Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Wybrali składy komisji

  • 25.11.2018, 12:21 (aktualizacja 25.11.2018, 13:35)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wybrali składy komisji UG Stare Czarnowo Władza uchwałodawcza i wykonawcza gminy Stare Czarnowo.
Na inauguracyjnej sesji Rady Gminy w Starym Czarnowie rozszerzono harmonogram obrad. Wybrano m.in. składy poszczególnych komisji. Kto z radnych w jakiej komisji? - czytaj poniżej.

Składy 5 komisji Rady Gminy w Starym Czarnowie:

1) Komisja rewizyjna:

Marcin Drwal - przewodniczący komisji,

Mieczysław Dudziński,

Artur Florczak,

Damian Rabenda,

Zenon Róg.

2) Komisja skarg, wniosków i petycji:

Kazimierz Bejnarowicz,

Marcin Drwal,

Artur Florczak,

Władysław Kałucki,

Zenon Róg.

3) Komisja finansowa:

Kazimierz Bejnarowicz,

Bożena Froncala,

Piotr Paczkowski,

Damian Rabenda,

Zenon Róg.

4) Komisja gospodarcza:

Mieczysław Dudziński,

Marcin Drwal,

Piotr Paczkowski,

Damian Rabenda,

Dariusz Ruszczycki.

5) Komisja społeczna:

Kazimierz Bejnarowicz,

Artur Florczak,

Bożena Froncala,

Władysław Kałucki.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 27.11.2018, 22:34
Super wynik ponad 67% Pani Wójt i 11 Radnych z Jej Komitetu - rewelacja. Teraz mogą pracować wspólnie dla dobra gminy i jej mieszkańców , bez żadnych przepychanek, jak było na początku poprzedniej Kadencji. Powodzenia ...........
Młodzieżowiec, ale już  głosowałaem  1 raz
Młodzieżowiec, ale już głosowałaem 1 raz 26.11.2018, 19:55
Wiadomo, wiadomo kto krytykował ........ bez kitu....
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 26.11.2018, 20:12
Jaka "krytyka", taki wynik wyborczy. Pięknie i efektownie zaliczony nokaut.
Wstyd
Wstyd 26.11.2018, 18:32
A kto kryhykował......zdaje si€ mieszkańcy. Anona zła minę do dkbrej.....
   Z boku
Z boku 26.11.2018, 16:17
No i dobrze , krytykowali obecną P. Wójt przed wyborami bezpodstawnie i dobrze takim..........., a teraz robią dobra minę do złej gry .
Mieszkaniec  gminy St. Czarnowo
Mieszkaniec gminy St. Czarnowo 26.11.2018, 15:37
Historia sie powtarza, za rządów Wosia i Łysika też dwóch Radnych przez całe 4 lata nie nie było w żadnej Komisji i jakoś przeżyli nie pobierając diet, to sądzę, że obecni Radni też przeżyją . Takie sa uroki demokracji - nie tylko w gm. Stare Czarnowo tak sie dzieje. A tu akurat Wójt nie ma nic do powiedzenia , gdyż Radni sami się wybierają .
Edek
Edek 26.11.2018, 18:33
Bzdury....idziemy do sadu oni pobietali diety i sk solidne....
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 26.11.2018, 19:29
A po co do sadu? Jabłka i inne owoce już dawno zostały zebrane. Teraz to już za późno, w sadach już nic nie ma.
dwa zdjęcia prawdy
dwa zdjęcia prawdy 25.11.2018, 18:03
Po minach widac kto zadowolony a kto nie.
Wyższa kultura samorządności
Wyższa kultura samorządności 25.11.2018, 17:11
Opozycje powinno dawać sobie do komisji rewizyjnej. Taki jest demokratyczny obyczaj.
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 26.11.2018, 09:47
Zwyczajowo przyjęło się, że szef zarabia więcej od swojego pracownika, ale historia zna przypadki odmiennego postępowania. Nie trzeba szukać daleko. Wystarczy się cofnąć cztery lata wstecz.
Pan
Pan 26.11.2018, 18:33
A co na to lekarze...
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 25.11.2018, 14:28
W Starym Czarnowie wszystko poszło szybko i sprawnie podczas jednej sesji, bez kuriozalnych sytuacji, jak to potrafiło zdarzyć się w przeszłości. Wszelkie niezbędne kwestie zostały rozstrzygnięte, więc teraz czas na dalszą pracę dla dobra gminy. A jeśli komuś coś się nie podoba...no cóż, to ma problem, bo tak działa demokracja i takie były wybory radnych, które należy uszanować.
Paweł
Paweł 25.11.2018, 17:13
Żenada
Wstyd
Wstyd 25.11.2018, 13:33
To żenujące w żadnej komisji nie ma radnych od Łysika.
Ja
Ja 25.11.2018, 14:32
Nie ma bo to ludzie nie od nich. A widocznie maja coś do ukrycia. Radni to radni nie ważne od kogo są powinni współpracować razem dla dobra gminy. Widocznie pani wójt toleruje radnych tylko od siebie
Damian
Damian 25.11.2018, 17:14
1. Nikt nikomu nie broni przychodzić na komisję, nie będąc członkiem komisji. 2. To nie pani wójt zatwierdza składy osobowe komisji, tylko sami radni. 3. Proszę spojrzeć na głosowania. Wszyscy byli za tymi uchwałami, co oznacza, że nikt nie wnosi uwag do ich składu.
słownik
słownik 25.11.2018, 16:43
Nieważne. Proponuję lekturę słownika ortograficznego.
pytanie
pytanie 25.11.2018, 13:29
A kto jest przewodniczacym komisji (poza rewizyjną)? ten na początku?

Pozostałe