Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018

Limuzyną stanął na pasach

  • 3.12.2018, 15:08 (aktualizacja 03.12.2018 20:03)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Limuzyną stanął na pasach
-Zajechał lizumyną i stanął na pasach, a ja bym omal nie wpadła prosto pod samochód - tego rodzaju komunikat odebraliśmy przez telefon dziś po południu. Sprawa dotyczyła parkowania przed bankiem na ulicy Niepodegłości w Gryfinie. Byliśmy w pobliżu, więc szybko sprawdziliśmy.

Limuzyna to to raczej nie była. Samochód faktycznie częściowo wjechał na pasy. To nie tylko złamanie przepisów drogowych, ale i stworzanie niebezpieczenstwa na drodze. Piesi idący z góry mogą nie dostrzec nadjeżdżajacego auta. A i kierowcy jadący jednokierunkową w ostatniej chwili widzą pieszego.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

88
88 4.12.2018, 20:27
Ta czytelniczka to jakiś zawodowy kapuś-Ormowiec, nr telefonu redakc ji iGryfino ma wpisany w kontaktach. Dlaczego nie zadzwoniła na Straż Miejską albo Policję ? Bicie piany.
Monika
Monika 3.12.2018, 23:45
Jak on zapanował? Tyłem? Przecież to jednokierunkowa
Jednokierunkowa.
Jednokierunkowa. 4.12.2018, 22:07
Nawet przechodząc przez jednokierunkową trzeba oglądać się w dwie strony !!!
Obok kościół-biblioteka na parkingu wycofało auto i zamiast jechać w lewo lub prosto w stronę cukierni, skręciło w prawo w jednokierunkową pod prąd, mimo zakazu skrętu w prawo !
Dziewczyna miała szczęście że nikt nie jechał jej na czołówkę.
takoś
takoś 3.12.2018, 23:30
Jak dla mnie kretyn. Mysli pewno tak: jestem panem świata, staje gdzie chcę, a wy mnie omijajcie i kombinujcie...Cwaniaków niestety wysyp.
taxi
taxi 3.12.2018, 23:28
W tym czasie parking praktycznie pusty no ale cóż.. ...za daleko z miejsc przewidzianych do parkowania.
limuzyna
limuzyna 3.12.2018, 22:56
Uważam, że powinniśmy być dumni z Pana Sawaryna na urzędzie Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino. W tak bogatej gminie o budżecie równym dużej aglomeracji miejskiej powinien jeździć samochodem nie gorszym niż ojciec dyrektor, no może jeszcze o klasę wyższym. Takie plebejskie ciągoty z okresu Wielkiej Rewolucji Październikowej może przystają" czytelnikowi" ale z pewnością nie wszystkim. Chcemy bu Pan Burmistrz Sawaryn dumnie reprezentował miasto w służbowym sprzęcie klasy lux.
świstak
świstak 3.12.2018, 22:39
Czytelniku zjedz snikersa.
Kierowca jak i pieszy w tamtym rejonie
Kierowca jak i pieszy w tamtym rejonie 3.12.2018, 20:23
Takie parkowanie to tam codzienność! Brak widoczności pieszych wchodzących na "zebrę" dla kierowców jadących od baszty jak i piesi na środku przejścia wystraszeni czy aby auto się zatrzyma i przepuści. Niezbyt bezpiecznie. Wymalujcie tam pas wyłączony z ruchu (poprawiający widoczność) i wlepiajcie mandaty dla kierowców i gapowatych pieszych. Będzie na premie dla urzędasów.
po ohp-ie  tak mają!
po ohp-ie tak mają! 3.12.2018, 19:33
człowiek ze wsi wyjdzie,ale wieś z człowieka nigdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!przestańcie pier...ć -burak i tyle w temacie.
ewa
ewa 3.12.2018, 18:50
Nie popieram takiego parkowania ale tez nie przesadzajmy , mijsca na pasach full w przeciwieństwie do miejsc do parkowania.
Oklejacz
Oklejacz 3.12.2018, 16:38
A gdzie są Ci którzy oklejają auta ???
Dzisiaj nie mieli dyżuru ???
Ostatnio na górce okleili omyłkowo Pani auto,
gdyż zaparkowała na miejscu dla niepełnosprawnych a ani nie zauważyli legitymacji za zaparowaną szybą !!!
A zgłoszenie na policji było ?
A zgłoszenie na policji było ? 3.12.2018, 20:24
Skąd wiesz, że legitymacja nie pojawiła się później?
Marek z Cedyni
Marek z Cedyni 3.12.2018, 16:22
Taa, stanie taki na chwilę i nim się obejrzysz - już nabazgrane na ścianie flamastrem.
zmartwienie Mieszkowic
zmartwienie Mieszkowic 3.12.2018, 18:57
Gabriela na nikogo w Cedyni już nie będzie donosić.
Bywalec
Bywalec 3.12.2018, 16:04
A wieśniaki ze stazy wiejskiej nie zareagowali ? Przecież oni sie prawie potkneli o te auto.
Widziałem
Widziałem 3.12.2018, 20:25
Kilkunastu byczków pilnuje szlabanu przed urzędem.
piesza
piesza 3.12.2018, 15:29
Tam to już tradycja niestety.
kramarz
kramarz 3.12.2018, 15:18
Jaka limuzyna taki kierowca.

Pozostałe