Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka

Policja pyta o zagrożenia mieszkańców Górnego Tarasu

  • 4.12.2018, 16:31
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Policja pyta o zagrożenia mieszkańców Górnego Tarasu
Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie, serdecznie zaprasza na konsultacje społeczne mieszkańców osiedla "Górny Taras" oraz ulic: Bolesława Chrobrego, Piastów, Kościelnej, Energetyków, Bałtyckiej, Niepodległości, Kościuszki, Słowiańskiej, Szczecińskiej, 1-go Maja, Targowej, Flisaczej, Pomorskiej, Krzywoustego, Sprzymierzonych, Grunwaldzkiej, Pionierów, Orląt lwowskich, Mazurskiej, Opolskiej oraz przyległych ulic. Rozmowy z mieszkańcami odbędą się w dniu 10 grudnia 2018 roku o godzinie 18.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie przy ul. Policyjnej 2.

Celem konsultacji jest zebranie i omówienie Państwa opinii oraz ewentualnych uwag i sugestii dotyczących występujących zagrożeń w miejscu Państwa zamieszkania. Powyższe konsultacje przeprowadzą dzielnicowi wskazanych rejonów służbowych, tj. mł. asp. Ewa Atroszko, st. asp. Przemysław Beta oraz asp. szt. Bolesław Kornas.

Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Straszna ta policja,
Straszna ta policja, 6.12.2018, 03:06
Zamiast grzać dupę powinni iść w tym czasie na patrole to może by coś w końcu zauważyli.
Abuzus
Abuzus 5.12.2018, 16:09
Czy aby na ten temat trzeba dyskutować. lepiej by było wyjść na ulicę tam gdzie problem....
Żenujące
Żenujące 6.12.2018, 03:08
Ale oni nie wiedzą gdzie problem. To taka inteligencja.
STAN OGUMIENIA
STAN OGUMIENIA 5.12.2018, 12:35
Skoro o bezpieczeństwie to proszę o sprawdzenie ogumienia wszystkich autobusów wożących dzieci do szkoły. Miejsce do kontroli parking przy ul. Iwaszkiewicza, więc nie ma tłumaczenia, że nie można w miejscu bezpiecznym wykonywać kontrolę. Codziennie rano autobusy jeżdżą i popołudniu dzieci zabierają. Proszę szczegółowo sprawdzić stan ogumienia autobusów koloru białego i gimbusa koloru pomarańczowego i pokazać raport z kontroli dla opinii publicznej
dinks
dinks 4.12.2018, 23:35
Lewiatan na Piastów. am proponuję wysłać tajniaka po południu.
Tak nie przyjeżdżają na zgłoszenia.
Tak nie przyjeżdżają na zgłoszenia. 4.12.2018, 23:28
A policja tego ciągle nie wie ? Ocieplają swój wizerunek czy potrzebują TW do politycznych spraw ?
Na naradę na komendę nie wybieramsię bo sie ich boję.
Na naradę na komendę nie wybieramsię bo sie ich boję. 4.12.2018, 23:21
A co dzielnicowi im nie powiedzieli ? Ano nie, bo ta instytucja nie działa. A po statystyce rozbojów, napadów i kradzieży do tego nie doszli ? Nie , bo nie przyjmują zgłoszeń o popełnionych przestępcach a potrafią nawet straszyć zgłaszających mandatami za zakłócanie spokoju policji. Ba, czasami zabiją nawet kogoś tu i tam na komendzie. A z Internetu niewiedzą ? Nie bo nie czytają. Ale ja napiszę. Najniebezpieczniejsze miejsca w mieście to teren przed NETTO i na kwadracie. Teren na ul. Piastów po stronie sklepów. To pijalnia wódki, sypialnia pijaków, toaleta meneli, miejsce ataków żebraków i wymuszeń rozbójniczych. Teren bójek. Miejsce gdzie na pewno nie spotkasz policjanta. Teren przed Biedronką w centrum miasta koło fontanny. Wszystkie trzy rejony to ścisłe centrum miasta. Bezpieczne bo bez policji i bez straży miejskiej a Gryfino to miasto bez monitoringu. Dziękujemy policji i burmiszczowi.
były f.
były f. 4.12.2018, 21:20
To zapraszam w niedzielę na parking dla autobusów szkolnych przy .ul Iwaszkiewicza.Wtedy jest C U D pod kościołem i wszystkie osobówki stają " A U T O B U S A m I" dzwoniłem wielokrotnie na kpp ale bez echa .....
/ przepisy są dla wszystkich kierowców??!!!!!/ Cóż "wszystkie zwierzęta
są równe ale świnie równiejsze???
To miasto zmieniło się w brudną bandycka okolicę.
To miasto zmieniło się w brudną bandycka okolicę. 4.12.2018, 23:24
Policja widać nie przyjmuje zgłoszeń o czym wszyscy wiedzą.
Beznadzieja.
Beznadzieja. 5.12.2018, 22:57
Dlatego nie wie o zagrożeniach. A ci dzielnicowi to co za ofermy ?
08
08 4.12.2018, 20:37
Lista patologicznych miejsc bez zebrań jak za komuny !!!
- okolic sklepu Krzys
- okolice Netto
- okolice wezstkich Biedronek !
- Żabka na Piastów ,Targowej
- Lewiatan na Piastów
- dworzec Pkp + Pks
I p [email protected]@@j Te zebrania jak każdy wie o ci chodzi
konopielka
konopielka 4.12.2018, 20:18
Słuchajcie taplarscy z Gornego Tarasu, jak wszystkim wiadomo, tam na górce pod głazem leży zakopany koń. Cały ze złota. Tak, czy nie?
Filip Pierdun: - Ogon i grzywa śrebrne!
Burmistrz - A niech będzie że śrebrne - ale reszta ... złoto...
Filip Pierdun: - Nie! Kopyta żelazne!
Burmistrz: - No dobra, kopyta żelazne, ogon i grzywa srebrne - ale reszta złoto.
Domin: - To Wy uważacie, że ten koń tam jest?
Burmistrz: - A Wy że nie?
Domin: - Tego nie mówię...
Burmistrz: - A teraz mi powiedzcie, ile za takiego konia można kupić, no powiedzmy - cukru? No ile wozów? Takich czubatych! Jak z drzewem. Albo z gnojem.
ktoś z sali: - Tysiąc!
Burmistrz: - Ha ha ha. A ja wam powiem, że za takiego konia można kupić cukru, smalcu, marmolady, kiełbasy tyle, że wy by za sto lat tego nie zjedli.
Domin: - Złoto w świecie drogie...
Burmistrz - Właśnie. A ja się was pytam, dlaczego nie przekopiecie szpadlami tej górki, co?
Filip Pierdun: - Nikt nie próbuje, bo czort pilnuje!
Burmistrz: - Toć macie na diabła święconą wodę. Bo tak naprawdę taplarscy z Górnego Tarasu, to nie diabła się boicie, a tego, że nic tam nie znajdziecie, o. I skończy się bajanie - o smakołykach, strojach, dworach...
Gumofilc
Gumofilc 4.12.2018, 19:10
Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy musi poznać smak gumy na milicji.
obywatel
obywatel 4.12.2018, 18:42
A o Łużyckiej i os Południe to zapomnieli, za garażami imprezy, picie alkoholu, ćpanie. Pieszy patrol a nie jazda ciepłym autkiem z odwróconą głową aby czasami jakiegoś znajomego nie zobaczyć. Wstyd Panie Komendancie.
Czemu
Czemu 4.12.2018, 18:25
Czemu w weekendy w nocy jest tylko 1 patrol, czemu drogówka w nocy nie oracuje jak najwięcej pijanych kierowców jeździ, czemu nie można zamknąc wszystkich sjlepów w nocy, czemu jest tyle pozapadanej drogi ukica Krasińskiego co przyczynia się do zmniejszenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, czemu policja nie pisze pism, iż powinien być tam na całej długości znaczek uwaga muldy, Czy 650 zł podwtżkiba za rok 500 zł podwyżki zmobikizuje policjantów do wytężonej pracy???? Czemu na prędkośc nikt nie łapie na ulicy Kokejowej i Krasińskiego, czemu policja nie pisze pism aby ogranuczyć prędkośc na ulucy Asnyka do 40km/h kierowcy z górki na 9 Maja zasuwają 90 na godzinę i nigdy nie widziano tam łapania na prędkość, czemu nie ma kładki prowadzącej z nabrzeża w kierunku plaży przy Osir..
Pracodawca Prezesa
Pracodawca Prezesa 4.12.2018, 18:17
Policja pyta ????? POlicja była wzywana kilka razy i co ? i nic. PLAC ZABAW przy Biurze Spółdzielni "Dolna Odra " To pijalnia gorzały , ćpalnia do rana . Stół do ping ponga to BAR . Prezes rozpisał durny -PLEBISCYT. Naprawdę tym ludziom ze spółdzielni myślenie " BUL" sprawia , jak móeił klasyk .
avatar
avatar 4.12.2018, 17:54
Widzę tłumy
Karol
Karol 5.12.2018, 23:00
Chi, chi, chi. Dobre ale każdy chce żyć. Igora Stachowiaka zabili bo złożył na nich skargę i dostali nagrody i awanse. To jak tam iść ? A jak coś chcesz zgłosić to ci mandatem grożą.

Pozostałe