Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka

Która choinka ładniejsza?

  • 8.12.2018, 22:28 (aktualizacja 08.12.2018 22:55)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Która choinka ładniejsza? fot. TWS
Jedna ze świątecznie przystrojonych choinek stanęła na placu Barnima w Gryfinie. Druga pojawiła się na placu koło fontanny i Biedronki przy skrzyżowaniu ulic B.Chrobrego i 1 Maja.

Co sądzicie Państwo o świątecznym wystroju Gryfina?

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Iw
Iw 10.12.2018, 08:20
Choinki obie ładniejsze niż w ubiegłych latach reszta do kitu !! Byle jakie umocowania , nieestetycznie to wygląda. Te bezbarwne kosze wiszące na lampach na kawałku ulicu to straszny kicz i beznadzieja!! Nie ma co się oszukiwać, każdy widzi przecież !!
Asia
Asia 10.12.2018, 07:51
W tym roku jest w końcu bardzo ładnie , piękna choinka ta na Placu Barnima , oby tak co roku i co raz więcej ;-) Oświetlenie na ulicach piękne.
bibi
bibi 10.12.2018, 12:52
to ja mieszkam chyba w innym miescie...
do bibi
do bibi 10.12.2018, 14:55
ha ha ha
Może całkiem na wsi i nigdy nie widziałaś nic pięknego ?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 10.12.2018, 01:43
Jest wspaniale w naszym mieście
nieudaczników  zwolnić-brak tolerancjii dla takowych!!!!!!!!!!!!!!1
nieudaczników zwolnić-brak tolerancjii dla takowych!!!!!!!!!!!!!!1 9.12.2018, 21:47
choinki wyglądają ok. natomiast na nabrzeżu wystawili ten sam kabaret co rok temu-no obciach pełny,ale Tomcio pewnie zadowolony.jak dla mnie za całokształt to, do zwolnienia-natychmiast!!!!!!!!!!!!!!!!FX
gwiazdka
gwiazdka 9.12.2018, 21:12
ta na placu od połowy w górę nie świeci
:)
:) 9.12.2018, 21:40
tygodnia nie świeciła i awaria?
simka
simka 9.12.2018, 21:20
Jakies badziewie z przeceny.
kamysz
kamysz 9.12.2018, 16:57
Jak na bankruta przystało.
Rudolf
Rudolf 9.12.2018, 15:26
Obie są śliczne
Swietlik
Swietlik 9.12.2018, 16:23
Zgadzam sie,obie sa fajne i ozdoby uliczne tez ok i we wlasciwych miejscach.ktos tu dobrze pomyslal i zrobil. Ladnie,swiatecznie,z umiarem.tak powinno byc
chichot losu
chichot losu 9.12.2018, 15:24
Ładnie jest i jeśli za rok będzie 2 razy więcej ozdób na latarniach, w tym na górce również (wiszą snopki zboża ?:)), powinno być już ok
GdziePiłsudski i Stalkin ?Ci co wykuwali nasze granice ?
GdziePiłsudski i Stalkin ?Ci co wykuwali nasze granice ? 9.12.2018, 13:59
Nie było Biegu Mikołajkowego dla uczczenia 100 rocznicy odzyskania niepodległości. To poważny błąd Nikitńskiego i narodowców. Czy wybory zakończyły te obchody. Czy obchodzony 18 października w Wełtyniu Narodowy Dzień Niepodległości 11 LISTOPADA to było szczytowanie z klechami, nawet biskupami i dziećmi z Gardna czy prima aprilis też przyśpieszony ?
do wyborów
do wyborów 9.12.2018, 17:37
Teraz 4 lata błogiego lenistwa.
W
W 9.12.2018, 12:23
Obie są ładne, super nastrój świąteczny.
Mm
Mm 9.12.2018, 11:36
Oby dwie są śliczne ?
Aga-aga
Aga-aga 9.12.2018, 09:33
Obie są cudne!!!!
Ja
Ja 9.12.2018, 09:33
A dlaczego ta na barniama świeci w połowie?
Juror
Juror 9.12.2018, 08:36
Jak mam glosowac ?jak nie ma wyboru na ktora ?
wystrojony lanser
wystrojony lanser 9.12.2018, 08:03
Nikitiński musi odejść!
Nauczyciele
Nauczyciele 9.12.2018, 14:00
I Nikityńska.
:)
:) 8.12.2018, 23:16
Zróbcie zdjęcie wieczorem, to ocenię.
:)
:) 10.12.2018, 00:48
może wieczorem nie widać, bo nie świeci:)
Romeo
Romeo 8.12.2018, 23:08
Cieszycie się gryfińskie buraki ?
Ss
Ss 9.12.2018, 06:41
Tak buraku... ?

Pozostałe