Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018

Pensję wójta ustalili w okolicach górnych granic dopuszczalnych stawek

  • 4.12.2018, 10:42 (aktualizacja 04.12.2018 10:59)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pensję wójta ustalili w okolicach górnych granic dopuszczalnych stawek
Na dzisiejszej (4 grudnia 2018 r.) sesji Rady Gminy w Baniach ustalono wysokość zarobków wójta. Przy odczytywaniu uchwały, która nie była wcześniej dostępna w Biuletynie Infomacji Publicznej, okazało się, że za jej realizację nie będzie odpowiedzialny sekretarz. To może oznaczać, że wyznaczony zostanie wkrótce wicewójt.

Radni wysokość poszczególnych składników wynagrodzenia wójta Arkadiusza Augustyniaka ustalili na poziomie:

  • wynagrodzenie zasadnicze – 4.700 zł
  • dodatek za wieloletnią pracę - 940 zł
  • dodatek funkcyjny – do kwoty 1800
  • dodatek specjalny – 2600

Nawiązują one do górnych granic dopuszczalnych stawek.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (80)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

budżet
budżet 8.12.2018, 14:18
To nie są jeszcze granice możliwości!
Bieda
Bieda 8.12.2018, 00:49
Może i ma trochę więcej tej pensji ale ja mu nie zazdroszczę roboty z debilami , te studzienki na drodze to naprawdę on tam włazi i naprawia sam ?
do samorządowca
do samorządowca 8.12.2018, 11:04
Mieszkańców nazywasz debilami? Odbiło ci?
schabowy
schabowy 7.12.2018, 18:57
brawo, brawo, brawo, dla pana wójta za spryt i podsunięcie projektu uchwały bez rozpatrzenia jej na komisjach a dla radnych za to że mają wyborców i dyscyplinę budżetową w nosie, ciekaw jestem czy ktokolwiek zabrał głos i zapytał dlaczego są maksymalne stawki na początku kadencji? dlaczego brak prostej logiki-startujesz z mniejszą pensją, po roku sprawdzamy wyniki i dostajesz podwyżkę, ale w sumie może każdy kuma, że przecież to nie z moich to niech ma, jeszcze raz szacun, quo vadis radni
nowa świecka tradycja
nowa świecka tradycja 7.12.2018, 19:12
Teraz nikt nikogo nie będzie pytał "jełopów"
lorneta
lorneta 6.12.2018, 18:29
Pan wójt to mógłby trochę fałd przysiąśc w urzdzie annie tak lataćpo Banach w czasie pracy.
nad garstek
nad garstek 6.12.2018, 20:30
Nie przyzwyczajony pewnie do ciężkiej roboty.
marynarz
marynarz 6.12.2018, 10:41
błagam i proszę, nie piszcie że ma doswiadczenie, bo nauczanie wf i kierowanie szkołą z subwencją i pracownikami na karcie nauczyciela to ciepła posada a nie wyżyny umiejętnosci zarządczych, a jak chodzi o pensje to powinno się startowac z minimum i po efektach dostawac podwyżki a nie od razu na górny pułap, ciekaw jestem ilu z was dostaje pensje od razu na maksa, obstawiam, że zawsze dostajecie minimum,
Coś brzydko pachnie
Coś brzydko pachnie 8.12.2018, 00:42
To śmierdzi ustawką , wy mi a ja wam . Trzeba to zgłosić do prokuratury ?
motywacja
motywacja 8.12.2018, 11:03
Nie ma motywacji do ciężkiej pracy bo czy sie stoi czy się leży to i tak max się należy.
Zgnusieł
Zgnusieł 6.12.2018, 09:34
A ile się chłop wycierpiał żeby można mu było zaproponawać taką gażę!
heh
heh 6.12.2018, 12:30
Ciekawa prowokacja ;-)
twarożek
twarożek 5.12.2018, 22:05
Już Go wybrali, więc zapomniał co obiecał.
ty kwa
ty kwa 5.12.2018, 21:59
Arku, wprawdzie kłótnia twoja z kimś innym, ale... powtarzasz się, już czytałem takie twoje odpowiedzi, była afrykańska tykwa, było o wegetacji, o wyimaginowanym świecie. Zalecam ci czytanie książek, to poszerza horyzonty, słownictwo, skojarzenia, umiejętność obrazowania w tekstach... by twoja tykwa na szyi była lepiej napełniona.
komi
komi 5.12.2018, 21:43
no dobrze pensja jest już niemała,czekamy teraz na pierwsze decyzje i owoce pracy, obietnic wyborczych było sporo, jakies pomysły co w pierwszej kolejnosci?
Gryfinianka
Gryfinianka 6.12.2018, 12:13
Cały czas śledzę te wasze wpisy i nie mogę uwierzyć że takie bzdury piszecie przed wyborami jeszcze pisaliście że pan Arkadiusz nie ma żadnego programu nie chce się z mieszkańcami spotykać a teraz piszecie że naobiecywał czy w tej Bani sami debile mieszkają no marzę z jakimiś wyjątkami
Banie
Banie 8.12.2018, 00:44
Tak mieszkam tu z samymi debilami
leon
leon 6.12.2018, 21:58
program był na ulotce a na debacie się nie pojawił bo a nuż padły by pytania jak zamierza go zrealizowac i byłby problem z rozwinięciem tematu, w Tywicy obiecał nam oswietlenie,
Ig
Ig 5.12.2018, 20:41
Jaki dodatek za wieloletnią pracę jrszcze jej nie rozpoczął wstyd panie wojcie najpierw sie wykazac a na poczatek to max 4000
Michał
Michał 6.12.2018, 05:03
A Ty jak idziesz do nowej pracy to staż liczysz od początku? Pan Arek ma wieloletnie doświadczenie zawodowe, to i dodatek. Warto rozeznać się w prawie, zamiast kompromitować się tutaj.
jj
jj 7.12.2018, 18:04
Michał dodatek jest tylko na goracych stolkach proszę idz do normalnej pracy to zobaczysz dodatek za długoletnia prace jak swinka niebi. Przypuszczam iż własnie siedzisz na jakiejs ciepłej posadce za biurkiem urzednika i dostajesz dodatek z naszych podatków. Natomiast włodarz powinien pokazac za co mu placimy
zumba
zumba 5.12.2018, 17:15
Zachłanny jak na kogoś kto dopiero przyjął się do pracy. Nie wróży to niestety nic dobrego.
piłka ręczna
piłka ręczna 6.12.2018, 10:03
Każdy marny dziennikarz chce teraz wypłynąć na zarobkach wójta. Czytam i te wasze artykuły to nic innego jak odgrzewane kotlety bazujace na tych samych faktach. N. Idą święta, napisz chłopie o głodnych dzieciach

zdjęcie
zdjęcie 5.12.2018, 17:10
Chytre oczka mówią: mało, mało!
drąg
drąg 5.12.2018, 22:00
Bo Bozia jak chce kogoś pokarać to najpierw odbiera takiemu rozum, a osobnik taki wegetując myśli że jest najmądrzejszy i żyje w wymaginowanym świecie
Gość
Gość 4.12.2018, 21:51
Rozumiem, że ciężko pogodzić się z przegraną, ale, że aż tak? Większość tu komentujących nie zna przepisów, nie ma minimum pojęcia o pracy w UG, ale ujadają najgłośniej. Trzeba było się pchać na wójta czy do pracy w urzędzie skoro taka wielka kasa tam jest. Tylko, że wójta musi wybrać społeczeństwo, a praca w UG wymaga wykształcenia. Więc dla niektórych są to rzeczy nieosiągalne i dlatego najwięcej tu ujadają. Żal czytać te komentarze pięciu osób na krzyż. Nawet po stylu wypowiedzi widać, że pisze to małe grono osób, które nie potrafi poradzić sobie z porażką.
Ja
Ja 5.12.2018, 20:46
Praca ug wymaga wyksztalcenia? Tylko kto z was je ma przewaznie humanistyczne bo te sie konczy za obecnosc na zajeciach a nie wiedze. Reasumujac nie papierek a wiedza!!!
sędzia dredd
sędzia dredd 4.12.2018, 22:29
Podziwiam za umiejętnosc diagnozy i obliczen statystycznych, że większosc nie zna się na przepisach. Jesli chodzi o artykuł to dodatek funkcyjny jest opcjonalny czyli nie obligatoryjny a dodatek specjalny miesci się w widełkach 20-40% to wynika z rozporządzen RM. Jak ktos słusznie zauważył w normalnych firmach najpierw się wykazuje a potem dostaje podwyżki. i tutaj winno byc tak samo, start w dolnych widełkach i co rok jesli są efekty rada występuje z wnioskiem o zwiększenie wynagrodzenia. Pytanie czemu tak to nie działa w naszej gminie?
Czy pisząc o wykształceniu masz na mysli wychowanie fizyczne? To nie pomoże w kierowaniu gminą.
palma
palma 5.12.2018, 15:05
Jak widać po komentarzu Gościa władzy palma odbiła.
Gość
Gość 5.12.2018, 19:03
Jakiej władzy? Jaka palma? Ty zmień lekarza, bo ten twój cię oszukuje.
K
K 4.12.2018, 20:50
Nie boj sie, tyle lat sie nie budowal, to i teraz nie bedzie.
Kpina
Kpina 4.12.2018, 19:17
Najlepiej 10 tys brac a ludzion dac najnizsze karajowa... Jeszcze nic nie zrobil i nie zrobi...gadac to umie..obiecanki... Najlepiej to sobie premie dawac...zobaczycie ludzie jak niedlugo bedzie sie budowal... Kto go wybral...bedziecie zalowac
do bezwstydnego
do bezwstydnego 4.12.2018, 17:17
A dlaczego tak wysoka pensją. Dopiero jak zasłuży powinen dostac duży dodatek fukckyjny czy dodatni. Ledwo przyszedł już sięga po taka pensję jak była wójt, która długo pracowała na takie dodatki. Wstyd panie Augustyniak, Wstyd!
rozbawiona
rozbawiona 4.12.2018, 21:41
Ha, ha wy myślicie że Gośka gdyby wygrała miała by mniejszą pensję!! Naiwniacy!!!! Ale jak ją popieraliście to jej by się pewnie należało.
Sikorka
Sikorka 4.12.2018, 14:28
10040 brutto - i tak mniej od zadłużonej gminy Wróbla
B
B 4.12.2018, 13:51
Bezsensowna krytyka pana Wójta.
taka zmiana
taka zmiana 4.12.2018, 17:14
Słowo "Wójt" w Bani piszemy dużą literą i na kolanach.
Gość
Gość 4.12.2018, 21:36
W bani to ty masz wodę zamiast mózgu. Naucz się pisać!
hm
hm 4.12.2018, 13:50
A to ci niespodzianka, no? Ustalają sobie pensje w górnych granicach, ciekawe...
k
k 4.12.2018, 19:36
przecież on sam sobie nie dał tylko radni mu dali
to nie on to oni mu dali
to nie on to oni mu dali 4.12.2018, 19:54
Tak błagał ich na kolanach, że będzie pracował za pensję dyrektorską , a radni mówią nie: damy ci kilkanaście tysuęcy. I dali.
Gucio
Gucio 4.12.2018, 13:50
Ale mu forsy nakładli.
zachłanni.pl
zachłanni.pl 4.12.2018, 19:55
Dopiero zaczeli ale do kasy już się dobrali.
k
k 4.12.2018, 19:34
gucio jak Sadowska brała tyle samo to nie pisałaś że jej forsy nakładli

Pozostałe