Rózgi dla skłócających w gminie

  • 07.12.2018, 09:23 (aktualizacja 07.12.2018, 10:26)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rózgi dla skłócających w gminie
Niestety gmina Widuchowa należy do jednej z tych, gdzie dość często są kłótnie. Polityka konfrontacji nie rodzi dobrego klimatu. Dlatego mikołaj dziś nie przyniósł prezentów.

Kije podobno otrzymali ci, co skłócają. Szczególny pęk otrzymał Piotr Waydyk, obecnie dyrektor jednej ze szkół w gminie, a wcześniej po prostu kłótliwy polityk.

O naszej mikołajkowej tradycji pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/30513,mikolajki-dla-samorzadowcow-plebiscyt-czytelnikow

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szczur
Szczur 09.12.2018, 23:41
Rózga dla czarnej damy widuchowskiej i jeszcze miotła to może w końcu odleci z tego urzędu bo tylko w widuchowej ja chcieli
dziwne
dziwne 09.12.2018, 19:53
To teraz sam bedzie mógł sobie umorzyc dług który przegrał w sądzie?
$
$ 08.12.2018, 19:23
Pęk rózg trafił do właściwej osoby :):) To wychodzi mu najlepiej.
Rysiek
Rysiek 07.12.2018, 16:53
Rózga dla kusy za nie uczciwą kampanie wyborczą i łamanie ciszy wyborczej
Janek
Janek 07.12.2018, 18:23
Rysiek dla Kusy należy się nie jedna rózga ale cały snop, nie tylko za kampanię i łamanie ciszy ale za całokształt jej działalności.
historia
historia 07.12.2018, 18:30
Zwycięzców nikt nie rozlicza.
Ja tez nie jestem robotem
Ja tez nie jestem robotem 07.12.2018, 16:49
Dziennikarz od siedmiu boleści , tylko rączki zaciera żeby kogoś udupic
wyprysk
wyprysk 07.12.2018, 12:24
Przysiadł ostatnio na tylu i ucichł nagle.
ops
ops 07.12.2018, 12:21
kapitalny tekst!!!!!!!!! gość bez godności
mister
mister 07.12.2018, 10:50
Ale stołka się dochrapał czyli swój plan pewno zrealizował.
Pamiętliwy
Pamiętliwy 07.12.2018, 18:20
Niech uważa aby na tym stołku nie poległ. On już raz dyrektorem był. Wspomnijcie DIROW.
Prof
Prof 09.12.2018, 22:27
Cham i prostak !! Ja nie rozumiem tego jak taki człowiek może pełnić stanowisko dyrektora szkoły !!! Do sportu sie nie nadaje co dopiero dyrektor pff .. Kłamca ,krętacz ,cham!!
normi
normi 07.12.2018, 18:32
Pamietamy, taki był słaby że szybko mu podziękowali, a miesiącami trzeba było wygrzebywać się.

Pozostałe