Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Na pierwszej sesji zmienili porządek obrad wyznaczony przez komisarza wyborczego

  • 20.11.2018, 12:30 (aktualizacja 20.11.2018, 20:45)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na pierwszej sesji zmienili porządek obrad wyznaczony przez komisarza wyborczego
Alina Przybysz ponownie została przwodniczącą Rady Gminy w Starym Czarnowie. Wiceprzewodniczącymi wybrano Dariusza Ruszczyckiego i Władysława Kałuckiego. Radni zmienili porządek obrad, który od komisarza wyborczego wpłynął dopiero dzień wcześniej.

Na sesji ślubowanie złożyli: Piotr Paczkowski, Bolesław Bejnarowicz, Renata Katarzyna Marczewska, Marcin Drwal, Mieczysław Dudziński, Dariusz Ruszczycki, Damian Rabenda, Bożena Froncala, Tadeusz Bas, Krzysztof Popek, Leokadia Moździerzewska, Artur Frączak, Władysław Kołucki, Alina Przybysz, Zenon Róg.

Ślubowanie na sesji złożyła też wójt Marzena Grzywińska.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (31)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kabała
kabała 25.11.2018, 12:42
I nie ma szarpania jak 4 lata temu. Ktoś się powinien uczyć.
Z boku
Z boku 23.11.2018, 16:47
.odgrzewany kotlet , masz racje poniżej - ja też nie lubię starych odgrzewanych kotletów - wole już zjeść pyszny wiejski rosołem z makaronem swojej roboty. Pychotka, aż mi już ślinka leci.
Spostrzegawczy mieszk.
Spostrzegawczy mieszk. 23.11.2018, 11:46
Nie wysilaj sie K. M. - już Ci nic nie pomoże , nawet jak to sie mówi Święty Boże i tyle na ten temat były radny....
Mieszk. od urodzenia  ze St. Czarnowa
Mieszk. od urodzenia ze St. Czarnowa 22.11.2018, 16:39
Do archiwum X - nie masz sie do czego doczepić - to doczepiłeś się do urny, że była nieprzeżroczysta . Ważne, że władza w Gminie jest przeżroczysta i wszystko wykonywała przez minioną Kadencję przeżroczyście, bez żadnych niedomówień na Sesjach. Wszystko zgodnie z przepisamy , bez zamiatania pod dywan - i tyle na ten temat. Gratulacje Pani Wójt. P. Przewoadnicząca i pozostali Radni. Działajcie dla dobra mieszkańców i tego Wam życzę.
CZARNY
CZARNY 22.11.2018, 17:39
Przezroczysty to jest artykuł na GS24 dot. zabudowy na terenach objętych programem NATURA 2000. POLECAM
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 22.11.2018, 18:01
Stary, odgrzewany kotlet. Tak to można skwitować.
wtedy CZARNY teraz ZIELONY
wtedy CZARNY teraz ZIELONY 22.11.2018, 18:07
Szkoda że władza nie ogłosiła tego że sad skasował ich uchwałę i że się odwołała. Uchwała została skasowana w całości i to są właśnie "porozmawiajmy o faktach" Fakty
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 22.11.2018, 18:44
Zgodnie z artykułem rozstrzygnięcie NSA nastąpi prawdopodobnie za 1,5 roku, a skargę złożył również Prokurator Okręgowy jako strona skarżąca. Szkoda, że o tym zapomniałeś poinformować. I właśnie takie są fakty, a nie ich wybiórcze traktowanie.
archiwum X
archiwum X 21.11.2018, 18:11
mam pytanie czy wybór na przewodniczącego i vice przewodniczących rady gminy urna nie powinna być przezroczysta??? to co do mojej osoby doszło że nie było więc czy wybory były prawnie legalnie??

porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 21.11.2018, 20:31
Przepis o przezroczystej urnie wyborczej znajduje się w Kodeksie Wyborczym, który jednocześnie nie wskazuje na wymóg stosowania takiej urny przy wyborze przewodniczących i wiceprzewodniczących.
Swój
Swój 21.11.2018, 14:54
Adiu pa, pa Kaziu ..!!!
  Też  Binowiak
Też Binowiak 21.11.2018, 14:26
Masz rację i to świętą rację Zorro - mają swojego Radnego. P. Piotr naprawdę dużo się angażuje w sprawy społeczne wsi. Dobrze, ze pogonił tego wiecznego Radnego Men...a . Brawo mieszkańcy Binowa!.
Zorro
Zorro 21.11.2018, 13:17
Wiekopomne wydarzenie. Po raz pierwszy w dziejach współczesnej samorządności - Binowo ma swojego radnego i jednocześnie mieszkańca tej miejscowości. Brawo dla tych - nieskorumpowanych - wyborców.
Spostrzegawczy
Spostrzegawczy 20.11.2018, 19:37
Jaka cienka , wszystkie punkty zrealizowali - więc o co ci biega koleś. W innych gminach będą najmniej 2 Sesje z takim porządkiem jak w Starym Czarnowie i wezną 2 diety, a w Starym Czarnowie na I Sesji nowej Kadencji już tyle załatwili. Brawo Nowa i " Stara " Pani Przewodnicząca - gratulacje.
H
H 20.11.2018, 17:56
Cienka ta sesja.
Dingo
Dingo 20.11.2018, 13:22
Czyli bez zmian. Kdencja jakgdyby trwa.

Pozostałe