Nagroda za znalezienie Justyny Buraczyńskiej

  • 15.12.2018, 12:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nagroda za znalezienie Justyny Buraczyńskiej Policja Justyna Buraczyńska
Kobieta jest ścigana przez policję listem gończym. Policjanci apelują do wszystkich osób, które mogą znać miejsce pobytu ściganej kobiety, o kontakt osobisty lub telefoniczny. Funkcjonariusze ostrzegają, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie jej w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239§1 kodeksu karnego).

Justyna Buraczyńska, bo o niej mowa, mieszkała przy ul. Grunwaldzkiej w Gryfinie.

Osoby mogące udzielić informacji na temat poszukiwanego proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie, ul. Policyjna 2,

pod nr telefonu 690 556 612 lub adres e-mail: [email protected].

Informujemy, iż każdej osobie, która wyrazi chęć kontaktu, zapewniamy pełną anonimowość, a za przekazaną informację, która przyczyni się bezpośrednio do zatrzymania osoby poszukiwanej, przewidziana jest nagroda pieniężna.

Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie

 

Policja informuje, że szczegółowe informacje o osobach poszukiwanych znajdują się na stronie internetowej: www.poszukiwani.policja.pl.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bombardier
Bombardier 27.06.2020, 09:28
Waldemar gdzie ty siedzisz, hahahaha pozdro wariacie
Karmas
Karmas 04.06.2020, 02:51
Razem z Kasią i piotrusiem to ci jeba.... Kradzieje , rodzinkę ojrbac to wiadomo jak hahahah żenada , kara do kurobeja będzie karma wraca 🤩
Dzasta
Dzasta 02.06.2020, 19:27
Ale jaja , chyba najgorzej upadła jak swoje koleznaki dno dna . No matka jej nazwać nie można bo babcia chowa tak samo kobieta ... Żal i wstyd dla dzieci !!!!!
Rasta
Rasta 30.06.2020, 14:06
Dokładnie, choc ta co zwiała nad morze tez totalne dno i porazka
Czarek z pomorskiej
Czarek z pomorskiej 14.05.2020, 22:47
To ta..znam ja ..kurwisko Gryfina ..pijaczka ..narkomanka..wlasne dziecko porzucila aby s***ic do londynu z alfonsem..zlodziej gryfinski cierwo jedno..lansuje sie na fejsie a paskudna kurw..co onq nie zrobi dla kasy..*** sprzeda moze w londynie druty ciagnie szmaciako..aby ja w koncu drapli ..puscic rysopis w swiat ja sam osobiscie udostepnie na fecboku mam znajonuch w londynie ..w angli w norwegi itp..napewno jak gdzies tam sie szmaci to ja znajda..pozdrawiam Polske
Bóg nie umarł
Bóg nie umarł 15.12.2018, 23:38
Jeśli się ktoś nie znalazł zapisany w księdze życia, został wrzucony do jeziora ognia.

TO JEST ŚMIERĆ - JEZIORO OGNIA.

(Księga Objawienia 20:14-15, Biblia Tysiąclecia
Jah
Jah 15.12.2018, 23:35
Usłyszy Jehowa mą prośbę o łaskę; Jehowa przyjmie moją modlitwę.

(Księga Psalmów 6:9, Pismo Święte w Przekładzie Nowego Świata)
ogólna uwaga
ogólna uwaga 15.12.2018, 19:40
Nieładnie to kraść, a ładnie to eliminować złodziei.
konik na biegunach
konik na biegunach 15.12.2018, 19:07
Podobno nie zle gra w chlusta,bierze ...... w swoje usta
do hejciarza
do hejciarza 16.12.2018, 20:30
Wiem, jak to odkryłeś: dotknąłeś, zafascynowany, palcem tę fotografię, poczułeś sztuczne tworzywo ekranu i rozczarowany ryknąłeś jak ranny łoś oraz postanowiłeś dać upust swojemu rozczarowaniu, pisząc post.
Oni
Oni 15.12.2018, 17:01
A co ukradla ze az list gonczy puscili
Dajsespokoj
Dajsespokoj 02.06.2020, 19:28
Kiedyś matkę własną okradła ... Reszty niewiadomo ćpunką i dno
Smieszek
Smieszek 15.12.2018, 17:05
Chyba bulgoczący sos z gumijagód.
Oni
Oni 15.12.2018, 16:29
A tak wogole to za co tego buraczka szukaja???
Diabeleg
Diabeleg 15.12.2018, 18:25
Pomijając alimenty, za które pewna osoba ją o to nie zgłosiła. Musi być to kradzież, nawet pewna osoba na dole o tym napisała. Kradziejka jedna powinna być za kratkami.
Konfiturka
Konfiturka 15.12.2018, 16:47
Bo jest złodziejką. XDDD
Julita
Julita 15.12.2018, 16:09
Takie kity to dilerowi buraczyńska ! Kryminalistko :/
Justyna
Justyna 15.12.2018, 16:01
Po*** jestescie wszyscy!a ja siedze na grunwaldzkiej i jakos nikt nie dotarl barany ***?
Szamanka
Szamanka 15.12.2018, 15:49
Ile hajsu za sprzedanie konfiturka? Polskie sprzedawczyki zajmijcie sie swoim zyciem nudnym. Zabila kogos? No chyba nie! Wiec zamknijcie mordy gryfinskie konfitury
Konfiturka
Konfiturka 15.12.2018, 17:01
Na paczkę fajek mi brakuje, a jakieś sianko bym przytuliła.
Kloczek
Kloczek 15.12.2018, 16:57
Jak ktos kogos sprzeda to nie jest zle przedstawia to respekt do sprawiedliwosci
Konfiturka
Konfiturka 15.12.2018, 16:48
Ale ona i tak jest pijaczką, w dodatku złodziejką. Więc po co ma być na wolności? :)
Konfiturka
Konfiturka 15.12.2018, 15:08
Ile hajsu za sprzedanie? :D
On
On 15.12.2018, 14:32
Przeciez ona ma aktywne konto na facebooku z tego co wiem to mieszka i pracuje w angli
Andżelina
Andżelina 15.12.2018, 17:01
Dokładnie to Londyn
Konfiturka
Konfiturka 15.12.2018, 17:07
W Londynie to chyba ciuchy w Gryfinie kupowała.
Jan Skrzetuski
Jan Skrzetuski 15.12.2018, 17:00
W AngliJi
A
A 15.12.2018, 15:37
Oj nie ładnie tak podpie...ć?
Konfiturka
Konfiturka 15.12.2018, 17:15
Skoro jest złodziejką, to czemu nie ładnie?
Kalibabka "Tulipan"
Kalibabka "Tulipan" 15.12.2018, 14:16
Czy te oczy mogą kłamać...? chyba nie :D
H
H 15.12.2018, 13:58
facebook...I wiadomo gdzie kto jest !ale dla policji to za trudne.
Julita
Julita 15.12.2018, 13:43
Ta buraczyńska to patologia ! Narkomanka i pijaczka!
ciekawy
ciekawy 15.12.2018, 13:12
A dlaczego? Co zrobiła?
Goshi
Goshi 15.12.2018, 15:16
Art. 278 § 1 Zabieranie w celu przywłaszczenia cudzej rzeczy ruchomej.
Złodziejka czarodziejka!
Wanesa
Wanesa 15.12.2018, 15:12
Alimenciara jak się nie mylę
Mauer
Mauer 15.12.2018, 13:53
Bo to zła kobieta była.
pytanie
pytanie 15.12.2018, 13:05
Czy to roześmiane dziewczę mogło kogoś skrzywdzić? Ile ona ma lat?
Transetka
Transetka 15.12.2018, 17:14
No nie bo ona jest super i się ukrywa jak w chowanego

Pozostałe