Wybrali nowego przewodniczącego rady

  • 20.11.2018, 12:33 (aktualizacja 20.11.2018, 20:49)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wybrali nowego przewodniczącego rady
Krzysztof Mariusz Konecki został przewodniczącym Rady Miejskiej w Moryniu. Został wybrany jednogłośnie. Stało się to na pierszej sesji. Najpierw ślubowanie złożyli radni.

Ślubowanie jako radni złożyli: Barbara Sołoducha., Wiesława Alenkowicz, Katarzyna Potapińska, Anatol Markowski, Krzysztof Konecki, Iwona Hirt, Magdalena Fedorowicz, Józef Wszołek, Mariusz Maciejewski, Danuta Piątkowska, Anna Sobczyńska, Piotr Sobczyński, Renata Barylska, Paweł Bielawski i Artur Dybizbański.

Aktualizacja

Katrzyna Potapińska została wybrana wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej w Moryniu (przy 14 głosach za i jednym wstrzymującym się).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

fiesta
fiesta 22.11.2018, 00:34
Dobrze jest!
Operator
Operator 21.11.2018, 22:13
Moryniacy Kler w Chojnie grają warto oglądnąć bo u was to film zakazany
MORYŃSKA 12
MORYŃSKA 12 21.11.2018, 00:51
1,1 mln + dla Witnicy na centrum kultury! ale dobrze, że to nie przeszło - bo dla takiego betonu z Witnicy - NIC NIE WARTO ROBIĆ!!!
Gienia
Gienia 21.11.2018, 23:35
Ale w reklamøwce piontka jest napisane ze kasa bedzie i sławko to pilnuje to jak to jest
bentonzwitnicy
bentonzwitnicy 22.11.2018, 00:02
srakto!
:-)
:-) 21.11.2018, 00:24
Teraz to będzie kraina szczęśliwości...
kościelna rada miejska
kościelna rada miejska 20.11.2018, 22:55
Moryń po wyborach stał się pisowskim miastem z propisowskim burmistrzem i radą, w której większość stanowią radni związani klerem. suweren wybrał i czekamy na realizację pisowskich haseł wyborczych.
Heniek też na czarno
Heniek też na czarno 21.11.2018, 23:37
Nawet pod kolor się ubrali czyli pogrzebali świeckie zasady rozdziału państwa od kościoła.
Tachu
Tachu 20.11.2018, 21:57
W innych gminach, jak można tu poczytać, że jakoś można samorząd od kościoła oddzielić, a tu D...A - Wilkowyje jak nic! Szkoda, że Pietrzaka nie ma z kaomendanta, bo byla już całkiem parioda...!

Bójcie się bogusława i lucjana! Gównodowodzący i Liściozbioraca przy Skarbniku!!! ... brak słów w słowniku ludzi kulturalnych, żeby dosadnie podsumować tę ekipę :-)
yetiii
yetiii 21.11.2018, 07:20
taka patologia nam się utworzyła
parafka moryńska
parafka moryńska 20.11.2018, 21:02
Nie bez kozery podziękowania za zwycięstwo wyborcze burmistrz zaczął od księży i parafii.
ateista
ateista 20.11.2018, 22:59
poczytaj treści ulotki wyborczej Piątka i znajdziesz tam informacje, że współpraca z katolickimi organizacjami to podstawa i tylko takie będą wspierane. Moryń = Katolicy reszta to drugi sort!
KS Słubia
KS Słubia 20.11.2018, 21:36
jak widać, słychać i czuć!
tyle w temacie
tyle w temacie 20.11.2018, 20:33
Moryńska rada wygląda jak Rada Parafialna kaes Mariana!!! wszyscy siedzą pod czarną sukienką tego motorowca - co jego jedynym marzeniem jest udział w rajdzie PARYRZ-DAKAR!!! a te ludzie mu w tym pomogą...

P.S. marian wstydź się! żeby takie idiotyzmy (bez pokory) wypisujesz! a zapomniałeś jak wygląda sen spokojny przy moryńskim bankomacie :-)))
MARIAN, KONECKI I POTAPIŃSKA nie pozwolą Krysiakowej na KLER!
MARIAN, KONECKI I POTAPIŃSKA nie pozwolą Krysiakowej na KLER! 20.11.2018, 20:21
to teraz kinie moryńskim będzie puszczany KLER Wojtka S.?
wyznaniowa gmina
wyznaniowa gmina 20.11.2018, 23:02
już powstaje lista dzieł zakazanych w katolickim Moryniu i gminie! na 100% jeszcze usłyszymy o klerze w moryńskim wykonaniu.
Kościółkowi
Kościółkowi 20.11.2018, 18:29
Był i kler ojcowie sukcesu piątka i pisowiec kaczmar
??
?? 20.11.2018, 17:48
To kto teraz będzie opozycją?
moryniak
moryniak 20.11.2018, 18:13
w opozycji bedzie bezpartyjny Wszołek
kupiony
kupiony 20.11.2018, 23:03
kupią go dzięgami.
moryniak
moryniak 21.11.2018, 07:18
zapewne córka prace dostanie w komunalce
henrich
henrich 21.11.2018, 08:56
poczekamy zobaczymy :)
hipster
hipster 20.11.2018, 14:51
Ma chłop doświadczenie jako wiceprzewodniczący, więc mu się jak najbardziej należało.
lukas
lukas 20.11.2018, 13:39
Burmistrz jaki głęboki ukłon i szacunek. Tak powinno być.
taka prawda. Ale krwi może napsuć.
taka prawda. Ale krwi może napsuć. 20.11.2018, 15:02
Przewodniczący rady to spiker.
:-)
:-) 20.11.2018, 16:02
To sie spikną!
Xena
Xena 20.11.2018, 13:17
Gratulacje ?
Kalste
Kalste 20.11.2018, 13:07
Myslałem, ze Kasia będzie przewodnicząca.
kol.
kol. 20.11.2018, 12:43
Gratulacje Krzysiu Ptysiu.

Pozostałe