Kurz wyborczy opadł. Bierzemy się do roboty! [FOTO, WIDEO]

  • 25.11.2018, 19:08 (aktualizacja 25.11.2018, 22:38)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kurz wyborczy opadł. Bierzemy się do roboty! [FOTO, WIDEO]
-Bierzemy do roboty! - powiedział burmistrz Adam Zarzycki. Złożył ślubowanie podczas pierwszej sesji VIII kadencji Rady Miejskiej w Cedyni 23 listopada 2018 r.

Mowę podsumowującą minioną kadencję wygłosiła najpierw odchodząca burmistrz Gabriela Kotowicz. Wiele osób zinterpretowało wypowiedziane przez nią słowa jako zapowiedź powrotu po kilku latach. 

Na sesji wybrano składy poszczególnych komisji Rady Miejskiej w Cedyni.

Składy osobowe komisji Rady Miejskiej w kadencji 2018 - 2023:
 
Skład Komisji rewizyjnej:
 
Czesława Borgul (przewodnicząca), Stanisław Martyka, Józef Maćkowiak, Marek Drela, Bugusław Rajnert, Mirosław Ludwiczak.
 
Skład Komisji budżetowej:
 
Marek Drela, Krzysztof Nowak, Danuta Paluch, Andrzej Szperka, Czesława Borgul

Skład Komisji spraw społecznych:
 
Anna Krupińska, Danuta Paluch, Monika Rogowska, Piotr Głowniak, Mirosław Ludwiczak
 
Skład Komisji skarg, wniosków i petycji:
 
Lech Kopiecki (przewodniczący), Andrzej Szperka, Józef Maćkowiak, Monika Rogowska, Stanisław Olechnowicz.
 
 
Burmistrz Adam Zarzycki po złożeniu ślubowania zapowiedział przeprowadzenie audytu. Oto dwa krótkie nagrania:
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
 
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
 
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (56)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kotowicz ma zero taktu.
Kotowicz ma zero taktu. 27.11.2018, 09:15
Ani to miejsce ani czas na peany pod swoim adresem. Najdziwniejsza sesja w Polsce.
samorządowiec
samorządowiec 27.11.2018, 09:42
Już dawno straciła samokrytycyzm. Prawdę mówiąc to nie nadaje się na sekretarz, ale ktoś ją zawsze za uszy ciągnął.
popiół
popiół 26.11.2018, 23:57
Nietrym jeszcze kurzy się z głowy...
Mieszko
Mieszko 26.11.2018, 18:18
Takie sprawy to tylko od dzisiaj może sprawdzić redaktor z Kuriera.
jawnosć
jawnosć 26.11.2018, 23:56
Teraz dostanie szybką odpowiedź od gminy, a nie jak za Kotowicz że było tajne przez poufne.
ważna sprawa
ważna sprawa 26.11.2018, 10:32
A co w sprawie działki w Osinowie? Czy nadal zajmuje się tym prokuratura? Wiele złego się tam działo w ostatnim czasie. Bardzo prosze redakcję o spradzenie tej sprawy
Mieszko
Mieszko 26.11.2018, 10:04
Już to widzę jak w Cedyni będzie wyglądała współpraca z radnymi i mieszkańcami. Ponownie nastanie marazm i Cedynia stanie się skansenem jak jeszcze coś z niej pozostanie po 5 latach. Kurz opadł i nic nie widać, ciemność, widzę ciemność.
radny
radny 26.11.2018, 10:30
W tym swoim wyborczym zacietrzewieniu waląc na oślep zapomniałeś otworzyć oczu? Spokojni większość będzie pracowała dla dobra gminy.
zalecam wypoczynek
zalecam wypoczynek 26.11.2018, 09:37
Niby kurz wyborczy opadał a Kotowicz zachowuje się jakby kampania wyborcza trwała. Może ktoś jej powie, że czasy się zmieniły? Pytanie kto. Najlepiej ktoś z jej otoczenia. Jeśli tam w ogóle jakiś mądry jest.
hubertus
hubertus 26.11.2018, 01:57
Jak nowy burmistrz zrobi audyt to może ta jeszcze wróci żeby przeprosić mieszkańców.
kucyk rudnicki
kucyk rudnicki 26.11.2018, 09:18
Jak będzie potrzeba to takimi sprawami to może się zająć prokurator.
krótko
krótko 26.11.2018, 01:39
Jak się zdaje u byłej burmistrz kurz jeszcze nie opadł.
Co za wredna baba.
Co za wredna baba. 26.11.2018, 01:14
Co tam szukała Kotowiczka z tą przemową ? To jakieś nieporozumienie. Panie Adamie co to za uprzejmości. Rozrabia baba od początku. Pani Kotowicz czy wie pani co to honor ? To do peanów na swój temat było trzeba wykorzystać ostatnią sesję w kadencji a nie nową nowej rady i burmistrza. Gdzie ty się pchasz ?
Nareszcie ruszymy ..
Nareszcie ruszymy .. 26.11.2018, 01:04
Brawo Panie Adamie. Wyjdźmy z tego marazmu.
pomarszczona
pomarszczona 25.11.2018, 23:43
Teraz widać jaka wredna burmistrz Kotowiczowa.
Prawda cie uleczy.
Prawda cie uleczy. 26.11.2018, 01:05
Bez makijażu tragedia. Latka lecą i młodości nic nie wróci. Warto było toczyć te wojny ?
chybak
chybak 26.11.2018, 01:18
Chyba chodziło bardziej o jej zachowanie i całej jej ekipy, która nie chciała zmienić programu sesji.
zzet
zzet 25.11.2018, 22:39
Miejmy nadzieję, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku.

Pozostałe