Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Dworzec kolejowy - smutna wizytówka Gryfina na Święto Niepodległości [ZDJĘCIA]

  • 12.11.2018, 14:23
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dworzec kolejowy - smutna wizytówka Gryfina na Święto Niepodległości [ZDJĘCIA]
-Oto wizytówka naszego miasta w uroczystym dniu obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. W mieście święto, radość i manifestowanie patriotyzmu. Jednak patriotyzm to nie tylko manifestacja i flagi narodowe, to przede wszystkim dbanie o swoją małą ojczyznę – napisała nasza czytelniczka.

-Nie śmiecimy, dbamy o każde dobro, podnosimy papierek z chodnika. A tymczasem na dworcu brud, wandalizm, poniszczone grzejniki, automaty do napojów, przepełnione kosze, brudne, klejące się posadzki. Ktoś zdewastował, ktoś nabrudził, ale także ktoś nie dopilnował. Są w naszym mieście różne służby i na kolei też. Myślę, że każdy wie, kto nie wykonał swej pracy należycie. Smutne – komentuje sytuację czytelniczka igryfino.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

półgryf
półgryf 14.11.2018, 21:21
święto Niepodległości akurat nie ma z tym nic wspólnego ...! Ale czy ktoś przed wyborami zapytał się nawet tych co do dzisiaj afiszującymi się na portalach , o takie sprawy i co z tym zrobią ..!? A teraz murzyn zrobił swoje ... i baju baj - przez 5 latek ,, kasiorka ,,
Burak z miasta
Burak z miasta 14.11.2018, 20:55
To nie zwierzęta robią taki "syf", tylko mu ludzie !
Takie rzeczy wynosi się z domu, nawet dbanie o czystość w miejscu publicznym,
- widocznie Mama i Tata nie nauczyli w domu :-(
88
88 13.11.2018, 10:19
Wkrótce przez Gryfino pojadą pociągi do Warsiawy, tak więc podróżnych przybędzie bo nie będzie potrzeby jazdy do Szczecina. Stacja Gryfino dalej ma zamknięte toalety, bo miasto szuka frajera do płacenia za jego utrzymanie. Wstyd też będzie , bo miasto powiatowe Gryfinio jako jedyne w województwie ma niewyremontowane perony. Może ktoś w końcu poporosi Brudzińskiego aby przyjechał pociagiem do Gryfina.
Politycy PO wolą limuzyny i wieloletnie bajerowanie o planach SKM.
do 88
do 88 13.11.2018, 13:22
Powiedział co wiedział , bo politycy innych partii jeżdżą pociągami oszołomie??
leszek
leszek 13.11.2018, 08:59
jeszcze za póżnych lat 70 można było o 04.00 nad ranem zjeśc flaki wypić piwko.i chuliganerii nie było, i było czysto .ubikacja była .ech gdzie te czasy
Fakt
Fakt 12.11.2018, 21:17
Gryfindor od 4 lat brudem zarasta psia kupa mać
solarium wraca
solarium wraca 12.11.2018, 20:31
Wizytówka Gryfina.Normalnie strach...
08
08 12.11.2018, 18:25
Kiedyś była ochrona to jakiś porzadek był a teraz to syf kiła i mogiła
miś
miś 12.11.2018, 18:21
Odnosnie dworca:Straszne się tu chamstwo zjeżdża z całego świata. Kasza niedogotowana. Jedziemy do redakcji.
b
b 12.11.2018, 18:19
co ma niepodległość do tego brudu??? to jest tak często... żadna nowość...może czytelniczka zamiast na portal powinna napisać do PKP?
iszak
iszak 12.11.2018, 18:09
Na pewno k... Wandale powini nauczyć sie kultury gówniarze
V
V 12.11.2018, 18:02
I plastikowy srocz wizytówka
miś
miś 12.11.2018, 18:10
srocz to możesz w domu tu jest stacja ja tu mięso mam
Ziuk od kasztanki
Ziuk od kasztanki 12.11.2018, 17:09
Dworzec jest piękny tylko ludzie k.....
jeżozwierz
jeżozwierz 12.11.2018, 16:33
Aż miło popatrzeć na nasz dworzec powiatowy :DDD Można domyślić się z jakich gmin głównie składa się nasz powiat bo chlew z obornikiem jak trza!!! :DDDD
pik
pik 12.11.2018, 16:10
Wstyd Gryfino? A może wstydzić się powinni ludzie?
WREDNA
WREDNA 12.11.2018, 20:15
Pik, a Gryfino to nie ludzie? W mieście brak toalety, a te na dworcu pod kluczem. Za ten bajzel, za GMINĘ , MIASTO BURMISTRZ ODPOWIADA i nikogo nie obchodzi co do kogo należy i kto ma to załatwić. Rozmawiać trzeba, załatwiać sprawy dotycząca lepszego życia mieszkańców , pracować a nie opierdzielać się panowie, "a jak nie dajecie rady, to fora ze dwora" Tyle w temacie
ana
ana 12.11.2018, 15:52
Wstyd Gryfino
Gosia
Gosia 12.11.2018, 15:39
Faktycznie, wygląda to okropnie!

Pozostałe