Już dziś ruszyły poszukiwania

  • 05.12.2018, 17:14
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Już dziś ruszyły poszukiwania
W tym roku postanowiliśmy zaprosić do nas mikołaja odrobinę wcześniej... Dlatego dziś, 5 grudnia o godzinie 10.00 uczniowie Zespołu Szkół w Nowym Czarnowie wraz z nauczycielami naszej szkoły, wolontariuszami z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie oraz zaproszonymi gośćmi- uczniami klas I-III ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Gryfinie- barwnym korowodem ruszyli spod budynku szkoły w poszukiwaniu mikołaja.

Wytyczony szlak zaprowadził wszystkich do Krzywego Lasu, gdzie mikołaj już na wszystkich czekał. Po radosnym i słodkim powitaniu cała ekipa dotarła na salę wielofunkcyjną Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie, gdzie odbyła się zabawa mikołajkowa. Uczestnicy spotkania świetnie się bawili- były piosenki, tańce, słodkie upominki i pyszny poczęstunek. Zabawa trwała jeszcze długo po tym, jak nasz Gość udał się w dalszą drogę, w odwiedziny do innych dzieci. Dziękujemy Ci mikołaju i czekamy na Ciebie za rok!!

Pragniemy serdecznie podziękować dyrektor DPS pani Julii Porwit za udostępnienie sali. Dziękujemy także gościom za wspólną zabawę oraz wolontariuszom za to, że pomogli nam pokonać tę trudną trasę i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Magdalena Sowiak

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (26)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe