Pomóżmy Joli wygrać walkę z rakiem i przyjdźmy na kiermasz

  • 19.12.2018, 23:39 (aktualizacja 23.12.2018, 15:37)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pomóżmy Joli wygrać walkę z rakiem i przyjdźmy na kiermasz
Zapraszamy ludzi o wielkich sercach na kiermasz charytatywny. Potrzebna jest pomoc dla chorej mamy dwóch nastoletnich córek. Niech gryfinianie otworzą swoje serca i portfele.
Kochani,
wkrótce święta Bożego Narodzenia - szczególny czas, który spędzimy z najbliższymi, doceniając jak nigdy to, że ich mamy. Będzie choinka, prezenty, obfitość. Podzielmy się!
 
Ktoś potrzebuje naszej pomocy i my realnie możemy pomóc, wspólnie sprawną zbiórką.
 
W październiku Jola z Gryfina dowiedziała się, że ma raka i że będzie musiała mu stawić czoła. Jola to wspaniały człowiek, koleżanka, nauczyciel, a przede wszystkim mama. Samotnie wychowuje dwie dziewczynki: 16 i 7 lat. To dla nich będzie walczyła z nowotworem aby nadal miały po prostu mamę. Jola ma dopiero 40 lat. Jeszcze długo będzie potrzebna swoim dziewczynkom.
 
Pomóżmy!
Chemioterapia, która czeka tę kobietę, będzie ciężką przeprawą. Aby przygotować do niej organizm, zminimalizować straty i zwiększyć szanse na powodzenie leczenia, potrzebna jest terapia wspomagająca, tzw. wlewy witaminowe, które nie są refundowane, a są niezwykle kosztowne. Nawet jeśli Jola zapożyczy się po same uszy, to i tak sama sobie nie da rady. Święta dla Joli i jej córek zapowiadają się smutne i pełne obaw o przyszły rok.
 
Aby choć trochę zdjąć trosk z głowy tej rodzinie, zatrzymajmy się na chwilę, weźmy rodzinę na spacer. Kupmy kilka kawałków pysznego domowego ciasta i stroik na święta, pokażmy nasze otwarte serca, zasilając puszki na rzecz Joli.
 
Kiermasz charytatywny odbędzie się w sobotę 22 grudnia 2018 r. od godz. 10 w Centrum Wodnym Laguna w Gryfinie - na piętrze obok kas.
 
Będzie trwał w sobotę tak długo, dopóki nie zniknie ze stoiska ostatni stroik, kawałek ciasta, słoiczek miodu czy soku z lipy...
Wierzymy, że mieszkańcy gminy Gryfino licznie przybędą na kiermasz i każdy wrzuci do puszki po parę złotych.
Koordynatorką akcji jest pani Emilia.
 
 
Aktualizacja:
Relację z kiermaszu publikujemy tutaj:
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pomoc
Pomoc 20.12.2018, 10:55
Czy można uzupełnić apel o numer rachunku bankowego do wpłat?
ok
ok 20.12.2018, 10:31
okey!
pomocny
pomocny 20.12.2018, 09:00
3maj się!
Kasia
Kasia 20.12.2018, 06:52
Jestem z wami w takiej sytuacji trzeba pomóc ile się da z całych sił. Choroba to coś potwornego i są ludzie którzy mają serce w takiej sytuacji

Pozostałe