Na koniec jarmarku losowano choinki

  • 16.12.2018, 17:37 (aktualizacja 16.12.2018, 19:54)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na koniec jarmarku losowano choinki
Koniec imprezy, a tu kilkaset osób czeka na finał. Na koniec jarmarku adwentowego w Mieszkowicach przygotowano specjalne losowanie nagród wśród tych, którzy wcześniej nabyli świąteczne produkty. Nagrodą były choinki fundowane przez Nadleśnictwo Mieszkowice.

Koordynatorem jarmarku adwentowego był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mieszkowicach.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wyborca
wyborca 17.12.2018, 17:08
Czytam i nie wierzę. Nie lubicie już Andrzeja? To kto go wybrał?
bruszar
bruszar 17.12.2018, 19:13
Ci, którzy nie mieli innego dobrego wyboru.
zuch
zuch 17.12.2018, 11:28
Brawo bogaty Mikołaj!
uwaga nadlesniczego
uwaga nadlesniczego 16.12.2018, 20:37
To są drzewka choinkowe, choinką stają się po udekorowaniu w domu!
walec
walec 16.12.2018, 20:35
Drzewko piękne, dziś kupione. Jednak lampek nie dostałem...
zobaczycie
zobaczycie 16.12.2018, 20:24
Jeszcze 10 lat i będziemy obchodzić Święta Zielonego Drzewka, a nie Boże Narodzenie.
wieszcz Adam M.
wieszcz Adam M. 16.12.2018, 20:01
Widziałem naród co po jarmarku sie błakał !!!
Płatna grochówka i płatna "kruszonka"!!!!
uczestnik
uczestnik 17.12.2018, 16:29
Można zarobić na grochówce w inny sposób (puszka i kto ile da) a nie sprzedawać przypaloną tz grochówkę
fasola
fasola 17.12.2018, 19:12
Potwierdzam
uczestnik
uczestnik 16.12.2018, 22:10
Płatna grochówka. i co w tym dziwnego????
Skoro cię stać, to ugotuj za darmo i rozdaj ludziom zapraszam....
Na najbliższym jarmarku wielkanocnym wykaż się......
nie nażarty
nie nażarty 17.12.2018, 10:44
Ale koleś 5 zł za miseczkę lurki zwanej grochówka to gruba przesada.Nastepnym razem to sprawdze czy rozdajacy zupke ma badania z sanepidu,czy jest w fartuszku i oczywiscie atest produktów z których upichcił te zarcie
żart
żart 17.12.2018, 23:14
A kim ty jesteś zeby za kontrolę z sanepidu robić?
Gwiazdor
Gwiazdor 16.12.2018, 19:56
Hahahahahahaha kilkaset osób ?.
Widać redaktorek wchodzi w dupcie Zarzyckiemu po całości
icek
icek 16.12.2018, 20:03
Mośku czy jak ci tam parchatku nie pomyliłeś miast?
odpad powyborczy
odpad powyborczy 16.12.2018, 20:39
Chyba się nie pomyliła Gabrysia Icek, bo teraz największy przeciwnik Zarzyckiego pracuje właśnie w Mieszkowicach.
pomysł na pełen sukces
pomysł na pełen sukces 16.12.2018, 19:52
Jakby samochód losowa,i to byłby kilka tysięcy. Andrzej pomyśl chłopie i zapewnij kluczyki!
mondruś
mondruś 16.12.2018, 19:34
Ciemny miejscowy lud wszystko kupi w zamian za kicz dostanie choinkę
ojciec dyrektor