Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka

Tak się jeździ pod prąd, a to nie jedyne wykroczenie – pisze mieszkanka Bań

  • 2.12.2018, 12:43 (aktualizacja 02.12.2018 15:19)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tak się jeździ pod prąd, a to nie jedyne wykroczenie – pisze mieszkanka Bań
Pracująca *** (w jednej z firm, gdzie proponują chwilówki – przyp. red.) zatrzymuje dziś auto ok. godz. 11 przed budynkiem mieszkalnym, jadąc z góry, nie patrząc na znaki i nie zauważając, że od jakiegoś czasu mamy tu ulicę jednokierunkową. A więc łamie zakaz. Druga sprawa jest taka - czy można bez uprawnień takim autem się poruszać? To oczywiste, że nie można, ale widocznie nie wszyscy tego przestrzegają - informuje nas mieszkanka Bań.

-Są takie małe auta, którymi można tak jeździć, ale nie tym, którym ta pani się porusza. Niestety mamy w naszej miejscowości więcej takich pojazdów, co podobnie jeżdżą. My, zwykli mieszkańcy musimy zapłacić za kurs i egzamin na prawo jazdy, uczyć się i dopiero wsiadamy za kółko. A w naszych Baniach te przepisy chyba nie obowiązują. Piszę o tym dlatego, iż zrobił się korek pomiędzy ulicami Różaną a Jagiellońską, a pani nie mogła odjechać, bo mówi... że nie umie cofać!!! Ludzie, zastanówcie się zanim wsiądziecie za kierownicę, bo możecie sobie i innym zrobić krzywdę – pisze zaniepokojona dzisiejszą sytuacją drogową mieszkanka Bań.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

AgaTa
AgaTa 11.12.2018, 16:13
Wystarczyło pomóc Pani wycofać ale po co??Lepiej było nakręcić aferę i czuć się lepszym?A może to była próba dowartościowania się poprzez zrobienie zdjęć... Żałosne. Gdzie ludzkie odruchy?
Janek ,
Janek , 2.12.2018, 22:49
Jestem bardzo ciekawy kto lobbował ,ze by zrobić drogę jednokierunkową ,Czyżby mieszkańcy bloków bo każdy chce przez okno widzieć swoje auto .
miech
miech 3.12.2018, 01:32
To trzeba teraz lobbowac w drugą stronę.
G
G 3.12.2018, 01:43
To jak chcesz jeszcze jedną jednokierunkową w drugą stronę ?
Gupi
W
W 3.12.2018, 01:12
Skamleli o jednokierunkową pewnie ci którzy nie mają samochodów albo maja w garażach.
✌
2.12.2018, 22:04
A tablice rej też zabazgrałes TYM flamastrem?
flamaster
flamaster 2.12.2018, 22:42
Dokładnie!
:(
:( 2.12.2018, 21:56
czy ta biedna kobieta , która przyjechała po chleb i mleko dla niemowląt została ukarana ?
flamaster
flamaster 2.12.2018, 22:49
Nie wiem czy o tej czy o innej, niazne. Może o takiej nieznanej, która sprzedaje takie pożyczki z których biedni ludzie nie mogą się wykaraskać.
och ach
och ach 2.12.2018, 21:45
Nagle ruch jak na Marszałkowskiej w Warszawie!
hi
hi 2.12.2018, 21:48
Chyba jak na ulicy czerwonych latarni w Paryżu ?
Ciekawy
Ciekawy 2.12.2018, 21:39
A kto zrobił to zdjęcie ?
tępiciel patologii
tępiciel patologii 2.12.2018, 21:44
Policjant-emeryt z długim stażem operacyjnym. Obecnie przez państwo polskie zwany po prostu sygnalista.
Czy to jest człowiek ?
Czy to jest człowiek ? 2.12.2018, 21:53
To był pan kapusiem za komuny ?
czy pobiera Pan jeszcze pełną emeryturę ?
Czy dzieci się Pana wstydzą ?
Czy więcej Pan zniszczył czy naprawił ?
Chodzi Pan do kościoła ?
Czy ta Pani kierująca bez uprawnień przyjechała po jedzenie dla swoich małych dzieci ?
tępiciel patologii
tępiciel patologii 2.12.2018, 22:45
Służyłem swojej ojczyźnie, która była Polska. Teraz służę tępieniu patologii
c
c 3.12.2018, 01:28
masz wypaczony rozum jeśli według ciebie jest to patologia.
Zajmij się lepiej tępieniem patologii w policji. Dla mnie to zwykłe sk.....syń ...wo.
Ciekawy
Ciekawy 3.12.2018, 01:24
Służyłeś komunistom na polskiej ziemi donosiłeś i skubałeś Polaków , masz nazwisko rosyjskie ?
pryk
pryk 2.12.2018, 21:18
Tak długo się to będzie działo dopóki się coś nie stanie!
p
p 2.12.2018, 21:34
np: prrrrrrrrrrrrrrrryk !
Kuglarze
Kuglarze 2.12.2018, 21:14
Najdłuższa ulica jednokierunkowa w Bani ma prawie 30m zaraz po tej jest ta kolo synagogi ma około 15 parokroków i jest nie w tę stronę co trzeba.
Zajebi..y żart trwa tyle lat że do sklepu trzeba jechać w koło po slamsach.
Dlatego zawsze wjeżdżam tam tyłem, kiedyś nawet wredny mączka mnie przyfilował jak cofałem maluchem 20 lat temu , stał jak sparaliżowany hahahah.
kodex
kodex 2.12.2018, 21:21
Tyłem też łamiesz przepisy!
Wiedza
Wiedza 2.12.2018, 21:33
Sprawdź, cofnąć kilka metrów na jednokierunkowej można !
W sumie to o jakie przepisy ci chodzi z tym 'Tyłem"? No w kondomie od tylu to w sumie łamiesz dwa przepisy.
Shot
Shot 2.12.2018, 20:35
Ślepe przepisy i głupi ludzie
klon
klon 2.12.2018, 21:17
Należy zmienić przepisy. Powinni zrobić to ludzie. Jest nowa władza to niech się wykaże.
Hit
Hit 2.12.2018, 20:32

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pomoc kobiecie a nie lincz ch..y
Pomoc kobiecie a nie lincz ch..y 2.12.2018, 20:26
(...) Co za idiota tam zrobił jednokierunkową ulicę ??? czy wy kapusie macie mózgi ? Policja ma to w d... i przymyka oko (...)

Czepianie się w niecenzuralny sposób kogoś, kto zwraca uwagę na naganne zachowanie utrudniające innym kierowcom ruch wydaje się w tym wypadku co najmniej nie na miejscu. I dlatego część komentarza została usunięta administrator
instruktor
instruktor 2.12.2018, 21:11
Ja mogę pomóc kobiecie zrobić prawo jazdy. Czekam u siebie.
WRC
WRC 2.12.2018, 21:19
O i to się pochwala ale naucz się najpierw kręcić kierownicą.
Lucynka
Lucynka 2.12.2018, 20:03
Zapraszam na Iwaszkiewicza W Gryfinie. Na jednokierunkowej od Wojska panuje wolna amerykanka. Jeżdżą jak im się podoba
gryfiniak
gryfiniak 2.12.2018, 21:23
Tu to zupełnie inna inszość. Ale patrol policji od czasu do czasu by się przydał!
Janek .
Janek . 2.12.2018, 19:46
Proszę popatrzeć na te pojazdy których właściciele posiadają uprawnienia ,a parkują na chodniku .Naliczyłem 4 pojazdy ,a ich właściciele powinni otrzymać mandaty .
Obserwator
Obserwator 2.12.2018, 20:21
Patrz z uwagą samochody stoją obok chodnika. A droga jednokierunkowa została zrobiona ze wzgledu na parkowanie samochodów po tej stronie. Samochody które naliczyleś/aś stoją tam od kilku dobrych lat.
Janek .
Janek . 2.12.2018, 20:36
Patrz na prawą stronę .
!!!
!!! 2.12.2018, 19:09
ChWDP - Chwała Wam Dzielni Policjanci
??
?? 2.12.2018, 19:07
Ale co zrobić z młodymi, którzy padną może po zjedzeniu flakków a la zombie czy zapatrzeni w ekran smartfonu, przedtem rozkręciwszy wieżę z subwooferem? Należałoby wtedy wysyłac jednostke antyterrorystyczną, by takiego podniosła, ocuciła i wyłączyła wielka pałkę bejzbolową, głośniki, walącą po głowach ludzi chcących normalnie żyć.
dokładny
dokładny 2.12.2018, 18:50
Uwaga, osoba kierująca pojazdem bez uprawnień to nie "kierowca" tylko "kierujący".
brokko
brokko 2.12.2018, 18:47
A ja pytam,kiedy z tymi sk...synami bez praw jazdy zrobią w końcu w tym bagnie porządek?
Alko
Alko 2.12.2018, 18:45
Uważam, że za jazdę bez uprawnień powinna być bezwzględnie kara kiblowania przynajmniej 2 lata. A ten proceder w Polsce kwitnie. Przy dotychczasowych karach nie opłaca się zdobywać uprawnień.
Kotełek
Kotełek 2.12.2018, 17:14
Chcę tylko zauważyć, że na microcary też trzeba mieć prawo jazdy. Wprawdzie kategorie B1 ale nie jest to tak, że można sobie jeździć bez podstawowej wiedzy.
Xxxxx
Xxxxx 2.12.2018, 13:54
Wkońcu sie ktos tym zainteresował

Pozostałe