Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018

Wójt bierze do pomocy Arkadiusza Łysika

  • 4.12.2018, 21:40 (aktualizacja 04.12.2018 23:10)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wójt bierze do pomocy Arkadiusza Łysika
Arkadiusz Łysik będzie od wtorku zastępcą wójta w Baniach. NA to stanowisko powołuje go wójt Arkadiusz Augustyniak. W gminie nie będzie już funkcji sekretarza. Jego obowiązki przejmie wicewójt.

Arkadiusz Łysik do poniedziałku był dyrektorem Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Cedyni. Odszedł stamtąd za porozumieniem stron. Wcześniej był sekretarzem w Starym Czarnowie. W zeszłej kadencji był radnym powiatowym w okręgu Satre Czarnowo-Banie-Widuchowa.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (61)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ze  St. Czarnowa
Ze St. Czarnowa Wczoraj, 12:51
W donoszeniu miał wprawę - tak, że uważajcie .... Banie
jubel
jubel 9.12.2018, 21:19
A wystarczy pogratulować i czekać na efekty pracy.
Bezpartyjny
Bezpartyjny 8.12.2018, 19:12
Czeka ich Arków ciężka praca by wyplewić tą nienawiść PO sianą w gminie...choćby w kampani...ale dadzą radę
ciekawski
ciekawski 8.12.2018, 17:03
Teraz będzie donosił na mieszkańców gminy Banie tak jak to robił w Starym Czarnowie ?
Prokurator
Prokurator 8.12.2018, 19:16
Lepiej odszczekaj te plugawe kłamstwa mały człowieczku bo zrobisz to niebawem w sądzie!!!! Masz czas do poniedziałku.
ciekawski
ciekawski 9.12.2018, 20:50
O widzę , że nie przelewki. Nie wiem czy czas do poniedziałku upływa w niedzielę po 24-tej, czy też w poniedziałek do 24-tej. Nie będę ryzykował więc: chał !, chał !. No dobra w ramach odszkodowania jeszcze: auuu ! Ale bez przesady - merdania ogonkiem już nie będzie. Gdyby nie wystarczyło to kto się tym zajmie ? Nadworni: prokurator i sędzia ?
PS: ale mnie zaszczyt kopnął - sam Prokurator się do mnie zwrócił. Chyba, że ktoś się podszywa pod takowego. Na to też jest paragraf ? Że nie dla każdego to już inna sprawa.
Wojek
Wojek 8.12.2018, 19:10
Nie kłam nieżyczliwy człowieku!!!
ciekawski
ciekawski 9.12.2018, 21:03
To prawda, że jestem nieżyczliwym człowiekiem dla A.Ł., ale nie kłamię.
kreda
kreda 8.12.2018, 11:00
Dajmy im spokojne 100 dni a potem oceniajmy.
pp
pp 8.12.2018, 00:52
Musi być dwóch , jeden umie czytać a drugi pisać.
coś za kogoś
coś za kogoś 6.12.2018, 18:28
Ktoś musi pracować, gdy na delegacjach będzie ktoś.
celnauwaga
celnauwaga 9.12.2018, 21:15
Jak za starych dobrych czasów w Starym Czarnowie.
Swojak
Swojak 6.12.2018, 02:13
A panowie Arkowie to porządne chłopy i to najbardziej boli zawistnych.
do Swojaka-maniaka
do Swojaka-maniaka 6.12.2018, 11:23
Masz jakąś manię prześladowczą? Gdzie tu widzisz zawistnych?
mieszkaniec
mieszkaniec 5.12.2018, 22:31
nie rozumiem tego, stanowisko gminne tak wazne a tu obsadzono kogoś z innej gminy. Jak taki ktoś ma dbać o Naszą gminę, już stąd Nikogo nie było.
Swoj
Swoj 6.12.2018, 02:12
A poprzedni był zdaje się z Trzcińska
na szczęście nie mieszkaniec tej gminy
na szczęście nie mieszkaniec tej gminy 5.12.2018, 23:00
No widać nie było. Takie sobie świadectwo wystawiacie pisząc takie prymitywne komentarze. Za chwilę się pozagryzacie.
grota
grota 6.12.2018, 09:25
Krytyka powinna tylko władze pobudzić do myślenia.
bibuła
bibuła 6.12.2018, 11:24
na szczęście nie mieszkaniec tej gminy ma prawdopodobnie siebie samego na myśli.
gutek
gutek 6.12.2018, 00:48
Najbardziej prymitywny jest twój, wcale nie na szczęście...
Czarnowiak
Czarnowiak 5.12.2018, 21:02
Wójtem w Starym Czarnowie nie został...
F
F 6.12.2018, 02:15
Ty też
Czarnowiak
Czarnowiak 6.12.2018, 11:20
Bo nie startowałem, a ten pan tak. Zasadnicza różnica.
Sława
Sława 5.12.2018, 20:53
Panie Wójcie to już lepszych kandydatów nie było.
Zawiedziony i zawstydzony
Zawiedziony i zawstydzony 5.12.2018, 20:34
Tragedia arek teraz żałuję że na ciebie głosowałem pensję maksymalną i Jeszce koles do kompletu wstyd
Heniu
Heniu 5.12.2018, 19:40
A co ten Łyśik takigo dokonał w Cedyni nie ośmieszajcie .
zzz
zzz 5.12.2018, 19:34
Myślę że Pan burmistrz dokona dobrego wyboru na dyrektora komunalki w Cedyni. Doskonale wie ze Pan Niedzwiecko nie spełniał sie w tej funkcji. bycie dyrektorem to nie tylko wydawanie poleceń ale rownież poszanowanie ludzi , podejmowanie trafnych decyzji.
puszczar
puszczar 5.12.2018, 19:10
W Starym Czarnowie nie pozostawi po sobie dobrego wrażenia.
druid
druid 5.12.2018, 17:11
Dajmy mu się wykazać. Po owocach go poznamy.
Mieszkanka
Mieszkanka 5.12.2018, 16:35
Dobry wybór Panie wójcie.
Załamana
Załamana 5.12.2018, 15:15
To że z Łysika bedzie miał pożytek dla gminy Banie to raczej pewne i że komunalka w Cedyni znów spadnie na psy to też, zakładając że wroci pan Krzyś nic nie mogę nic nie da sie zrobić.
Lokalnie
Lokalnie 5.12.2018, 16:39
Arek, Arek nie słodź sobie bo Ci cukier skoczy
Zbyszek wracaj
Zbyszek wracaj 5.12.2018, 15:04
Tu szybko wójt załatwił sprawę a w Trzcińsku nasz wybraniec ludu wszystkich oszukał mówiąc że nie będzie zastępcy tylko sekretarz....ciekawe jakiego haka na niego mieli że wybrał Mazura pupila...jakie tam pod stołem interesy idą.....A miła być nowa jakość :) Zbyszek wracaj..robimy referendum
nowa jakośc
nowa jakośc 5.12.2018, 17:32
chcesz znać haka? popatrz w stare oświadczenie majątkowe obecnego burmistrza policz pododawaj odejmij i podziel przez miesiące, następnie zastanów się ile mógł kosztować dom i działka, a ile potrzebował na życie, jakie ma oszczędności, bardzo zaradny ale jest pewno ale... to niech sobie wszyscy inni policzą.
Tytus
Tytus 5.12.2018, 13:23
Tylko nie tego ruszającego ramionami na kierownika komunalki jak wybrano Kotowicz pierwszy leciał do niej z kwiatami a teraz po wyborach pierwszy paradował po rynku z nowo wybranym co za fałszywi obłudni ludzie.

Pozostałe