Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Tajemnicza sesja z tajemniczą wysokością pensji wójta

  • 04.12.2018, 09:30 (aktualizacja 06.12.2018, 12:10)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tajemnicza sesja z tajemniczą wysokością pensji wójta
Przed sesją w Biuletynie Informacji Publicznej powinny być opublikowane materiały na sesję. W zakładce "Rada sesje od VIII kadencji" informacji nie znaleźliśmy. Co prawda na stronie gminy opublikowano tydzien wcześniej wykaz materiałów na sesję, ale projektów uchwał i sprawozdań brak. Okazuje się, że zaplanowano na sesję ustalenie wysokości pensji wójta Bań Arkadiusza Augustyniaka.

Już na początku zaskoczyło przemeblowanie sali. Teraz przewodnicząca z wiceprzewodnicząca siedzą za oddzielnym biurkiem na podwyższeniu. Również wyżej siedzi obsługa rady. Transmisja z sesji powoduje, że na miejscu słucha się jej na miejscu jak kiedyś Radia Wolna Europa.

Na początku sesji zmieniono porządek obrad. Nie przewidziano jednak punktu wolne wnioski. 

 

Aktualizacja: 

Okazuje się, że projekty są na stronie  w zakładce "System Rada"

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oglądałem film
oglądałem film 05.12.2018, 12:01
Panie Augustyniak proszę się nauczyć czytać uchwały, bo to wstyd aby wójt tak źle czytał.
Asia
Asia 05.12.2018, 17:46
Jestem ciekawa, jaki film oglądałeś, bo jeszcze nie ma filmu z sesji na stronie gminy, ale wiadomo ogladałeś.
Zdrowia życzę!
Zniesmaczona
Zniesmaczona 05.12.2018, 11:38
Kiedy się panu znudzi ta nagonka na wójta panie akor? Aż się nie chce czytać. Porażkę trzeba wziąć na klatę.
apel do władz
apel do władz 05.12.2018, 11:55
Arkadiuszu dorośnij i zrozum wreszcie, że media będą ci patrzyli na ręce czy ci sie to podoba czy nie. To nie ma nic wspólnego z wyborami. Twoje pretensje świadczą tylko o nie zrozumieniu demokratycznych reguł funkcjonowania samorzadu.
b
b 04.12.2018, 21:21
błąd błędem pogania... styl ma wiele do życzenia... marny aktykulik pisany na kolanie....
Sss
Sss 04.12.2018, 17:34
W jeden dzień 3 artykuły dot. Wójta Bań, z tego dwa dotyczące jego pensji! Igryfino skończcie z tą nagonką! Ileż można? Tylko Wy na tym stracicie!
leon
leon 04.12.2018, 11:42
podoba mi się że jest nowa radna powiatowa na sesji, natomiast nie widzę radnego doktora, czy bedzie nasladował obecnego wójta który na sesji pojawił się kilka razy przed wyborami aby pokazac że istnieje,
Czy to będzie normą ?
Czy to będzie normą ? 04.12.2018, 11:40
Niezły początek. Zaczyna od patologii.
Krysia
Krysia 04.12.2018, 11:31
Redaktor tak nie lubi wójta, że nawet jak artykuł pisze, to jest tak wkurzony, ze 2 razy pisze "na miejscu", w tym raz z błędem.
Niech redaktor już wyluzuje, napisze raz, że nie lubi wojta, bo miał czelność nie odpowiadać na pytania igryfino, czyli zrobił to, co najgorszego można zrobić mieszkając w powiecie gryfińskim - nie podporzadkował się akorowi ;)
baniak
baniak 04.12.2018, 10:31
A ta pani obok Sendowej to kto?
ruch
ruch 04.12.2018, 10:19
A po co mają ludzie pytać w wolnych wnioskach i głowę zawracać?
Precz z dymokracją.
Precz z dymokracją. 04.12.2018, 09:47
W Gryfinie też brak projektów uchwał i sprawozdań no i brak wiadomości ile chce burmoszcz. Banie to nie jedyny przypadek dymokracji gdzie panisko dyma wyborców.
Andrzej
Andrzej 04.12.2018, 09:37
Sesja trwa.

Pozostałe