Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka

O przystanek kolejowy Gryfino Południe pyta senator

  • 6.12.2018, 21:21
  • Biuro Senatorskie Grzegorza Napieralskiego
 O przystanek kolejowy Gryfino Południe pyta senator
Po rozmowach z mieszkańcami Gryfina i okolicznych miejscowości senator RP Grzegorz Napieralski złożył do ministra infrastruktury pismo w sprawie możliwości rozważenia zbudowania przystanku kolejowego na południu Gryfina. Mógłby on sąsiadować z "Laguną", co uczyniłoby ją bardziej atrakcyjną dla mieszkańców Szczecina.
Gryfino rozwija się w kierunku południowym, a dojazd do dworca kolejowego jest mocno utrudniony przez brak miejsc parkingowych w jego okolicach.
 
To nie jedyna inicjatywa senatora RP w zakresie poprawy transportu publicznego w powiecie gryfińskim. Sukcesem okazało się oświadczenie złożone w Senacie RP w sprawie dostosowania przystanków kolejowych do wsiadania pasażerów do nowoczesnych pociągów. Wspólnie z radnym Sejmiku Arturem Nyczem podejmowali działania na rzecz wydłużenia biegu pociągów planowanej kolei aglomeracyjnej do Dolnej Odry i zrównania cen biletów do Gryfina i Dolnej Odry do tego samego poziomu.
Ta ostatnia inicjatywa wpisuje się w skuteczną walkę o poprawę jakości powietrza przez ograniczenie ruchu samochodów osobowych w mieście.
Biuro Senatorskie Grzegorza Napieralskiego
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

AJWAJ ALELUJA I DO PRZODSU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODSU 7.12.2018, 21:36
daruś teepy hoju co ci to da że minie chcesz od *** ha ha ah jak ty jestes dno dna ewicy i te ciecie z gryfina pokroju lachowiczów kuduków i innych  ci nie wystarczy h aha ah ten wasz mietek *** na kaczych łaqpach u dających PIS z tymi twoimi mchami od gówna z pgr gardno TRAGEDIA POLINU JAK SIE PATRZY HA AH AH
leszek
leszek 9.12.2018, 09:09
a po co przystanek kolejowy na osiedlu południe.jest rozwinięta linia ,,czerwonego,,a tobie koleś już pisałem .zostaw te prochy bo to zidiocenie zostanie ci na stałe.
Dzierżyński
Dzierżyński 7.12.2018, 20:56
Oczywiście że się zgadzam z towarzyszem Napieralskim.Proponował bym przystanki kolejowe również Gryfino-Pomorska,Gryfino-Szczecińska,Gryfino-wiadukt,Gryfino-za szlabanem no i oczywiście Gryfino-południe.A w kierunku Szczecina i z powrotem to pociąg powinien się co 200 metrów zatrzymywać żeby ludzie mogli wsiąść.A na rozpoczęcie budowy w/w przystanków towarzysz Napieralski powinien przyjść w garniturze i gumofilcach żeby pierwszą łopatę wykopać pod budowę w/w.
TVNazi
TVNazi 7.12.2018, 16:57
Towarzyszu KOMUNISTO . Przestań robić z siebie Bolęsy !!!!!!
zgr-edo
zgr-edo 7.12.2018, 13:24
Miałbym wątpliwości czy to jest pomysł Grzegorza Napieralskiego z wydłużeniem kolei aglomeracyjnej do Dolnej Odry i przystanku na południu, ale jak ma siłę przebicia to niech działa.
Jak na razie nic nie wskórał w sprawie podwyższenia peronów w Gryfinie. Ciągle obiecanki, cacanki. Dlaczego do tego artykułu posłużono się zdjęciem wysokiego peronu w Chojnie, a nie tego niskiego w Gryfinie ?
Zdzichu
Zdzichu 7.12.2018, 16:16
Przecież to jest peron w Mieszkowicach
Abc
Abc 7.12.2018, 12:27
Bardzo dobry pomysł. Odciąży Łużycką. Chętnie wsiąde do pociągu jadącego do Szczecina. Dużo młodzieży dojeżdża do szkół i ludzi do pracy. Aż się prosi zrobić takie udogodnienie.
czy ja dobrze widzę
czy ja dobrze widzę 7.12.2018, 09:57
To Sawaryn wysiada na dworcu w Świnoujsciu?
nie ten
nie ten 7.12.2018, 10:17
Oglądasz chyba to zdjęcie na malym ekranie smartfona...
Tyhb
Tyhb 7.12.2018, 08:49
A władze gminy się nie zapytały. Dziękujemy Grzegorzowi Napieralskiemu.
szaszłyk
szaszłyk 7.12.2018, 08:02
grzesiu się obudził...a do kumpeli do widuchowej pojechał na szaszłyka??
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.12.2018, 07:43
gregor musiał w biegu wyskakiwać żeby się wykąpać ha ha ah *** circus
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.12.2018, 07:06
a co to daruś wieczorek polityczny bankrut kopnął cie w *** i zawitałeś do gryfina przystanki obiecywać ha ha ah cieć maliniaku jak tam zona nie zwolnili tak byś mógł popłakać ha ha ah
rolnik szuka żony
rolnik szuka żony 7.12.2018, 16:56
a zamiast tego do drzwi zapukają odpowiednie służby.
ajwaj aleluja i do p[rzodu
ajwaj aleluja i do p[rzodu 7.12.2018, 21:27
A ZA MIaST TEGO ZAPUKA TEN CO GO RYCHu HA AHA HA dmucha AH niestrzasz ***u z SLD bo tylko pocieszasz swą peda lską mordę pozytycznego idioty ha ha ah
Adam
Adam 7.12.2018, 06:07
Tak niech pociągi mają stacje co kilometr. A my oczekujemy szybkiej jazdy
Ania z ZW
Ania z ZW 7.12.2018, 05:21
Z przystanku na Południu bliżej do Laguny? Do Lidla trochę bliżej ale do Laguny?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 7.12.2018, 02:11
Rychło w czaa... obudził się... musztarda po obiedzie!!!
Super
Super 7.12.2018, 05:05
Obudził się źle zaspał źle ...to kiedy jest w sam raz ? Typowy maruda .Co by nie było to zawsze niezawodny.
Mirek
Mirek 7.12.2018, 06:21
Kosultacje i wstepne projekty nt skm byly prowadzone za czasow, kiedy rzadziła jego opcja PO, wtedy mogl o to zadbac
fotek
fotek 7.12.2018, 01:48
Sawaryn wysiada z pociągu? Skąd macie to zdjęcie? Czy to nie fotomontaż?
do fotek
do fotek 7.12.2018, 09:37
Do okulisty pomykaj !! Jaki Sawaryn?
A o jaki przystanek chodzi ? Spytał się członek.
A o jaki przystanek chodzi ? Spytał się członek. 6.12.2018, 22:46
Ten przystanek Gryfino Południe jest na mapach SOM. Piłat wywalczył to dla Gryfina. Przystanek miał być skorelowany dojazdami z Armii Krajowej i zjazdem z wiaduktu z kierunku Pniewa. Miała tam być też kładka nad torami. To miał być też dojazd do nowego cmentarza jak i osiedli w stronę Armii Krajowej. Potem członkiem zarządu SOM został Sawaryn. Jego trzeba spytać co wydarzyło się kiedy dostał się do zarządu i dlaczego tego ten przystanek zniknął z planów SKM.
pik
pik 7.12.2018, 08:47
Mowa o tym cmentarzu za grube miliony? Niezły to był przekręt.
pikacymbał
pikacymbał 7.12.2018, 12:42
Mowa o przystanku na Południu cymbale. A swoją drogą co Sawaryn zamierza z cmentarzem. Stary wkrótce się zapełni. Gdzie będzie nowy?
pik
pik 8.12.2018, 09:25
Żal mi cie idioto bez mózgu, tępa siekieradko.
Zdzichu
Zdzichu 6.12.2018, 21:53
W Mieszkowicach wysiada czy mi się zdaje?
cba
cba 7.12.2018, 13:55
zdecydowanie w Mieszkowicach,w tle obiekty magazynu zbożowego.
zdaje się nierób od urodzenia
zdaje się nierób od urodzenia 6.12.2018, 23:34
Pasożyty nie jeżdzą POciągami lecz jedynie POzują do zdjęć dla plebsu
rymowanki