Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018

Wójt pozbył się sekretarza

  • 2.12.2018, 11:47 (aktualizacja 02.12.2018 15:24)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wójt pozbył się sekretarza
To był ostatni dzień pracy dla Jerzego Zgody na stanowisku sekretarza gminy Banie. Od poniedziałku 3 grudnia 2018 r. nie zajmie już fotela w swoim gabinecie w bańskim urzędzie gminy. Nowy wójt Arkadiusz Augustyniak dokonuje zmian kadrowych.

Rozwiązanie umowy nastąpiło za porozumieniem stron. Jerzy Zgoda jest radnym powiatowym i członkiem zarządu powiatu gryfińskiego. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lola
lola 3.12.2018, 11:46
a to przewodnicząca rzeczywiscie jest spoza gminy czy to blef?
lola
lola 3.12.2018, 11:42
jutro sesja, ciekawa jestem jak się wykażą nasi nowi radni, czy cos będą dyskutowac czy będą w ciemno ręce podnosic, a proponowana pensja nowego włodarza niemała, tak od razu maksymalny poziom? może wpierw jakies zasługi?
szkoda
szkoda 3.12.2018, 11:11
Poziom kultury pracowniczej znacznie się obniża.
Qwerty
Qwerty 3.12.2018, 10:47
Nie rozumiem dlaczego tak niektórzy płaczą za ,,Długim,, przecież żeby on mógł zająć to stanowisko, Sadowska wywaliła poprzednią sekretarz... No ale wtedy to według opozycji była demokracja ?a teraz ten niedobry wójt ,,pozbył,,się (jak sugeruje redaktorzyna) biednego Jurka
lol
lol 3.12.2018, 11:44
trzeba przyznac że wiedzę i doswiadczenie miał, zobaczymy kto tam nigdzie się nie załapał i do nas trafi
Ogórek
Ogórek 3.12.2018, 10:06
Miejsce w Ratuszu w Trzcinsku już czeka. Bartuś sprząta biuro, pierze fotel i czeka jak kocury ustala pensje dla Jurka :)
urzędnik
urzędnik 3.12.2018, 09:15
Jurek kolego powiedz szczerze czemu nikt ciebie nie lubi? Tam gdzie nie pójdziesz to źle o tobie mówią...jesteś chamski dla pracowników. Ty to lubisz tak sterować z drugiego fotela nigdy nie biorąc za nic odpowiedzialności. Mam nadzieje że nie jest prawdą to co mówią w twoim mieście że tłuste koty już ciebie wybrały na sekretarza w Trzcińsku.
urzędniczka
urzędniczka 3.12.2018, 09:43
Areczku, bo pytasz swoich kolegów. Posłuchaj lepiej co o tobie mówią.
Tereska
Tereska 3.12.2018, 08:39
No i bardzo dobra decyzja P.Wójta,współpracować można tylko z ludżmi lojalnymi.A pracownicy UG trochę oddetchną.
urzędniczka
urzędniczka 3.12.2018, 09:44
Gdyby tak było to Areczek nie mógłby współpracpować sam ze sobą :)))
IxIoL
IxIoL 3.12.2018, 00:22
w programie wtorkowej sesji ustalenie wynagrodzenia p. wójta i widzimy górne stawki w każdej składowej, no coż tu inaczej niż w firmach że najpierw trzeba się wykazac a potem podwyżka, tu od razu max, ciekawe czy pojdzie za tym max zaangażowania, efektow itp.?
p
p 3.12.2018, 01:35
pierwsze primo dobra domówka aż pały przyjadą , po drugie urlop, po trzecie telewizor do meczy 80" taki żeby z drogi ludzie widzieli,
prem. Szydlo
prem. Szydlo 3.12.2018, 00:33
Te pieniądze mu się po prostu należą!
rupert
rupert 3.12.2018, 00:09
każdy nowy ma prawo dobierac sobie współpracowników, pewnie czeka już jakis spadochron z IS który nigdzie się nie dostał, nowy musi kogos szybko wziąc bo sam ma 0 pojecia o tych sprawach więc szybko by się zagubił, jak robi porządki to czy zajmie się p. przewodniczącą która mieszka w Gryfinie więc nie powinna byc radną w naszej gminie?
błagam
błagam 3.12.2018, 00:13
ale niech robi się to z kulturą ani jak w krajach bez demokracji gdzie nie szanuje się ludzi
smutne
smutne 2.12.2018, 23:31
Jak jest odwet to wtedy na kulturę nie ma co liczyć.
W
W 2.12.2018, 23:23
Każdy nowy burmistrz, wójt, prezydent zmienia ludzi na kluczowych stanowiskach więc nic w tym dziwnego, a temu panu juz dawno sie należało zeby wyleciał za swoje nieuczciwe postepowanie niech się cieszy, że do prokuratury jeszcze nie trafił, ale kto wie może jeszcze jest to możliwe.
podał nogę
podał nogę 2.12.2018, 23:28
Ale można to zrobić w cywilizowany sposób, a mozna zrobic po chamsku. Zwłaszcza jak ktoś się uważa za wzór cnót wszelkich i moralności, to wtedy z ludźmi się nie liczy.
?
? 2.12.2018, 23:33
Ale jak jest napisane, że za porozumieniem stron to chyba cywilizowany sposób nogo?
Za zgodą
Za zgodą 2.12.2018, 22:35
Wszyscy pisarczyki weżcie się do roboty. Kopary wam opadają, że p. Zgoda ciężko tyra i jest pracowitym i kompetentnym człowiekiem.
WWW
WWW 2.12.2018, 22:19
Nareszcieeeeeee
anwer
anwer 2.12.2018, 21:31
A czy Augustyniak mial odwage w oczy powiedzieć czemu go nie chce czy to się odbyło pokątnie?
cha
cha 2.12.2018, 22:40
anwer, żartujesz?!
remont
remont 2.12.2018, 21:27
I bardzo dobrze niech jeszcze wywali Rudą i sąsiadkę za ściany!
do zakompleksionego
do zakompleksionego 2.12.2018, 21:32
Podejrzewam, że jesteś małym mściwym człowieczkiem, żyjącym krzywdy innych.
Nimfomanka
Nimfomanka 2.12.2018, 20:46
A wypie....ić te stare pudła szkoda naftaliny, młode pachnące czekają mebelki
nie pozbył
nie pozbył 2.12.2018, 20:45
co to za głupi tytuł. Podziekował za prace!!!!!!!!!
Pozbył Arkadiusz
Pozbył Arkadiusz 2.12.2018, 21:05
Jak by był młody i cycaty to mógłby zostać!
k
k 2.12.2018, 21:21
debi- jesteś
PA
PA 3.12.2018, 01:40
a ty stara jesteś , pakuj się hahaha
Gołąb
Gołąb 2.12.2018, 20:30
tylko czekać jak zostanie zatrudniony po koleżeńsku w Trzcińsku. Koledzy z Twiningu poprą złożone dokumenty w konkursie na stanowisko sekretarza. Doświadczenie ma ale, że kawał HA,ha,ha to już inna historyjka. Ale cóż obietnica była, nikt po koleżeńsku nie zostanie zatrudniony tylko czyste konkursy. to czekamy. już jedno zatrudnienie było po koleżeńsku Vice.
toztoszok
toztoszok 3.12.2018, 07:21
A kto jest vice? Koleżanka czy kolega?
Emil
Emil 2.12.2018, 20:19
Zapraszamy Panie Jerzy na zastępcę Burmistrza do Trzcińska Zdroju :)
tłumaczę tłumokowi
tłumaczę tłumokowi 2.12.2018, 20:16
Pozbyć to sie można wszawicy w szkole, a z ludźmi, którzy mają umowę należy rozmawiać w cywilizowany sposób.

Pozostałe