Na terenie Zalando kradło dwóch pracowników z Ukrainy

  • 06.11.2018, 19:59 (aktualizacja 07.11.2018, 23:41)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na terenie Zalando kradło dwóch pracowników z Ukrainy Policja (arch.)
Kolejny podejrzewany był przesłuchiwany wczoraj w związku z kradzieżą w dużym centrum wysyłkowym. To już drugi mężczyzna, któremu policja mogła będzie postawić zarzuty o dokonanie kradzieży produktów, które miały trafić do paczek. Policja zabezpieczyła monitoring z terenu Zalando.

Sprawa dotyczy dwóch pracowników, którzy mają paszporty ukraińskie.

Pytaliśmy przedstawicieli Zalando o sprawę, ale na razie odpowiedzi nie otrzymaliśmy.

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, to niemożliwe aby w paczce wysłanej do klienta brakowało jakiegoś produktu.  W niektórych sklepach wysyłkowych przesyłki na koniec są ważone. Jeśli waga jest nie taka jak trzeba (brakuje gram lub podwójnie przekracza, bo przez pomyłkę zostały wrzucone dwa produkty), to wtedy taka paczka wraca. Przez system zabezpieczeń wiadomo kto po kolei miał z nią kontakt. Wewnętrzny system monitoringu może wykryć złodzieja lub tego, kto się po prostu pomylił.

W tym konkretnym przypadku najwyraźniej podejrzenia zmusiły kierownictwo aby zgłosić sprawę na policję. Ta zobligowana była przesłuchać dwóch pracowników...

O sprawie pisaliśmy też tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/30202,w-zalando-zlapali-zlodzieja-kradal-towar-ktory-mia

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pracownik
Pracownik 11.11.2018, 21:56
Wy wszyscy czytacie artykuł i nie rozumiecie go nawet to co wy robicie w zalando chyba nawet tam sie nie nadajecie czytajcie ze zrozumieniem anie byle przeczytac !!!! Chodzi o wazenie paczek i tam nie jest napisane ze w zalando w gardnie tak jest a w nie ktorych sklepach internetowych to jest duza roznica .
Pracownica Zalando
Pracownica Zalando 08.11.2018, 00:12
Ale wy pieprzycie bzdury w tym artykule, żaden pracownik z Ukrainy nie jest na paku ani na wysyłce końcowej, wszyscy są na Picku, ten artykuł to jedno wielkie kłamstwo i bezczelne oszustwo, jak nie wiecie jak to było dokładnie to nie piszcie takich bzdur. Nie macie już co wymyślać, zajmijcie się Amazonem.
Pracownik
Pracownik 11.11.2018, 21:58
A ty jestes slepy i tępy nie w tym zalando pracujesz bo jest ich dużo na paku jak i na picku
felek
felek 08.11.2018, 10:53
Mylisz się w jednej sprawie. Na paku pracuje około 30 pracowników z Ukrainy. Faktem jest jednak, że poraz kolejny redaktorzy igryfino przekazują błędne, niesprawdzone informacje.
podległy pracownik
podległy pracownik 08.11.2018, 08:32
Kierowniku, oczywiście że to wszystko kłamstwa i żadnej kradzieży nie było. To wszystko bzdury wyssane z palca. To najlepsza firma gdzie pracują super pracownicy bardzo dobrze opłacani. A kadra kierownicza jest najlepsza na świecie.
Gżegosz
Gżegosz 07.11.2018, 23:10
Tacy niby wyszczekani cwaniacy a dali się wydymać.
Andżej
Andżej 07.11.2018, 22:37
"Przesyłki na koniec są ważone... Jeśli waga jest nie taka jak trzeba (brakuje gram lub podwójnie przekracza, bo przez pomyłkę zostały wrzucone dwa produkty), to wtedy taka paczka wraca." Byłem tam PS'em. Co to w ogóle za bzdura, że paczka wraca, jeżeli się różni o gram.. Paczka idzie na taśmę z dodatkowym produktem, kod jest skanowany i paczka leci w kontener.. Nie ma jak tego zważyć.. Bzdury tu wypisujecie jak z Panem, który jako alibi powiedział, że z sąsiadem świnię bił.. Wymyślacie pierdoły, bo możecie.. Prawda?
trójkąt bermudzki od Gardnem
trójkąt bermudzki od Gardnem 07.11.2018, 23:46
Tą świnie tez gdzies tam bili w pobliżu. I dla tego aresztowanego zniknęła. Potem te produkty - różne rzeczy i mięso znika jak w trójkącie bermudzkim.
juka
juka 07.11.2018, 23:09
A jak kod jest naklejony np. na pudełko a produkt jest wyjęty z opakowania to paczka leci w kontener?
Andrżej
Andrżej 09.11.2018, 17:13
Gdy ktoś na Packu zamknie puste pudełko i naklei na nie kod i wyśle taśmą i jeżeli później pracownicy układający paczki w kontenerze nie będą podejrzewać, że ta paczka jest pusta i nie zgłosi jej PS'owi, to paczka sobie poleci i ktoś w domku się zdziwi.
wstyd
wstyd 07.11.2018, 16:56
Pewno ciężko im się przyznać, że mają problem z własnymi pracownikami.
Bouble
Bouble 07.11.2018, 15:58
Znowu kłamiecie Straszne
Jakie ważenie paczek? Kto jest waszym wyimaginowanym informatorem? Idźcie niuchac do amazon. Tragedia
paczka z niespodzianką
paczka z niespodzianką 07.11.2018, 16:47
Nie zajmuj się Amazon tylkos rzeczami,
które giną niestety między wami.
chazar
chazar 07.11.2018, 15:04
Z tryzubami trzeba krótko nie sadzicie?
Gryfino
Gryfino 07.11.2018, 09:52
A gdzie pracownicy ochrony?
Baniak
Baniak 07.11.2018, 14:08
Pracownicy ochrony byli na miejscu, to właśnie dzięki ochronie zostali zdemaskowani złodzieje. BRAWO OCHRONA !!
Pracownicy liniowi duuużo widzą ale nie przekazują jak ukrrrrraińce kradną, a szkoda :(
polo
polo 07.11.2018, 09:07
Już czas pozbyć się tej Ukraińskiej bandy nierobów i cwaniaczków! Jak nie przynoszą z brudnej Ukrainy chorób to kradną, chlają i biją Polaków!
statystyka mówi co innego
statystyka mówi co innego 07.11.2018, 17:00
Jak spojrzeć statystycznie to codziennie Polacy kradną na potęgę, pijani siadają za kółkiem,. ALe jak się trafi jakiś Ukrainiec to huzia na Józia, że niby wszyscy tacy. A to kłamstwo wierutne
Gość
Gość 07.11.2018, 08:56
Natychmiastowa deportacja
A
A 07.11.2018, 08:50
Tylko problem z tymi ukraincami jak nir kradna to wypadki po pijaku powodują
urw
urw 07.11.2018, 01:55
Swołocz myślała, że trafiła na żyłę złota. Won za wschodnią granicę, bez prawa powrotu.
aga
aga 07.11.2018, 09:14
My Polacy za granice to wszędzie się pchamy, ale jak ktoś u nas chce pracować to co ? Nie może ?
hm
hm 07.11.2018, 13:16
Uczciwie pracujący jak najbardziej, ale dla złodziei nie powinno być taryfy ulgowej.
marsjanin
marsjanin 06.11.2018, 22:19
Skoro firma twierdzi że nie można okraść wysyłanej paczki to skąd się wzieli u nich ci złodzieje?
świstak
świstak 07.11.2018, 02:59
Przy założeniu, że tak mogłoby by być z tego wniosek, że okradali siebie nawzajem? Tylko po co z tym w taki razie lecą na policję?
1000 brutto
1000 brutto 06.11.2018, 21:55
To chodzi o Warszawę czy też o Gryfino, jak przyjdzie się w niedzielę do pracy to każdy dostanie taką kwotę???
zuber?
zuber? 06.11.2018, 21:37
A czy oni mają płacone tak jak inni?
czyja wina
czyja wina 06.11.2018, 21:33
Ktoś im chyba nie wytłumaczył na czym system polega w którym pracują.

Pozostałe