Mamy nowego dziekana. Ksiądz Helak zastąpił na stanowisku ks. Krzyżewskiego

  • 27.11.2018, 20:37
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mamy nowego dziekana. Ksiądz Helak zastąpił na stanowisku ks. Krzyżewskiego
Decyzją biskupa archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej w Gryfinie mamy nowego dziekana. Dekanatem gryfińskim pokieruje teraz ks. Stanisław Helak, proboszcz parafii NNMP w Gryfinie (kościół przy pl. Ks. Barnima I). Zastąpił on na tym stanowisku po 5 latach ks. proboszcza Henryka Krzyżewskiego.

Pod dziekana Stanisław Helaka podlegają parafie w Gryfinie (dwie), Chwarstnicy, Gardnie, Pniewie, Wełtyniu, Żabnicy oraz Widuchowej.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Felek
Felek 11.08.2020, 20:54
Heniu nie zasługuje na to aby nosić sutannę. Bije dzieci i nie wiadomo co robi z ministrantami. Tfu *** Tfu tfu tfu
leszek
leszek 30.11.2018, 20:15
n ie ma jak to ś.p. ks. Kozłowski.mimo wielu kontrowersji to był ksiadz którego znali wszyscy i lubili nawet tacy ateisci jak ja
wniosk
wniosk 30.11.2018, 12:45
polskie święte krowy...dla naiwnych.
też mi kara
też mi kara 30.11.2018, 12:38
a ten poprzedni gdzie teraz będzie rządził??
koniec kropka
koniec kropka 29.11.2018, 10:22
Biskup nie musi się tłumaczyć ze swych decyzji.
demokracja po polsku.
demokracja po polsku. 30.11.2018, 12:40
bo to pan i wladca do którego utrzymania zmuszony jest każdy polski podatnik.
kamyk
kamyk 29.11.2018, 09:56
I tak razem księża współpracują więc nie ma co się bulwersowac.
Frezor
Frezor 28.11.2018, 22:28
Stracil dziekana za swoje sprawy w sadzie xD
Na mszy w kosciele sie nie chwalil bo pewnie wstyd
organista
organista 28.11.2018, 19:02
Brakuje jeszcze inkwizytorów karwasz ich twarz
capek
capek 28.11.2018, 18:45
W Mieszkowicach dziekanów dostatek
zosia
zosia 28.11.2018, 12:04
teraz jeszcze powinni mu " zabrać proboszczowanie"
eka
eka 28.11.2018, 09:34
Ciekawa sytuacja wytworzyła się teraz w Gryfinie.
G
G 28.11.2018, 08:24
Może postawi wkoncu do pionu księdza w Gardnie !??
I parafia przestanie być jego prywatną sp.z.o.o.
dobra rada
dobra rada 30.11.2018, 12:41
Sami go postawcie....kto was zmusza chodzić do koscioła...Bóg jest wszędzie,
prawda
prawda 28.11.2018, 05:33
w chojnie też zmiana ale nic o tym
Amorozo
Amorozo 28.11.2018, 03:35
Rzadko bywa aby tak bez powodu zmieniać na kościelnym stanowisku.
To niedobrzy ludzie.
To niedobrzy ludzie. 28.11.2018, 11:39
Oj, powodów to cała masa. Żaden z nich nie przystoi księdzu a co dopiero dziekanowi.
tyle powiem
tyle powiem 28.11.2018, 01:18
Głupoty tu piszecie w tych komentarzach antyklerykały!
dex
dex 27.11.2018, 23:52
Szkoda! Dobry był.
ajwj aleluja i do przodu
ajwj aleluja i do przodu 27.11.2018, 23:26
jebus maximus ha h ah
Biskup to advocat diaboli czy Archanioł Michał ?
Biskup to advocat diaboli czy Archanioł Michał ? 27.11.2018, 23:48
Musiałka za babę posunęli na jakąś wiochę. Ten ma dobre układy. Zresztą teraz kobieta + dwójka dzieci to norma. Przynajmniej szamanów w Polsce dostatek bo to rodzinna profesja.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.11.2018, 23:12
te tępe hojki zydowskie wyglądją tak z bladzią tą pis deczką na ryju prawie jak dopa burmistrza ha ha ah
Wyborca