku prasowy ilu jest obecnie osób na zwolnieniach lekarskich. Prosimy podać dane na sran jutrzejszy i w piątek ponownie???
bigott
bigott 06.11.2018, 00:16
Skoro łapią złodziei to jest ich wystarczająco.
kieliszek chleba
kieliszek chleba 05.11.2018, 20:31
Niestety nie został radnym czy innym POlitycznym pasożytem a przeciez z czegoś trzeba żyć
ochronairz
ochronairz 05.11.2018, 20:12
Podejrzewam, że wpadł na monitoringu.
Korpo
Korpo 05.11.2018, 22:25
Przecież system wie kto jaką paczką się zajmuje. Firma sama policji wskazuje podejrzanego i sprawcę jednocześnie. Ten system nazwijmy go krok po kroku stosują wszystkie korporacje, obojętnie czy to mega hurtownie czy serwisanci sprzętu medycznego itp. Zawsze ustala się odpowiedzialnego. Dzięki temu inni są bezpieczni. Wpada złodziej czy ten kto zawalił. Niektóre ciemne Polaczki jeszcze nie chwytają tego.
Yyy
Yyy 05.11.2018, 20:12
Tylko że yo nie Polak
kropka
kropka 05.11.2018, 20:01
A jakie to spółki zajmują się wysyłaniem?
kotara
kotara 05.11.2018, 20:00
Pracownik , który psuł wizerunek własnej firmie powinien mieć wilczy bilet.
Korpo
Korpo 05.11.2018, 22:29
Ima. On teraz raczej pójdzie posiedzieć sobie. Oczywiście odda co ukradł. I nawiązkę. Dobre wbrew pozorom są wyroki w zawiasach bo jak nie oddaje to mu odwieszają to co zawiesili. To złodzieja mobilizuje do naprawy szkody i nawiązki. Mamy to opanowane w całej korpo na całym świecie.
bingo
bingo 05.11.2018, 19:52
To jak on to wynosił skoro jest kontrola?
gast
gast 06.11.2018, 08:57
Widocznie były jakieś luki w systemie.

Pozostałe