Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Spór dwóch Wojtków o metodę. Znamy składy komisji

  • 20.12.2018, 20:00 (aktualizacja 20.12.2018, 22:30)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Spór dwóch Wojtków o metodę. Znamy składy komisji
Jaką metodą wybierzemy metodę wyboru składu komisji? - o tym przez dłuższy czas dyskutowali Wojciech Długoborski i Wojciech Konarski. Dziś odbyła się, trzecia już w tej kadencji, sesja Rady Powiatu w Gryfinie. Ustalono jednak, że wybory określi propozycja starosty, czyli wybieranie członków komisji en bloc ze wskazaniem przewodniczącego danej komisji.
Komisje wybrano w następujących składach: 
Komisja Rewizyjna Rady Powiatu Gryfińskiego:
1. Jarosław Przygoda - Przewodniczący Komisji
2. Tomasz Miarkowski
3. Remigiusz Rzepczak
4. Hubert Andrych
 
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji Rady Powiatu Gryfińskiego:
1. Teresa Sadowska - Przewodnicząca Komisji
2. Paweł Wróbel
3. Aleksandra Misiuna
4. Remigiusz Rzepczak
5. Bartosz Biegus
 
Komisja Budżetu i Gospodarki Rady Powiatu Gryfińskiego:
1. Hubert Andrych - Przewodniczący Komisji
2. Wojciech Długoborski
3. Jerzy Zgoda
4. Tomasz Miarkowski
5. Aleksandra Zielińska
 
Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Organizacji Pozarządowych Rady Powiatu Gryfińskiego:
1. Paweł Wróbel - Przewodniczący Komisji
2. Aleksandra Misiuna
3. Bartosz Biegus
4. Michał Kozakiewicz
5. Jerzy Domaradzki
 
Komisja Spraw Społecznych i Zdrowia Rady Powiatu Gryfińskiego:
1. Sławomir Terebecki - Przewodniczący Komisji
2. Joanna Kostrzewa
3. Teresa Sadowska
4. Jerzy Miler
5. Zbigniew Szmaja
 
Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Rady Powiatu Gryfińskiego:
1. Zbigniew Szmaja
2. Michał Kozakiewicz
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (14)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Trener klasy pierwszej
Trener klasy pierwszej 23.12.2018, 23:33
Ktoś mi wytłumaczy na czym polega fenomen pewnego trenera, który startował z jednej drużyny, a teraz jest już w drugiej ekipie. nawet jest szefem komisji.
Oscar
Oscar 21.12.2018, 21:36
W JAKI SPOSÓB MOŻESZ MILIONY MNIEJ NIŻ 7 DNI Z PUSTĄ KARTĄ ATM !!!

Zobacz jak to działa!
Czy wiesz, że możesz zhackować dowolną kartę kredytową za pomocą pustych kart Atm?
Zdecyduj się przed złożeniem wniosku, prosty kontrakt ...


Karty, które płacą 5 500 USD za dzień, kosztują 200 USD
Karty, za które zapłacisz 10 000 USD dziennie, kosztują 850 USD
Karty, które płacą 35 000 $ dziennie, wynoszą 2 200 $
Karty, które płacą 50 000 $ dziennie, kosztują 5.500 $
Karty, które będą płacić 100 000 USD dziennie, kosztują 8 500 USD

Cena obejmuje wysyłkę i zamówienie, zamów teraz:

Kontakt: Oscar Berg przez e-mail: {[email protected]}

WhatsApp od (1 {816} 929-1366)

Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji: automatictellers.wordpress.com
®
łowca debili!!!
łowca debili!!! 21.12.2018, 20:44
heniek -jesteś na podium!!!
gryfiński powiat jest czerwonym słońcem?!!!!!!!!!
gryfiński powiat jest czerwonym słońcem?!!!!!!!!! 21.12.2018, 20:42
Będzie ,jak było -czyli czerwono,ubogo,prymitywnie,po prostu tragikomedia w trzech aktach!!!
gonia
gonia 21.12.2018, 20:00
kto głosuje na tych starych Wojtków ?????
Antoni
Antoni 22.12.2018, 01:41
Ja, gdybym byl z okregu.
Edzio
Edzio 21.12.2018, 18:23
Witam wszystkich głoopkoow na forum. Życzę Wam abyście po Świętach zmądrzeli.
heniek
heniek 21.12.2018, 16:47
C Z E Ś Ć G Ż D Y L E! Żyje się po to aby dobże zjeść. Właśnie wróciliśmy z żonom, naszym wypasionym BMW za 99 tysięcy złoty z obiadku w eskluzywnej hotelowej restałracji. Ja sobie zażyczyłem ślimaki a la bourgogne z grzanką czosnkową, a żona homara gotowanego z risotto milanese oraz szparagami w temperatuże. Do tego butelka francuskiego wina za 290 zł/butelka (ja nie piłem, prowadziłem BMW). Koszt obiadku 778 zł napiwek 20 zł, a więc równy tysiąc złoty. Na przystawkę zjedliśmy z żonom jajecznicę ze strusia o wadze prawie 2 kilogramy, a kosztowało to nas ponad 230 złoty ! (niekumatych i nie wykształconych informuję, że strusia to taki dinozaur, który zamieszkuje pozagranicami naszego Kraju, jest bardzo żadki i odgryza ludziom członki, stąd ta Vipowska cena). Ja poczułem się C a r e m W s i e j R o s i j i jak jadłem kawior z bieługi i zapijałem naturalnym sokiem z Bieriozy prosto z Sy biri, a żona zażyczyła sobie chiński rosuł z jaskółczych gniazd za 1889 złoty porcja. Nooo ale ja kochani ż y g a m kasą, no po prostu ż y g a m kasą. A Wy co na obiad? Jak zwykle dżem z mirabelek, zalewajka, czy chlebuś z smalcę? Wesołych Świąt G Ż D Y L E

żona
żona 24.12.2018, 10:45
U mnie obiad bardzo smaczny (zrobiony przeze mnie, w domowej kuchni - zupa serowa, zraziki wołowe zawijane w sosie z grzybów suszonych, własnoręcznie zebranych, o dodatkach nie wspomnę) i nie tak drogi i nikt nie napluje mi do talerza. Dodam jeszcze, że napiwek to 10% rachunku a nie śmieszne 20 zł.
kałuża
kałuża 21.12.2018, 16:00
komisja rewizyjna ale skład!
b
b 21.12.2018, 07:49
Kto to jest Miarkowski? Mirakowskiego to znam....
Chojna pamięta
Chojna pamięta 20.12.2018, 22:16
I jest nasz powiatowy polityczny kameleon na czele ważnej komisji, będzie ciekawie.
Israel
Israel 21.12.2018, 11:10
Czekam na protokoły z komisji
Rocky
Rocky 21.12.2018, 13:44
Jest i on powiatowy Jaro Kałuża?
nikoś
nikoś 22.12.2018, 10:25
polityczny dyzma i tyle
misiak
misiak 20.12.2018, 22:02
A starosta taki uchachany?
lis
lis 20.12.2018, 21:54
Panie Starosto o długie włosy trzeba dbać i często myć bo tłuste nie dodają uroku !!!
Bee
Bee 22.12.2018, 22:12
a może on chce wyglądać jak John Lennon ?
trudne pytanie
trudne pytanie 20.12.2018, 22:01
A gdzie ma wycierać ręce jak zje bułke z masłem?
Paker
Paker 20.12.2018, 21:20
Nowe swinie przy korycie pod innymi nazwiskami ,ręka ręke myje hehe
konkretnie proszę
konkretnie proszę 20.12.2018, 22:02
A kto zmienił nazwisko?
Sldman
Sldman 21.12.2018, 13:45
Chyba szyldami
do pasibrzuchów
do pasibrzuchów 20.12.2018, 20:27
Najlpsza metoda: NA GŁODA!
niecierpliwy
niecierpliwy 20.12.2018, 20:15
Czekam na fotki!
dino
dino 20.12.2018, 20:14
Czyli co najmniej w 2 komisjach?

Pozostałe