Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018

W Gryfinie pojawiły się pierwsze świąteczne lampki

  • 4.12.2018, 19:31 (aktualizacja 04.12.2018 20:38)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W Gryfinie pojawiły się pierwsze świąteczne lampki
Na razie tylko na niektórych ulicach. Nowe lampki na ulicznych lampach były rozwieszane dziś w Gryfinie. Świąteczne ozdoby mamy na ul. Chrobrego oraz 1 Maja, przy której mieści się Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie.

Mieszkańcy Górnego Tarasu i innych ulic w Gryfinie muszą jeszcze trochę poczekać. Najpierw jeszcze plac Ks. Barnima I....

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 7.12.2018, 08:46
Ozdoby ozdobami, kiedy przejścia dla pieszych będą dobrze oświetlone?
bombka
bombka 5.12.2018, 22:02
I znowu smutasom naszego miasta cos nie pasuje.
do bombka
do bombka 5.12.2018, 22:20
A tobie pasują te koszmarne namiastki ozdób ? ! współczuję
adwenciarz
adwenciarz 5.12.2018, 21:53
Cały urok czasu świętego to zbliżanie sie do niego, a nie wyprzedzanie go. Cechą świata przesyconego komercją, pieniędzmi, przyjemnościami (hedonizmem) jest lekceważenie świętego czasu; więc w niedzielę zmusza się do pracy innych (niewolników w handlu), by nas obsługiwali, więc chodzi sie do sklepów w niedziele i święta nawet narodowe lub myje sie wtedy samochód albo trzepie dywany lub nawet skuwa posadzkę na tarasie (znam takie przypadki). -Jedynie w Kościele katolickim należycie można przeżyć ten czas: są poranne Roraty (jeśli proboszcz sie nie wystraszył próby wobec swoich parafian i nie przeniósł Rorat na popołudnie, co jest w świetle Tradycji nonsensowne), są rekolekcje, są spowiedzi święte. A choinki do świątyni, do prezbiterium, wstawia się dopiero w drugiej połowie ostatniego tygodnia Adwentu!
debil is debil
debil is debil 5.12.2018, 22:53
nie będziesz mi bigocie rozkazywał, kiedy mam się cieszyć nadchodzącymi świętami. Ani kiedy gibać do kościoła i spóźniać się do pracy...
mędrzec
mędrzec 6.12.2018, 09:24
To tylko mądra rada.
wkurzony
wkurzony 5.12.2018, 21:05
To świąteczne oświetlenie miasta to jakieś kpiny ??? Nie dość,że na krótkim odcinku od Gryfeny do Lipek wiszą te dziwne ozdoby na kształt prezerwatywy to jeszcze nie świecą? Nie można było co drugą lampę ozdobić i by było do baszty chociaż ? Albo powiesić te stare, przynajmniej były kolorowe ! Co za miernoty ?
pik
pik 5.12.2018, 13:07
To są świecące prezerwatywy 500-...tyle podwyżek co nam szykuje rząd PiS...(przeproście i spier....cie) to może święta będą chu....?
Mm
Mm 5.12.2018, 12:43
Na górym tarasie to już chyba zapomnieli ale chyba nawet dobrze bo takich beznadziejnych ozdobien nikt nie będzie oglądał ?
Xyz
Xyz 5.12.2018, 12:09
Tylko że te ozdoby wyglądają jak kondony albo jak tampony.. Lepsze były stare ozdoby
Awaria
Awaria 4.12.2018, 22:45
Część z nich nie świeci lub tylko połowa widać to w centrum na ulicy Chrobrego od Gryfeny aż do Baszty niech ktoś to skontroluje Mikołajki tyż tuż
świeta
świeta 4.12.2018, 21:32
i nie dobrze że już są!!!!!!!!!!! o 3 tygodnie za wcześnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
z ciebie taka święta jak z Lucyfera papież...
z ciebie taka święta jak z Lucyfera papież... 4.12.2018, 22:27
a ty prawosławna, czy jakiejś innej wiary? Przygotowuje się do świąt PRZED świętami - a nie po. W sklepach dekoruje się świątecznie PRZED świętami - a nie po.

Więc albo jesteś głupia - albo masz święta według innego kalendarza...
Ewa
Ewa 4.12.2018, 20:56
Nowe? I juz nie świecą? Albo w połowie tylko ?
Rolnik
Rolnik 4.12.2018, 20:05
Koło gminy już nie działa wydali kase na lipne lampki
dekorator
dekorator 5.12.2018, 21:54
Będzie naprawa gwarancyjna.
przyleciało tyle
przyleciało tyle 4.12.2018, 19:51
To świetlne gile.
drwal
drwal 4.12.2018, 19:45
wreszcie doswietlili przejscie

Pozostałe