Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka

Mikołajki w centrum miasta

  • 6.12.2018, 21:10 (aktualizacja 06.12.2018 21:18)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mikołajki w centrum miasta fot. TWS
Na placu Barnima w Gryfinie 6 grudnia 2018 r. pojawił się św. Mikołaj, który w swej wędrówce z miejscowości do miejscowości zajrzał dzisiaj również do gryfińskich dzieci. Były kolędy i muzyka oraz wielkie kolorowe pudła, w których kryły się niespodzianki.

Zamiast płatków śniegu, kolorami mieniły się mydlane bańki. Prowadzący mikołajkowe spotkanie złożył życzenia dzieciom i dorosłym.

Nad przedsięwzięciem czuwali pracownicy Gryfińskiego Domu Kultury oraz strażnicy miejscy i ratownicy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (26)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (52)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mama
Mama 9.12.2018, 23:20
Na dość niskim poziomie te występy. Moja 3-latka wytrzymała do 18.30. Stwierdziła, że zimno i chciała wracać do domu. Cały czas pytała o Mikołaja. A ten był na koniec występów pewnie. Nie każde dziecko jednak tak długo wytrzyma.
Za to w Szczecinie rewelacja. Jarmark Bożonarodzeniowy naprawdę cudowny. Mnóstwo atrakcji dla dzieci - darmowa karuzela, prawdziwe renifery, Mikołaj itd.
Mama
Mama 7.12.2018, 20:55
Mikołaj był, a prezenty gdzie? Moje dziecko przetrzymało mnie tam do konca, choćby jakiś batonik a tu nic. W domu miał prezent ale Mikołaja nie widział. Tu liczył na cud raczej, do domu wracał rozrzalony, Musiałam bardzo tłumaczyć tego Mikołaja. Na przyszłość będę unikać.
Ambr
Ambr 8.12.2018, 10:48
A przecież w program miały być? Może uważają za prezent, że w ogóle cos na scenie się działo?!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.12.2018, 20:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Maria
Maria 7.12.2018, 21:13
Obrzydliwe wulgaryzmy. Człowieku weź się opanuj! To mogą czytać dzieci!
śmiech
śmiech 7.12.2018, 19:53
Czytam, że z Mikołajek na Pl Ks Barnima i z wystroju miasta to tylko " pik" jest zadowolony hi hi hi
zniesmaczona
zniesmaczona 7.12.2018, 19:43
Wczoraj to co było na placu to porażka i niemiłe zaskoczenie dla wielu mieszkańców, brak organizacji i zeeeero pomysłu, przykre.
HAHA
HAHA 7.12.2018, 19:39
LAS VEGAS WITA HAHA.
MaRiO
MaRiO 7.12.2018, 12:53
Gdy Mikołaj Cię ominie
zrób na wieczór smutną minę,
bo to obowiązek Świętych
by przynosić nam prezenty!
Dlatego Wszystkim dzieciom
tym małym i większym, dużym i trochę starszym !!
Wszystkiego Naj, Naj
życzę
JA...Prezes
optymistka
optymistka 7.12.2018, 12:45
Bardzo ładnie wygląda nasze miasto, coraz piękniej ustrojone, brawo dla organizatorów, a ci co narzekają to norma zawsze będzie im żle choćby nie wiem jak było zorganizowane.
worki z piachem
worki z piachem 7.12.2018, 13:03
Tak, tak Gryfino wygląda na miarę swoich władz. Piękne ozdoby otoczone brudnymi workami z piachem. Obraz naszego miasta. Piękne miasto z nieudolną władzą co mądra była tylko jako opozycja. Sama nie potrafi zrobić niczego.
pik
pik 7.12.2018, 13:07
O to to...worek i do piachu Hajdasiu.
prokurator
prokurator 7.12.2018, 15:16
Ty piku uważaj! Za groźby karalne grozi wyrok z odsiadką
pik
pik 8.12.2018, 10:41
Ja się władzy nie boję. Są zbyt zajęci sobą.
taka gmina...
taka gmina... 7.12.2018, 15:34
już widzę sawaryniarskiego trolla bagiennego podającego "pika" (też sawaryniarza) do sądu za "groźby karalne"......
ogr z bagien
ogr z bagien 7.12.2018, 13:47
Chodzi o tego, co Chmurę przeprasza i nie może przeprosić?
schizofrenia?
schizofrenia? 7.12.2018, 12:57
I taka jest różnica między ludźmi normalnymi a chorymi psychicznie - że normalni wiedzą, że nie są doskonali i powinni się poprawiać i słuchają krytyki - a "optymistki" uważają, że nie warto się krytyką przejmować, bo i tak są "świetni, piękni i super zorganizowani"...
pik
pik 7.12.2018, 13:08
A kto stwierdza normalność normalnych? Normalni zapewne hahahahaha
ech...
ech... 7.12.2018, 15:18
gorzej gdy nienormalni zaczynają rządzić nienormalnymi. I to jest smutne, bo nawet nie zdają sobie sprawy z własnego obłędu...
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.12.2018, 10:49
TEATRZYK DLA GAWIEDZI okazał sie niewypałem ha ha ah chociaż szopka była niezła mongoł ten od żłobu robił za osiołka mówiącego ludzkim głosem i to przed wigilią ha ah ah
do ajwaj tramwaj
do ajwaj tramwaj 7.12.2018, 11:45
To impreza dla dzieci a nie dla idiotów.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.12.2018, 14:04
https://youtu.be/Ha8f5amqPxA ja też świentym mogę być ha ha ah https://youtu.be/b4YnS7-R10o
pik
pik 7.12.2018, 15:13
https://www.youtube.com/watch?…
Tu bardziej pasujesz hahahah hehhehehe hihihiihihi
do ajwaj
do ajwaj 7.12.2018, 10:59
szkoda że ciebie tam nie wzięli :)) ale byś tam pasował hahahahahahah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.12.2018, 11:03
masz racje zrobił bym takom szopkę jakiej nie widzieli najstarsi górale z góry synaj ah ah ah
mogi za pas
mogi za pas 7.12.2018, 09:59
Głosuje się nogami. Tłumów nie było, mimo ładnej pogody, więc ocena może być tylko jedna.
gracia
gracia 7.12.2018, 09:46
Najważniejsze to czy się dzieciom podobało, anie dorosłym.
pik
pik 7.12.2018, 09:54
No to oczywiste. To impreza dla dzieci. A ci niezadowoleni "dorośli" zgłoście się za rok do GDK ze sowimi pomysłami i pomocą w organizacji...nie pasuje mój świetny pomysł? Tak myślałem.
a za ile?
a za ile? 7.12.2018, 12:41
"zgłoście się do GDK" - a pytanie podstawowe - ZA ILE? To płaci się po to z pieniędzy podatników, żeby ci podatnicy sami organizowali i wymyślali?
pik
pik 7.12.2018, 12:54
Jaka jest twoja cena i za co?
Społecznie jako wolontariusz to już nie pasuje...nerkę sprzedaj jak nie masz kasy.
?
? 7.12.2018, 12:59
"społecznie jako wolontariusz" - w GDK i UMIG pracują własnie społecznie? Dlaczego mnie pracodawca rozlicza z wykonania obowiązkow a ja jako pracodawca (podatnik) nie mam prawa wymagać od gminnych pracowników?
ech...
ech... 7.12.2018, 15:21
no bo tak ma być - urzędnicy gminni biorą kasę i "organizują" a tyrają za darmo "wolontariusze". I inna biedota, co "nie ma nic do powiedzenia, bo malo płaci podatkow"...

pik Dzisiaj, 13:06 Podaj kwotę podatków płaconych do gminy a powiem ci ile masz do powiedzenia
pik
pik 7.12.2018, 13:06
Pustaku czy pisałem, że w UMiG czy GDK pracują społecznie??? Podaj kwotę podatków płaconych do gminy a powiem ci ile masz do powiedzenia hahahaha
ech...
ech... 7.12.2018, 15:19
a tak tak - Sawaryn milionerom nawet autostradę w las fundował w parę miesiecy - więc nic dziwnego, ze dla ciebie liczy się wysokość majątku...
Marta z Pati
Marta z Pati 7.12.2018, 09:53
Lipa.
śledź
śledź 7.12.2018, 09:43
Po wyborach to się przestali starać. Nawet ich nie było.
Uczestnik
Uczestnik 7.12.2018, 10:41
Jak jesteś ślepy to nie komentuj. Mikołajki otworzył wiceburmistrz Nikitiński i był tam obecny.
uff
uff 7.12.2018, 10:52
Dobrze, że nie byłam na początku imprezy to nie musiałam go słuchać.
pik
pik 7.12.2018, 08:32
Fajna impreza i dobrze, że was nie było...mam na myśli tych co "piszą" poniżej.
Ola
Ola 7.12.2018, 08:53
Byłam uciekłam, impra godna remontu parku i epokowej inwestycji na górce miłości.
Ala
Ala 7.12.2018, 09:56
Spadaj glupa....
giedek
giedek 7.12.2018, 10:17
Kto tu pali gluba?
pik
pik 7.12.2018, 08:58
Super, może właśnie dlatego impreza się udała.
Łzy dziecka wstyd dla mikiego
Łzy dziecka wstyd dla mikiego 7.12.2018, 09:50
Impreza bleeeeeeeee!!!!!!! Byl to sukces porówngwalny do wycinki zdrowych drzew w parku. Jaki pan taki ............
obiektywnie
obiektywnie 7.12.2018, 09:31
Popieram Olę.
Widać- pik- że nigdy nie widziałeś dobrej imprezy. Byłem z dziećmi To było mierne.
pik
pik 7.12.2018, 09:55
To twoja opinia a gdzie opinia dzieci?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.12.2018, 07:08
a mietkowi konstytucje zaniósł ha ha ah w prezencie ha ha ah niech sie nauczy ten prawnik za kaczki ha ha ah
Mamusia
Mamusia 6.12.2018, 22:50
Dobrze, że żaden z trzech bałwanów nie przyszedł straszyć dzieci. Bo już po wyborach ale tym razem to dobrze.
internet nie zapomina...
internet nie zapomina... 6.12.2018, 21:50
a rok temu sawaryniarski troll nadawał, że to dobrze, że nie było choinki na mikołajki...

Warto poczytać, jak wtedy zwracano się do krytyków tercetu...

https://www.igryfino.pl/wiadom…
ola
ola 6.12.2018, 21:20
Szkoda, że nie było śniegu.
'
' 6.12.2018, 22:24
I że gwiazdka nie spadła...a poza tym niebo to w ogóle dzisiaj było zbyt czarne...
atrolog
atrolog 7.12.2018, 09:44
Tak jak gryfińska rzeczywistość polityczna.

Pozostałe