Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Arkadiusz Augustyniak nie podaje niektórym ręki. Nowa świecka tradycja wójta?

  • 21.11.2018, 21:53 (aktualizacja 22.11.2018, 08:49)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Arkadiusz Augustyniak nie podaje niektórym ręki. Nowa świecka tradycja wójta?
Z podniesioną głową przyszedł na pierwszą sesję Rady Gminy Arkadiusz Augustyniak. Ostentacyjnie nie podawał ręki niektórym osobom. Nawet wtedy, kiedy nowego wójta Bań zaproszono do stołu aby usiadł obok ustępującej wójt Teresy Sadowskiej, nie podał ręki mecenasowi.

Cóż, może taki z niego szczery chłop, że jak do kogoś nie darzy szczególną sympatią, to swoje uczucia po prostu manifestuje?

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (90)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

podpowiadacz Wojtek
podpowiadacz Wojtek 29.11.2018, 09:33
Jak nie podaje ręki mecenasowi to teraz prawdopodobnie zmieni kancelarię.
walesa
walesa 26.11.2018, 22:31
Jak nie może podać ręki to niech poda nogę!
.
. 26.11.2018, 12:51
Niech redaktor nie pisze juz tyle komentarzy. Widać, że m.in. rolnik za zmiennopłodem, karuzela się rozkręca, film z sesji, fakty mówią same za siebie to jego "dzieło".

Zastanawiam się tylko po co ci te kłamstwa? Kampania sie skończyła... admin
.paranoja
.paranoja 26.11.2018, 13:50
Podobno wszystkie pisze. Pytania na laptopie, a odpowiedzi na PC. A polemiki na smartfonie. Twój też.
korektor
korektor 25.11.2018, 21:49
Błąd w tytule. Brak wychowania to nie tradycja!
Ewa
Ewa 25.11.2018, 16:01
Pan redaktor to po prostu burak i tyle na ten temat.P.Augustyniak podziwiam pana za cierpliwość bo ja bym już dawno wytoczyła mu proces za obelgi i burzenie mieszkańców.
rolnik za zmiennopłodem
rolnik za zmiennopłodem 25.11.2018, 21:50
Pan mecenas burak, sołtysi buraki i wójt już nie nie będzie podawał ręki? Teraz będzie podawał samym ziemniakom?
hans
hans 24.11.2018, 18:07
nieważne komu podaje rękę a komu nie i który mówi dzien dobry-to sprawa kultury osobistej, jako podatnika interesuje mnie jak będzie rządził gminą i jaki ma na nią pomysł bo na razie za wiele się o tym nie dowiedziałem oprócz ulotki, która ma na razie wartosc papieru, nie widzę słowa o mowie inauguracyjnej a szkoda, bo to milczenie na sesji, w prasie, nieodpowiadanie mediom zaczyna się robic niepokojące
grypa
grypa 25.11.2018, 00:18
Jakby miał coś do powiedzenia to by powiedział.
Janusz
Janusz 23.11.2018, 20:28
Szanowni Państwo! Trochę szacunku dla wszystkich wypisujących tu swoje komentarze! Jeszcze nic się nie wydarzyło a już wyrażacie swoje opinie. Poczekajcie jeszcze chwilę na działania nowego wójta. Myslę lże za wcześnie na ocenę. Sk ąd bierze się tyle " jadu" w tym wszystkim. Myślę że warto przemyśleć co się pisze na tym forum.. Piozdrawiam Wszystkick Janusz.
Adam
Adam 23.11.2018, 17:22
Ooo, to się wyjaśniło, skąd ten artykuł. Trzeba było nawymyślać kolejnych bzdur. Czemu redaktor nie napisał artykułu pt. "Nowy wójt nie podał mi ręki"?
Nie dziwię się wcale wójtowi, że mu ręki nie podał za to oczernianie, manipulowanie komentarzami i przedwyborczą nagonkę pełną nienawiści.
Zbiera Pan żniwo swojego zachowania, Panie Kordylasińki.
kolega
kolega 26.11.2018, 22:34
Uważaj co piszesz bo za oszczerstwa dostaniesz wyrok sądu i twoja "samorządowa kariera" się szybko i smutno skończy
Mieszkanka 3
Mieszkanka 3 23.11.2018, 16:39
Widziałam p. Andrzeju że ręki Panu nie podał nowy wójt.... ale nie bez powodu. Spóźnił się Pan na sesję do Ban, więc nie mógł Pan widzieć z kim Arek się witał a z kim nie....
Do przewidzenia było też to, że wymyśli Pan właśnie taki nagłówek z tej relacji, byłabym bardzo zdziwiona, gdy było inaczej. W Pana relacji nie było ani jednego dobrego słowa na temat Arka. Nie jest Pan obiektywny.
kolega
kolega 26.11.2018, 22:36
Arek ty plotami się zajmujesz na takim stanowisku? Dziwne, że masz na to czas i ochotę..
karuzela się rozkręca
karuzela się rozkręca 22.11.2018, 23:55
Podobno na sesji nie podał 3 osobom. Ale to dopiero początek!
gbur
gbur 25.11.2018, 00:19
A w stronę niektórych nawet nie popatrzył....
sołtys
sołtys 25.11.2018, 21:51
Tych osób było na sesji dużo więcej, ale cóż, takiego sobie wybraliśmy to takiego mamy.
Adam
Adam 22.11.2018, 18:25
A czy pan redaktor Kordylasiński śledził od rana wójta i ma pewność, że nie przywitał się z mecenasem wcześniej?
koleżanka
koleżanka 24.11.2018, 13:03
panie redaktorze jest pan obrażony bo panu ręki nie podał ale była pani wójt mojej koleżance co została teraz radną też ręki nie podała i tego pan nie napisał
film z sesji
film z sesji 22.11.2018, 23:53
Podobno przywitał się dwa lata wcześniej, a jak siadał do stołu odpowiedział mecenasowi tylko dzień dobry.
Pani z Bani
Pani z Bani 22.11.2018, 15:55
Nie podaje ręki....I ma racje. To wcale nie swiadczy o kulturze :) z resztą ci co do tej pory rządzili nie są godni by podac im reke bo niby co takiego zrobili? Kilka ulic, plaże i skwer koło rzeki? Pfffff
Podpis
Podpis 22.11.2018, 14:24
burak - kultura jest, albo jej nie ma.
a
a 26.11.2018, 17:33
właśnie widzę twoją kulturę twój komentarz mówi za ciebie
malolata
malolata 22.11.2018, 13:31
brak kultury przemawia przez pana Augustyniaka ...
jumesz
jumesz 22.11.2018, 12:52
ja też jak kogoś nie lubię, to ręki mu nie podaję. czy to takie dziwne?
Asia
Asia 24.11.2018, 13:05
ja też a od dziś to nawet dzień dobry nie powiem co niektórym
znam go
znam go 22.11.2018, 11:52
Pan Augustyniak a obecnie wójt to porządny człowiek.
fakty mówią same za siebie
fakty mówią same za siebie 22.11.2018, 11:55
Porządny, porządny , tylko słoma z butów wystaje hehehe
Wiesniak
Wiesniak 24.11.2018, 06:38
Podejrzewam, że Tobie więcej tej słomy wystaje. Z drugiej strony, bardzo dobrze że słoma wystaje (jak to napisałeś o Panu Arku) .... Tym lepiej dla nas, wieśniaków z gminy.... "swój swego zrozumie", dlatego też jest szansa na bardzo dobrą współpracę i ja w to wierzę w 100%
myszka
myszka 22.11.2018, 11:25
Całą sesję siedział taki nabuzowany. Może nałykał się jakiś środków na uspokojenie i stąd te dziwne zachowanie?
Asia
Asia 26.11.2018, 17:38
ty myszka a tak na prawdę byłaś na sesji czy tylko piszesz żeby pisać bo ja byłam i nie widziałam żeby był nabuzowany a ty pewnie sama na prochach jesteś dlatego takie bzdury piszesz
Wiesniak
Wiesniak 24.11.2018, 06:44
Wyjdź podczas jakiejkolwiek uroczystości na środek sali, gdzie jest dużo osób i powiedz coś mądrego, bez kartki i bez jakania. Patrzą i słuchają ludzie, którzy w Ciebie wierzą, i co? Myślę, że w gacie byś narobiła. To nie była impreza na grillu, tylko poważna sprawa, wymagająca powagi. Jakoś p. Arek przez całą sesje nie potknal się w wypowiedziach.
xxx
xxx 22.11.2018, 12:55
co za ludzie wszyscy idealni i zajeb...ci chyba to dość ważne wydarzenie dla człowieka obejmować takie stanowisko i miał prawo być zdenerwowany
mieszkanka
mieszkanka 22.11.2018, 11:12
Staram się nie uczestniczyć w takich głupich dyskusjach, ale jak czytam takie bzdurne tytuły to nie mogę się powstrzymać,
Pan Augustyniak zawsze sam mówi ludziom dzień dobry i to zazwyczaj jako pierwszy nikt nie zaprzeczy że to człowiek o wysokiej kulturze osobistej ja jako zwykły mieszkaniec i wielu ludzi, którzy mijają się z Panem Augustyniakiem na ulicy to potwierdzi. A to że będzie dobrym wójtem wczoraj już pokazał niektórym mieszkańcom. Także uważam panie redaktorze że powinien pan juz przestać pisać artykuły oczerniające nowego Wójta Bań jeszcze na tak bzdetne tematy.
mieszkaniec
mieszkaniec 22.11.2018, 11:31
rzeczywiście wczoraj pokazał - to fakt, może napiszesz coś o kompetencjach, osiągnięciach dla gminy jako radnego powiatowego lub dyr szkoły bo nie moge nic znaleźć ani usłyszeć? jeśli mówienie dzień dobry wystarczy aby być dobrym wójtem to przepadliśmy...
Były uczeń
Były uczeń 22.11.2018, 13:08
Akurat dla szkoły to pan Arkadiusz zrobił dużo. Wyposażył ją z unijnych funduszy w sprzęt sportowy i nie tylko oczywiście bez pomocy gminy to raz a dwa gdyby nie On to chłopcy z Bań nie mieliby takich osiągnięć w sporcie, a przede wszystkim w piłce ręcznej bo jak wiemy byli wicemistrzami polski i każdego roku mają wyniki. Jako dyrektor też był bardzo w porządku.
mieszkanka ;)
mieszkanka ;) 22.11.2018, 12:29
napisałam o kulturze bo tego dotyczy ten artykuł, ktoś z człowieka na poziomie robi buraka, a jeśli chodzi o osiągnięcia dla gminy to myślę że niedługo będziemy mieli wszyscy przyjemność je obserwować, a jeśli chodzi o stanowisko dyrektora w szkole nie słyszałam żeby ktoś z pracowników lub uczniów narzekał, liczy się to że jest zainteresowanie z Jego strony problemami mieszkańców już pierwszego dnia i to ma duży plus
ktoś
ktoś 26.11.2018, 17:47
dla mnie jest to wójt idealny nie wyobrażam sobie innego ale jest jedna mamusi w Baniach która narzeka na Arka jako Dyrektora i na pewno ona mnóstwo negatywnych komentarzy pisze tyle tylko że ta mamusia ma jakiś problem ze sobą i jeszcze nie dostała się na radną. JAKA PORAŻKA prawda
Mieszkanka 2
Mieszkanka 2 22.11.2018, 12:02
Pokazał ze zależy mu na mieszkańcach ... wczoraj pierwszy dzien na stanowisku i wcale nie musiał przychodzic osobiscie do mieszkanców informować o robotach budowlanych i konsekwencjach tychże robót ... Pani Sadowska w zyciu takiego gestu nie uczyniła ... awaria pieca c.o czy czegokolwiek w budynku należącym do gminy , zlecała roboty , płaciła pieniądze i nikt tego nie kontrolował to raz, a dwa nikt kompetentny nie odbierał tych robót... wyrzucanie pieniędzy w błoto ... teraz na Grunwaldzkiej robią komin ... same "moczymordy", czy ktos z gminy przyszedl zobaczyc ? Za co płacą pieniądze ? Nie .. bo po co .. a z Ogrzewaniem budynkow gminnych przez Firme Ema ? Ktoś kontroluje wydane pieniądze ? Bo mieszkańcy od kilku lat mają problem zimową porą i marzną w mieszkaniach... czemu takimi sprawami Pani Sadowska nigdy się nie zainteresowała ???
Baniak
Baniak 25.11.2018, 17:01
Bo trzeba RUDĄ wyp......ć z gminy to może coś się zmieni ta kobieta na niczym się nie zna tylko wie jak dawać swoim znajomym zarobić!!!!
Ogrodowa
Ogrodowa 22.11.2018, 16:14
Pani Sadowska po znajomosci zatrudnia moczy mordki bo taniej....miejmy nadzieje ze teraz bedzie tylko lepiej
Mieszkanka 2
Mieszkanka 2 22.11.2018, 17:21
Dziękuje za takie znajomości, dach na Grunwaldzkiej ze trzy razy "przekładali" za kadencji Pani Sadowskiej i dalej leje się ludziom na głowy , bo wazniejszy pomnik koło kościoła ...
irek
irek 22.11.2018, 18:09
Widzę, że mieszkasz w tym budynku i dlatego temat jest dla Ciebie ważny. Zawsze możesz się przeprowadzic jeżeli cos nie odpowiada Twoim wymaganiom - mamy uwolniony rynek nieruchomosci. A pomnik oczywiscie jest ważny ponieważ do tej pory nie było gdzie isc i złożyc kwiatów na różne uroczystosci to po pierwsze a po drugie służy całej społecznosci.
Baniak
Baniak 25.11.2018, 17:21
Irek ale żeś teraz pojechał "CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI" chyba tobie, nie mów za ogół. Pomnik powstał aby jeszcze BOBIK mógł wyciągnąć kasę z gminy , pewnie widziałeś jak zapiep... al prawie po nocach bo to jego ostatnia kasa jaką bez przetargu dała mu ruda. Teraz będą mieli na parę miesięcy na konserwy bo mu się normalnie upie ...oli.
Mieszkanka 2
Mieszkanka 2 23.11.2018, 05:12
Owszem mieszkam na Grunwaldzkiej , kazdy temat jest wazny jesli chodzi o mieszkanców naszej miejscowości , bo traktowani jestesmy przez Urząd gorzej jak zwierzęta ... pomnika nigdy nie było i nikt nie rozpaczał , ludzie w mieszkaniach mieszkają ... Nie wstyd Ci przejeżdżać przez główną ulice i oglądać te ruiny ? Bo mi jako mieszkance wstyd ze Urząd nie dba o wizerunek .. bo jezioro i pomnik to nie wszystko
irek
irek 23.11.2018, 09:33
mocne sformułowania o tych zwierzętach, wnioskuję z tego, że liczysz tylko na to co gmina da, wiem też, że gmina chętnie odnowiłaby należące do niej budynki gdyby mieszkający w nich sumienniej regulowali czynsze i nie dewastowali tego "co nie ich", ja czuję sie przez urząd traktowany należycie, a w to, że nowy cos zrobi w temacie to nie wierzę, bo forsy z kapelusza nie wyciągnie, na pomnik złozylismy się wszyscy i to była dobra decyzja
Mieszkanka 2
Mieszkanka 2 23.11.2018, 10:00
Kto dewastuje ten dewastuje, ja nie pisze o mieszkaniach wewnątrz tylko o stanie budynków ogólnym .. Pani Sadowska przed wyborami deklarowała jeden budynek rocznie do renowacji? ... zrobiony został aż jeden w ciągu 12lat ... Wiadomo ze z niczego nic się nie zrobi... i jakbys przeczytal uwaznie pierwszy moj komentarz moze bys zrozumiał ze chodzilo mi o traktowanie nas zwykłych ludzi , mieszkańców ... Mam cichą nadzieję ze choć odrobinę będzie lepiej ...
m.
m. 22.11.2018, 14:31
Do tej pory uważałem, że od takich rzeczy jest strona gminy, słup ogłoszeniowy lub ewentualnie klatka schodowa remontowanych budynków-dziękuję, że rzucasz nowe swiatło na zakres obowiązków wójta. Zastanawiam sie jednak czy tak będzie zawsze czy to była jednorazowa gafa? Wolałbym aby skupił się na realizacji obietnic wyborczych i swojego programu-do tego został wybrany. Miłego dnia
janek .
janek . 22.11.2018, 14:05
Piszesz takie bzdury że trudno to czytać .
śmiech na sali
śmiech na sali 22.11.2018, 11:23
Skoro pokazywanie prawdy oczernia wójta, to niech wójt wyda dekret zakazujący opisywania jego zachowań i decyzji :)))))))
m.
m. 22.11.2018, 11:00
rozmawiałam z jedną kandydatką z jego komitetu która się nie dostała do rady i jest z tego zadowolona bo juz w trakcie kampanii zrozumiała że zachowanie, buta i arogancja A. wskazywały że on na to stanowisko nie pasuje
jak
jak 24.11.2018, 14:51
czemu kłamiesz znam wszystkie dziewczyny od Arka i nie wierze ci
Adam
Adam 23.11.2018, 12:19
Z pewnością rozmawiałaś, z pewnością tak właśnie Ci powiedziała...
savoir vivre
savoir vivre 22.11.2018, 10:07
panie wójcie miej pan litość, teraz jesteś twarzą całej gminy, co na to radni którzy startowali z pana komitetu? mogą czuć zażenowanie, no i co z panią przewodniczączą które na stałe od lat mieszka w gryfinie, czy coś pan z tym zrobi?

Pozostałe