Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka

Nie było jeszcze drugiej sesji, a już przygotowano materiały na trzecią

  • 7.12.2018, 14:37 (aktualizacja 07.12.2018 19:37)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie było jeszcze drugiej sesji, a już przygotowano materiały na trzecią
Są już materiały na trzecią sesję Rady Miejskiej w Gryfinie. Problem w tym, ze jeszcze nie było drugiej. Ta wyznaczona została na najbliższy czwartek, 13 grudnia. Kolejna jeszcze przed świętami.

Program III sesji Rady Miejskiej w Gryfinie w dniu 20 grudnia 2018 r. o godz. 10.

I. Sprawy regulaminowe

- otwarcie obrad i stwierdzenie quorum,

II. Zgłaszanie wniosków w sprawie zmiany porządku obrad.

III. Przedstawienie złożonych interpelacji i zapytań.

IV. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu gminy Gryfino na rok 2019.

V. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej gminy Gryfino na lata 2019-2025.

VI. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia planu pracy Rady Miejskiej w Gryfinie na rok 2019.

VII. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia planów pracy komisji Rady Miejskiej w Gryfinie na rok 2019

VIII. Podjęcie uchwały w sprawie Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków obowiązujący na terenie gminy Gryfino

IX. Informacja burmistrza o pracach podejmowanych w okresie międzysesyjnym i z wykonania uchwał Rady.

X. Wolne wnioski i informacje.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (84)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

takoż
takoż 11.12.2018, 23:21
Skoro wybory już wygrane, teraz to tylko podwyżki i zero spełnionych obietnic. A plebs do roboty- kasta ma wymagania...
Schutzengel
Schutzengel 10.12.2018, 20:01
Wuja - Moim zdaniem dobrze redaktor zrobił, że nie wykasował tego wpisu, bo niby co tam jest takiego bulwersującego ?
Autor cały czas daje jasno do zrozumienia, że jeżeli ktoś uważa, że pisze kłamstwa, to niech go poda do Sądu.
Starsi mieszkańcy wiedzą, że ajwaj pisze prawdę. Mnie osobiście Żydzi nie przeszkadzają, ale trzeba przyznać, że potrafią się wspierać. Ajwaja ponoć wyrąbali w interesach na 1,5 bańki, wiec się wkurzył i ich straszy ujawnieniem tego całego lokalnego,jewrejskiego geszeftu, a widać , że wiedzę ma dużą i bardzo ciekawą. Ale mógł też tą kasę z powodzeniem przegrać w karty z Darkiem / nazwisko wymienione w jednym ze skasowanych postów/ którego zawsze uważałem za dobrego kumpla i nie przeszkadzało mi jego pochodzenie. Myślę jednak ,że będą woleli się z nim ułożyć niż aby ujawnił fakty. No chyba , że mu się cościk przydarzy. Bywały już w Gryfinie dziwne samobójstwa, nagłe zawały albo pływajace w kanale zwłoki milicjantów.
Wuja
Wuja 10.12.2018, 20:44
Niech obrońca głosu nie zabiera bo szkodzi autorowi wulgarnych wpisów. Mnie rażą takie wpisy nic ich nie usprawiedliwia.
rączka rączkę myje
rączka rączkę myje 10.12.2018, 23:34
A ty Wuja to aby nie jesteś od tej mafii bagiennej?
bystry
bystry 10.12.2018, 21:09
Jednak cos tam było, że aż administrator musiał wyciąć wpis z 7.12.2018, 21:43 I pewno nie były to wulgaryzmy bo te z automatu są wykropkowane.
Schutzengel
Schutzengel 9.12.2018, 23:32
To teraz wszystkie posty z nazwiskami są automatycznie usuwane ?
ajwaj alelujan i do przodu- ktoś chyba mocno naciskał redaktora, że taka czystkę z Twoimi postami zrobił.
https://www.youtube.com/watch?…
Wuja
Wuja 10.12.2018, 10:49
Czystka częściowa. Leniwy administrator nie sięgną zbyt głęboko poniżej dalej wisi wpis cytuję "ajwaj alelujan i doprzodu 2 dni temu, 15:25
ten kabaret zydowski to nawet nie nam,iastka wolnosci ha ha ah to ZYDOWSKI CYRK DL;A DEBILI HA HA AH". Panie redaktorze w internecie nic nie ginie.
hmmm
hmmm 10.12.2018, 10:56
cytując rozpowszechniasz.
Ale ciekawe, że w przypadku podawania nazwisk tak skorzy do latania do sądów i ciągania internautów nie chcą konfrontacji, tylko prewencyjnej cenzury?

Swoją drogą, czy zacytowany przez ciebie fragment narusza prawo? Mnie razi. Ale podobne teksty można znaleźć dość często - w tym również w mediach... Może tu mniej zawoalowane...
Pikuś
Pikuś 9.12.2018, 20:13
Nie przeżywacie tego tak bardzo. Sesje będą smutne i nieciekawe. Sawaryn chory. A Nikitynski nie prześle radzie żadnych dokumentów, lub tylko część. Bo nie zdąży bo zapomni itd. I nic mu nikt nie zrobi.
Czekam na pozytywne reakcje.
Czekam na pozytywne reakcje. 10.12.2018, 11:14
Nikityński powinien przejąć obowiązki niezdolnego do sprawowania funkcji burmiszcza i następnie zrezygnować z pracy w związku z zatrudnieniem siebie i żony na stanowisku bezpośrednio podległym. Nikityńscy złamali ustawę o pracownikach samorządowych a przewodniczący rady powinien zgłosić to wojewodzie . To jego obowiązek. Co na to komisja rewizyjna ? Żądam ukarania winnego zejścia z placu budowy hali - firmy Moris i wyjaśnienia afery z nierzetelną dokumentacją geologiczną i przetargową a nawet jej częściowym brakiem. Wyjaśnienia braków w projekcie. A także ugadywania przetargu. To wszystko powinno być jak najszybciej wyjaśnione przez prokuraturę i CBA tym bardziej, że o niekompletnej dokumentacji geologicznej napisano w SIWZP.. Czy ci ludzie są normalni ?! Co to za przekręty ? Żądam też ukarania winnych utraty dotacji na remont stadionu i remont pałacyku. Razem to pięć milionów złotych. Co się dzieje w naszej gminie ? Co się dzieje w tym czymś co nazywa się urzędem ? Dlaczego burmiszcz nie odpowiada na interpelacje radnych i nie publikuje odpowiedzi wbrew ustawie o samorządzie gminnym w BIP ? O tym też należy poinformować wojewodę panie Przewodniczący Rady Rafale Guga. To notoryczne naruszanie prawa musi spotkać się z reakcją.
Jambusz
Jambusz 10.12.2018, 17:21
Totalne rozprężenie. Tylko pier DO Lenie idzie im coraz lepiej. Wszystkiego.
Pikuś
Pikuś 10.12.2018, 11:42
Możesz iść na sesję i złożyć punkt w wolnych wnioskach.
może wyzdrowieje?
może wyzdrowieje? 9.12.2018, 20:46
zaniedbanie obowiązków służbowych. A niezdolność do pracy to się na rentę idzie a nie etat blokuje...
jaś
jaś 9.12.2018, 15:54
wicków zwolnić od razu a burmistrza zagonić do pracy a jak mu nie pasuje to zawsze morze złożyć rezygnacje RADA do dzieła
Gmina w upadku.
Gmina w upadku. 9.12.2018, 19:51
Nie odwracaj uwagi od burmistrza. To on jest totalnie nieudolny a wicki kasę robią sobie. Potrzebne jest referendum. Ale to można zrobić za 9 miesięcy chyba, że mu nie dadzą absolutorium. A jak nieudolnemu idzie budowa hali ? No popatrz choć coś stanęło. O tym , że nie będzie w tym roku już nic wiedzieli na pewno 15 listopada bo wtedy wpisali zmiany w WPF na kolejne lata.
hmmm
hmmm 9.12.2018, 16:52
jak dziecko popsuje coś lub nabałagani, wychowawczo jest kazać mu posprzątać albo przynajmniej pokazać zakres szkód i kazać się wytłumaczyć....
Burmiszczu do pracy.
Burmiszczu do pracy. 9.12.2018, 01:13
Dlaczego burmiszcz lekceważy radę i radnych i nie odpowiada na interpelacje ? To złamanie ustawy o samorządzie gminnym. Burmiszcz nie wywiązuje się ze swoich podstawowych obowiązków.. Dlaczego rejestr interpelacji był tak wiele razy modyfikowany w BIP ??? Kiedy burmiszcz odwoła Nikityńskich ? Dlaczego dokumentacja budowy hali dla powiatowego liceum była niekompletna i nie zawierała istotnych spraw ? Za to osobiście odpowiada burmiszcz a jeśli on twierdzi inaczej to kto ? To sprawa do prokuratury.
leszek
leszek 9.12.2018, 08:37
szczi to barszcz.nawet w dowolnej interpretacji nie wolno używać szcz zamiast strz.to nie jest ani drwiące ani śmieszne.a Nikitińscy rozumiem się rozmnożyli
STOP KORUPCJI
STOP KORUPCJI 9.12.2018, 10:43
Bezpośrednia podległość lub nad jest wskazana ale w stosunkach seksualnych czyli płciowych a nie służbowych . To naruszenie ustawy o pracownikach samorządowych a takimi są Nikityńska i jej mąż. Dlatego za złamanie przepisów tej ustawy muszą odejść. Musi też odejść nieudolny burmiszcz, który za to odpowiada. Patologia w czyjejś rodzinie mnie nie interesuje . To ich prywatna sprawa. Szerzenie patologii w urzędzie interesuje mnie i wymaga wyrugowania. Burdel ma swoje prawa a urząd miasta i gminy ? ……... bezprawie.
Psychiatra
Psychiatra 9.12.2018, 10:27
Ten jak zwykle. Nie o problemie a o formie.
nie wnikaj:)
nie wnikaj:) 9.12.2018, 08:47
to też, ale najpierw się leszku pożenili... A jeśli niektórzy są "miszczami" to masz rację - nie jest śmieszne. Jest smutne, że żadnymi mistrzami nie są, tylko "miszczami"...
ajwaj alelujan i doprzodu
ajwaj alelujan i doprzodu 8.12.2018, 15:25
ten kabaret zydowski to nawet nie nam,iastka wolnosci ha ha ah to ZYDOWSKI CYRK DL;A DEBILI HA HA AH
ajwaj aleluja i do prxzodu
ajwaj aleluja i do prxzodu 8.12.2018, 15:22
a gugu ga ga agugu ha ah ah co ty uczysz ten plewbs chyba tego zydowskiego g ówna ha ha ah a już tam na flisaczej to teatr pierwsza liga ha ah ah
leszek
leszek 9.12.2018, 08:41
następny prymityw językowy. reszta rodziny raczej zdrowa.skąd masz takie dobre prochy,podziel sie wiadomością
nie wnikaj:)
nie wnikaj:) 9.12.2018, 08:49
prymityw językowy to pisze własne imię z małej litery, "leszku"... "czy ta kwoka proszę pana była dobrze wychowana" Jest taki wierszyk dla dzieci...
leszek
leszek 9.12.2018, 08:59
nie wiedziałem ,że swoista ,,inwektywa ,,językowa wymaga pisania z duzej litery,rozumię ,że chcesz odejść od meritum i zwekslować na bok. można i tak
.....
..... 9.12.2018, 18:35
od kiedy twoje własne imię "leszku" to dla ciebie "swoista inwektywa językowa"????


nie wnikaj:) Dzisiaj, 08:49 prymityw językowy to pisze własne imię z małej litery, "leszku"... "czy ta kwoka proszę pana była dobrze wychowana" Jest taki wierszyk dla dzieci.

leszek Dzisiaj, 08:59 nie wiedziałem ,że swoista ,,inwektywa ,,językowa wymaga pisania z duzej litery,rozumię ,że
rozumIEM, a nie rozumIĘ
rozumIEM, a nie rozumIĘ 9.12.2018, 12:42
a ja "leszku" rozumIĘ - że "prymityw językowy" zamiast wyzywać tak innych powinien popatrzeć na własną polszczyznę...

Bo to jakby ktoś łajnem umorusany wytykał palcem innych, że wdepnęli w psie g.. i "coś śmierdzi"...
smutne
smutne 9.12.2018, 13:23
rozumieM...: Ty oczywiście nie odróżniasz kogoś kto szerzy nienawiść, od osoby która pisze z błędami. Mało tego, pierwszego stawiasz wyżej pisząc "Bo to jakby ktoś łajnem umorusany wytykał palcem innych, że wdepnęli w psie g.. i "coś śmierdzi"..."
smutniejsze
smutniejsze 9.12.2018, 14:46
to określenie "prymityw językowy" oznacza szerzącego nienawiść czy piszącego z błędami?
Jak się komuś zwraca uwagę na polszczyznę, a samemu pisze "ja rozumię"...
smutne
smutne 9.12.2018, 15:31
smutniejsze: oznacza i jedno i drugie. A oburzenie na błędy a nie zwracanie uwagi na treść i jeszcze stawianie ponad to tego który szerzy nienawiść, smutne: "Bo to jakby ktoś łajnem umorusany wytykał palcem innych, że wdepnęli w psie g.. i "coś śmierdzi"..."
smutniejsze
smutniejsze 9.12.2018, 16:58
ale ja oburzam się na krętactwo, które nie mówi o nienawiści tylko o "prymitywie językowym" a samo używa prymitywnego języka...

Jeśli w poniższym wpisie widzisz oburzenie o "szerzenie nienawiści" to wskaż w którym słowie?

Bo inaczej ty ani wdepnięcia ani umorusania nie widzisz, pod warunkiem, że to nie twoi bliscy...

leszek Dzisiaj, 08:41 następny prymityw językowy. reszta rodziny raczej zdrowa.skąd masz takie dobre prochy,podziel sie wiadomością
smutne
smutne 9.12.2018, 18:08
jeśli nie widzisz mowy nienawiści we wpisach ajwaja do których odniósł się leszek, to szkoda czasu na pisanie z tobą.

"ajwaj alelujan i doprzodu Wczoraj, 15:25 ten kabaret zydowski to nawet nie nam,iastka wolnosci ha ha ah to ZYDOWSKI CYRK DL;A DEBILI HA HA AH
ajwaj aleluja i do prxzodu
ajwaj aleluja i do prxzodu Wczoraj, 15:22 a gugu ga ga agugu ha ah ah co ty uczysz ten plewbs chyba tego zydowskiego g ówna ha ha ah a już tam na flisaczej to teatr pierwsza liga ha ah ah"
smutniejsze
smutniejsze 9.12.2018, 18:32
a ja nie komentuję wpisu żadnego psychola tylko "leszka". Który ani słowem nie pisze o "mowie nienawiści" tylko prymitywizmie językowym.

I jeśli wpis według ciebie jest poprawny (przy okazji jest może wzorcową "mową miłości") to wskaż, gdzie tam jest słowo o "mowie nienawiści"?

leszek Dzisiaj, 08:41 następny prymityw językowy. reszta rodziny raczej zdrowa.skąd masz takie dobre prochy,podziel sie wiadomością
tylko tyle
tylko tyle 9.12.2018, 18:31
Powinieneś być bardziej wyrozumiały dla ludzi upośledzonych...
leszek
leszek 10.12.2018, 05:42
na koniecc ,,leszek,,jak rozumię to mój nick .od kiedy nick pisze się z duzej litery .
lucerna
lucerna 8.12.2018, 10:59
Dlaczego leniwy tercet nie przedstawił wcześniej budżetu aby wszyscy się mogli zapoznać?
Larson
Larson 8.12.2018, 12:19
Budżet, a raczej jego projekt jest znany od 15 listopada, więc o co Ci chodzi? Przestań biadolić poczytaj sobie dokument.
...
... 8.12.2018, 11:41
taka adwokacka zagrywka - myśli że z zaskoczenia weźmie, bo terminy, bo trzynastki dla urzędników itp...
Wuja
Wuja 8.12.2018, 00:25
"Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane." - administrator się leni i nie wypełnia swoich postanowień.
UJA HA HA AH ALWAJ ALELUJA I OD TYŁU
UJA HA HA AH ALWAJ ALELUJA I OD TYŁU 8.12.2018, 15:27
WUJA IDZ BPOCAGNAĆ SWEGO HOJA AH AH AH
leszek
leszek 9.12.2018, 08:43
nie ,nie raczej odstaw te prochy bo ci zostanie na stałe
:)
:) 8.12.2018, 09:26
Dlatego też stanie przed temidą i będzie kwieciście odpowiadał.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 8.12.2018, 17:40
a ze temida jest slepa to zamiast sprawiedliwosci moze peto opier dolic ha ha ah
nie strasz nie strasz...
nie strasz nie strasz... 8.12.2018, 11:40
dziwne, że taki chętny jesteś do ciągania administratora przed sąd a nie do autorów wpisów, które ci nie pasują...
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 8.12.2018, 17:12
bo on za cienki jest wespół ze swoimi panami ha hag ah
ajwaj aleluija i do przodu
ajwaj aleluija i do przodu 7.12.2018, 22:40
jak mi tego KRAJU szkoda kraj pełen bogactw rzadzony przez *** masońskie cioty
schodzący na psy i nie mam tu na mysli syriusza ah ah ah
korek
korek 8.12.2018, 10:57
Człowieku masz jakąś paranoję? Spróbuj to leczyć.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 8.12.2018, 18:26
korkuś smieciu nie wychylaj sie ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 8.12.2018, 18:24
korek ty zrób koszer loda i zapnij rozporek ah ah ah proszę cie nie wychylaj sie bo cię zmiote jak pustynna burza ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.12.2018, 22:12

LUDZIE to wystarczy popatrzeć na te kretyńskie mordy z UKŁADU w gminie i starostwie ***
leszek
leszek 9.12.2018, 09:18
,,te kretyńskie mordy,, no i już wiadomo kto ,to pisze .pisuar zostanie zawsze pisuarem
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.12.2018, 21:51
żałosny tetr dla gawiedzi ah ah ah to jesteście ***
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.12.2018, 21:47
KABARECIARZE JAK TEN WSZ ELEKTORAT WAS ROZUNIE HA HA AH jak wy bezrozumni goscie jestescie ha ah ah
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODFU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODFU 7.12.2018, 21:43
(...)
Komentarz usunięty. Nie używaj wulgaryzmów. administrator
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.12.2018, 21:54
powiedz mi jak dotrzeć do tych co intelekt jest im obcy ha ah ah walił bym wam patriotyczne wierszyki ba naet bym poloneza napisał jak ten *** ale nie ja wale PROSTO Z MOSTU I POLONEZA TYKO PIJĘ HA AH AH
Księgowa z gminy.
Księgowa z gminy. 7.12.2018, 20:30
A czy projekt budżetu nie powinien być przedkładany Radzie z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem ?
ustawa o finansach publicznych
ustawa o finansach publicznych 8.12.2018, 01:39
Nie. Powinien być przedkładany w do 15 listopada . W przypadku przeszkody np.. wybory - w dniu ślubowania czyli 23 listopada. I to się chyba stało ? Mam nadzieję.
Seweryn pokazuje kto rządzi i gdzie ma radnych .
Seweryn pokazuje kto rządzi i gdzie ma radnych . 7.12.2018, 18:32
Odpowiedzi na interpelację radnych z dnia 23 listopada dzisiaj powinny być opublikowane w BIP. A tu nic. Czyli radni znów się dowiedzieli i poznali gdzie ich miejsce. Przepisy ustaw o samorządzie , o pracownikach samorządowych nie obowiązują Lenia. Dziwi mnie nieustanna modyfikacja dokumentów w BIP. O co chodzi ? Proszę o wyjaśnienia szczególnie wielokrotnie przesuwanych w BIP interpelacji radnych ? I jeszcze jedno - liczy się data wniesienia interpelacji a nie jej umieszczenia w BIP. To BOR źle działa czy ktoś przetrzymał interpelacje ? Co z zatrudnieniem Nikityńskich ? Co z zejściem wykonawcy z budowy hali po zdewastowaniu boisk ? Co z mobbingiem jednostkach samorządowych? Co z dociepleniami obiektów Czy na proste pytania Sawaryn nie zna odpowiedzi ? Chcemy prawdy ? Żądamy odpowiedzi ! Dosyć ciuciubabki, krętactw i oszustw.
ten co liczy
ten co liczy 8.12.2018, 11:54
Właśnie na proste pytania nie ma odpowiedzi, bo tzw. adwokatura i sądownictwo i urzędactwo samo_rządowe to owijanie i opętlanie w bawełnę oraz papużenie, te zawody i funkcje tak mają, niestety.
Kłamstwo jest mniej bolesne niż Prawda, dla nich.
Odpowiedz
Odpowiedz 7.12.2018, 19:18
A ty pokazujesz żeś tępak bezrozumny.
buzzy
buzzy 7.12.2018, 18:42
A były jakieś interpelacje?
Chce z nas kpić jak z  poprzedników.
Chce z nas kpić jak z poprzedników. 7.12.2018, 20:18
Od tej kadencji mamy nową procedurę postępowania z interpelacjami. Radni już nie zgłaszają interpelacji na sesji tylko przedkładają je przewodniczącemu rady a ten niezwłocznie przekazuje je burmistrzowi, który ma 14 dni na odpowiedź i publikację odpowiedzi w BIP oraz w inne zwyczajowo przyjęte w gminie sposoby. W Gryfinie oprócz BIP - publikacja na tablicach ogłoszeń i prawdopodobnie ( zgłębimy to) na facebooku. Na facebooku też nic nie ma. Interpelacje zgłoszone przewodniczącemu prezentowane są przez niego na sesji. Ta zmiana przepisów miała zapobiec różnym dziwnym wystąpieniom o naprawę dziury, szyby czy latarni i ośmieszaniu rady a i tak były w większości niejawne dla ogółu mieszkańców. Teraz odpowiedzi muszą być w BIP. Głupio więc będzie odpowiadać zdawkowo albo nie na temat czy nawet wcale. Wszyscy zobaczą i przeczvtają.. A burmistrz pokaże jak szanuje wyborców i radnych. To art. 24 ustawy o samorządzie gminnym - ustęp 3 i następne --
" 3. W sprawach dotyczących gminy radni mogą kierować interpelacje i zapytania do wójta.
4. Interpelacja dotyczy spraw o istotnym znaczeniu dla gminy. Interpelacja powinna zawierać krótkie przedstawienie stanu faktycznego będącego jej przedmiotem oraz wynikające z niej pytania.
5. Zapytania składa się w sprawach aktualnych problemów gminy, a także w celu uzyskania informacji o konkretnym stanie faktycznym. Przepis ust. 4 zdanie drugie stosuje się odpowiednio.
6. Interpelacje i zapytania składane są na piśmie do przewodniczącego rady, który przekazuje je niezwłocznie wójtowi. Wójt, lub osoba przez niego wyznaczona, jest zobowiązana udzielić odpowiedzi na piśmie nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania interpelacji lub zapytania.
7. Treść interpelacji i zapytań oraz udzielonych odpowiedzi podawana jest do publicznej wiadomości poprzez niezwłoczną publikację w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej gminy, oraz w inny sposób zwyczajowo przyjęty."

Reasumując : nie udzielenie odpowiedzi na interpelacje zgłoszone 23 listopada i nieopublikowanie ich w BIP to złamanie ustawy o samorządzie gminnym. To powód zgłoszenia naruszenia prawa przez burmistrza do wojewody jako organu nadzoru.
Co pan wyczyniasz Leniu ?
Co pan wyczyniasz Leniu ? 7.12.2018, 23:54
Dzisiaj 7Dni Gryfina przytacza nieprawidłowości dokonane przy powiatowej hali już na etapie projektowania i przetargu. Co za syf a nie urząd. W mętnej wodzie ryby łowi się najlepiej.
fifty fifty
fifty fifty 8.12.2018, 11:46
wystarczy wejść w przeglądarki, że sale w zeszłej kadencji samorządy budowały (dla SWOICH szkół) za 4 razy mniejszą kwotę!!!

No ale tam celem było postawienie sali gimnastycznej...
Bronkoś
Bronkoś 8.12.2018, 10:55
Ale to chyba nie jest inwestycja gminna mimo, ż4 na gminnej działce.
fifty fifty
fifty fifty 8.12.2018, 11:44
czyli co - byle przetoczyć z gminnej kasy do prywatnej kieszeni jak najwięcej milionów i zostawić rozryte boisko - "już się nabawiliśmy"?
dobre
dobre 7.12.2018, 20:24
To wcześniej olewał, a teraz będzie musiał odpowiadać?!
żałosne...
żałosne... 7.12.2018, 21:25
dlatego tak się wściekają, że Kasprzyk nie jest już przewodniczącą...
żal pośladki ściska
żal pośladki ściska 7.12.2018, 21:27
A Tomek wiceprzewodniczącym.
karma
karma 7.12.2018, 21:29
I niech tak pozostanie
a fee tercecie
a fee tercecie 7.12.2018, 18:29
Znowu budżet w ostatniej chwili z partyzanta.
budżet
budżet 7.12.2018, 15:14
Radni powinni przeciągnąć głosowanie nad budżetem dopóki szczegółowo nie zostanie przedstawiony. Niech Sawaryn poczeka do stycznia i poczuje to samo co czynił Piłatowi.
popis
popis 7.12.2018, 16:35
oczywiście, najlepiej niech POPiS budżet przegłosuje w styczniu to 13-stki będą w marcu
Iii
Iii 8.12.2018, 00:13
13 nastki mogą być w marcu ważne aby podwyżki dostać od stycznia bo nikt nie vędzie czekał do lipca, konkretne podwyżki bo wygrana była w 1 turze czyli dla najniższego szczebla 500 plus, inni chorują strajkują, a urzędnik to co za darmo ma pracować...
To trpiska.
To trpiska. 7.12.2018, 23:56
Spokojnie mogą jechać bez budżetu. Tak nie inwestują to po co zmiany.
nie-urzędas
nie-urzędas 7.12.2018, 17:36
I wyszło szydło z worka. Pensje, dodatki, nagrody. Tylko to się liczy w budżecie dla urzędasów.
do sawaryniarza
do sawaryniarza 7.12.2018, 17:02
to urzędnicy mają "trzynastki" i dlatego tak szybciutko przygotowali na 3 sesję? A na drugą tam im z oporami szło...
Jak chodzi o forsę dla urzedników to potrafią migusiem pracować?
radny
radny 7.12.2018, 15:02
Druga sesja 13 grudnia, a trzecia 20 grudnia.
zmiana
zmiana 7.12.2018, 15:11
urząd gminy dostosowuje się do nowych czasów - brawo - materiały na 10 dni przed sesją. Trzeba było zmiany, żeby taka oczywistość stała się normą...
Nie radny.
Nie radny. 8.12.2018, 00:46
Projekt budżetu radni powinni dostać do 15 listopada. W związku z wyborami radni powinni otrzymać projekt budżetu 23 listopada w dniu ślubowania . Mam nadzieję, że tak było.
Seweryna odwołać w referendum za kilka miesięcy. To tak nie może trwać.
Seweryna odwołać w referendum za kilka miesięcy. To tak nie może trwać. 7.12.2018, 20:20
Nie za bardzo. Nie odpowiedzieli na pierwsze cztery interpelacje i pokazali , gdzie maja prawo i radę.
...
... 7.12.2018, 21:27
tylko że teraz rada to już nie marionetki burmistrza, które bez dyskusji i oporu podnosiły łapki za każdym projektem popartym przez tercet - nie wnosząc ani poprawek ani uwag...
krętacz
krętacz 7.12.2018, 15:19
Ale z ciebie matoł. Na wcześniejszą sesję materiałów nie ma, a ten cieszy się kolejną.

Pozostałe