Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka

Szukamy świątecznych i mikołajkowych akcentów

  • 3.12.2018, 13:59 (aktualizacja 03.12.2018 20:04)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szukamy świątecznych i mikołajkowych akcentów
W Chojnie na ulicach jest już świątecznnie. Miasto jest już prawie przystrojone tak, jak zaplanowano. Natomiast w Gryfinie pod tym względem cisza. A mikołajki już w czwartek i w tym dniu akcenty świąteczne są nieodzowne, ponieważ zaplanowano imprezę.

Na tle gryfińskiej szarzyzny wyróżnia się Szkoła Podstawowa nr 3 na Górnym Tarasie. Tam przed wejściem tradycyjnie już wita dmuchany mikołaj.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na przekór
Na przekór 4.12.2018, 10:07
Gryfino za to ma najdłużej świąteczną dekoracje. W zeszłym roku wisiała niemal do wiosny
Memory
Memory 3.12.2018, 23:13
W Gryfinie od czterech lat ten sam problem. W ubiegłym roku ozdabiali plac Barnima w trakcie mikołajkowej imprezy bo gość z downem zapomniał.
Fakt.
Fakt. 3.12.2018, 23:18
Na placu trwała zabawa dzieci a gn oje wjeżdżali pomiędzy nich podnośnikiem i wieszali siatki Że też ludzie nie roznieśli ich. Policja znikła na wszelki wypadek.
wykon
wykon 3.12.2018, 23:32
Taki mieli rozkaz!
Fakt
Fakt 3.12.2018, 23:30
Zmień nick
nie administrator
Gość
Gość 3.12.2018, 22:46
Cieszmy się. Jeszcze mamy szansę na kolejne, normalne święta (no chyba że targowica zapewni nam kolejny ciamajdan). W takim Cottbus/Budziszynie stawiane są betonowe" choinki" by oprócz nastroju świątecznego zabezpieczały ludzi przed atakiem. Szczegóły pod" Niemieckie miasto wystraja się w betonowe choinki, które mają chronić przed islamskimi zamachami". Cieszmy się jeszcze z wolności słowa: w Niemczech w ramach" poprawności politycznej" można za wzmiankowanie o nienormalności stawiania betonowych" choinek" i przyczyny ich stawiania zostać potraktowanym jak w tym tytule:" Za „podburzanie” przeciw imigrantom 5 tys. euro grzywny lub 120 dni aresztu!"
Polecam
Polecam 4.12.2018, 10:12
A w Berlinie normalne choinki i wszędzie przepiękne dekoracje. A Weihnachtsmarkt na Alexanderplatz to poprostu bajka. Wszędzie pachnie pieczonymi kasztanami, migdałami i grzanym winem. Prawdziwa świąteczną atmosfera.
plastyk mniejski
plastyk mniejski 3.12.2018, 22:19
Na UMIGu powinien być bałwan. Ale taki dodatkowy na zewnątrz!
:)
:) 4.12.2018, 00:04
wicki nie zniosłyby konkurencji:)
Mikołaj
Mikołaj 3.12.2018, 23:11
Za to w UMIGu są trzy bałwany. Mam dla nich rózgi.
88
88 3.12.2018, 21:12
Czego niby pan autor tego newsa oczekuje od dyrekcji szkoły ?
To nie witryna sklepowa. W miastach świąteczny wystrój jest tylko na głównych ulicach i centrum miasta. Koszty takich wystrojów są duże i pokrywane z miejskiego budżetu.TAK krawiec kraje, jak mu materii staje.
To, że ktoś na wsi przystraja szkołę , nie oznacza, że tak samo muszą robić na innej wsi. Jak redakcja iGryfino jest przystrojona ?
http://www.obliczakultury.pl/p…
?
? 4.12.2018, 00:06
a gdzie widzisz czepianie się szkoły? Przecież wyraźnie napisane, że własnie w szkole jest dekoracja - a reszta miasta nie zdązyła...
69
69 3.12.2018, 22:18
Po prostu zauważył, że Gryfino nie ma gospodarza.
Czytelnik
Czytelnik 3.12.2018, 20:31
Jak odwołany dziekan będzie robił drogę krzyżową to proponuję tym "deptakiem do szkoły i wokół obok wejścia na halę. To będzie dla wszystkich droga krzyżowa. Miler mówił, że ten odcinek drogi szczególnie wzdłuż zrobionego sięgacza JP II obok hali zrobią zaraz po inwestycji drogowej. Kłamał bo nic nie zrobiono. Może go wtedy spór o furtkę zajął i zapomniał. Taki zapracowany.
kod
kod 3.12.2018, 16:32
i tak ma być! świeta są od 24 grudnia. a gimnazjum ma lewacką dyrekcję wiec nie znaja sie na tym
?
? 4.12.2018, 00:08
a od kiedy dekoracje świąteczne w miastach robi się na 24 grudnia? W prawosławiu?
lewak
lewak 3.12.2018, 17:49
nie wszystko to co "rydzykowo-polskie" jest najlepsze :DDDDDDDDDDD
mika
mika 3.12.2018, 15:17
Słonce dziś błysneło na chwilę ok godz. 13 i wtedy pewno robiliście to zdjęcie.

Pozostałe