Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018

Włamanie i kradzież na Górnym Tarasie

  • 5.12.2018, 15:55 (aktualizacja 05.12.2018 18:44)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Włamanie i kradzież na Górnym Tarasie
Straty wynoszą ponad 8 tysięcy złotych. Zgłoszenie na policję wpłynęło w poniedziałek 3 grudnia o godz. 17.30. To oznacza, że kradzieży dokonano niemal w biały dzień, gdzie sprawcę mogli widzieć mieszkańcy bloków.

Okradziona została firma wykonująca prace na ulicach 11 Listopada i Iwaszkiewicza w Gryfinie. Zginęła piła husqvarna za ok. 3,1 tys. zł. Zginął też agregat prądotwórczy Walker wyceniony na 5 tys. zł. Nieznany sprawca najpierw się włamał, zrywając kłódkę zabezpieczającą kontener.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.12.2018, 07:42
jest też opcja że szef mało płaci ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.12.2018, 07:40
kupie tanio pilarkę i agregat tel 997 lub 112 zostawiać sprzęt na górnym tarasie to tak jak by inwestować teraz w amber gold ha ha ah na górce chyba PO wygrało ha ha ah
ja
ja 5.12.2018, 22:50
Monitoring
Niemiec do ***
Niemiec do *** 5.12.2018, 21:01
Można? można, asy z górki w biały dzień. Na dole to menele i lewusy. Stara gwardia nauczyła młodych brawo.
były f.
były f. 5.12.2018, 20:50
Powinni czytać /policja/ częściej wpisy od czytelników to zebrań by nie trzeba było organizować -wielokrotnie poruszałem sprawę parkowana na parkingu dla autobusów szkolnych przy ul.J. Iwaszkiewicza / przy kościele/ .W niedziele parkujące tam osobówki "zamieniają" się cudownie w autobusy -tyle ich że ciężko się przejść!!!!!
Mazan
Mazan 5.12.2018, 21:02
To nie temat glabie o autobusach
Czemu do policji przyjmują tylko bez matury ?
Czemu do policji przyjmują tylko bez matury ? 5.12.2018, 19:41
To centrum GT. Miejsce gdzie rządzą bandyci a policja robi spotkanie z mieszkańcami bo o tym nie wie ale z ilości organizowanych spotkań chce wiedzieć. Przecież niedawno szukali tych miejsc krytycznych do nowej mapy. To znowu od nowa ? IDIOCI ? A nie wie bo nie przyjmuje zgłoszeń. To spotkanie żeby było wesoło to dzisiaj ? Na miejsce włamania nie dotarła jeszcze policja w przeciwieństwie do włamywaczy. Może im powiedzą na spotkaniu .
M
M 5.12.2018, 18:20
Swojak musiał byc
Proszę polcję niech ..
Proszę polcję niech .. 5.12.2018, 19:43
Niech spytają bandziorów z kwadratu i spod NETTO. A teraz uwaga ! Skupcie się ! To jedna grupa.
Ortograf
Ortograf 5.12.2018, 18:08
Agregator? Panie redaktorze...
kum