Zatrzymany z amfetaminą i marihuaną

  • 5.01.2019, 16:21 (aktualizacja 05.01.2019 17:32)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zatrzymany z amfetaminą i marihuaną
Mieszkańca powiatu gryfińskiego zatrzymali policjanci Wydziału Prewencji z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Funkcjonariusze ujawnili, że 31-latek posiadał 0,37 g amfetaminy oraz susz roślinny w ilości 0,84 g - informuje nas asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zatrzymania mężczyzny doszło wczoraj, 4 stycznia 2019 r. na ul. Niepodległości w Gryfinie.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

brynki
brynki 11.01.2019, 09:26
Miał przy sobie kilka działek więc to "lepszy" gość.
sąsiad Mietka
sąsiad Mietka 10.01.2019, 10:43
Aj waj ale luja niech się nim zajmie to go oduczy od narkotyzmu!
taa
taa 8.01.2019, 01:05
Trzeba go oddać na odwyk!
Juras z autostrady
Juras z autostrady 7.01.2019, 14:29
A gdzie ci co to do gryfina dostarczają,zlapcie rybe a nie ploteczke cwaniaki z policaj.cyne od dilera dostali bo plotka 2 zl nie mial i dilus sie wkurzyl i na bagiety dryn dryn-nie chce płacić zawinąć i nauczyć ze za towar sie placi.
Cześć
Cześć 7.01.2019, 14:34
W jakim języku to napisane?
garus
garus 7.01.2019, 14:41
gwara więzienna
w przerwie ćpania
w przerwie ćpania 6.01.2019, 21:47
...opowiedz nam tu wszystkim, jak marne trzeba mieć życie, by polepszać sobie humor i ocenę samego siebie przez wchłanianie chemicznych lub toksycznych biologicznych substancji? My tego nie musimy robic, bo nam daje szczęście miłość, służba tym, których kochamy, wychowywanie dzieci, praca, budowa domu (dla rodzin!), uprawianie sportu, rozwijanie zainteresowań - a tobie i twoim koleżkom życie wydaje się brudne, śmierdzące, więc trzeba malować je śmiercionośnymi barwnikami z toksycznych substancji - ale ostatecznie wszystko to zaleje się wam KRWIĄ, bo zapłacicie własnym zdrowiem i życiem. Bo od narkotyków umiera się, a w łagodniejszych wypadkach traci się zasięg pamięci krótko- i długotrwałej, redukuje się odbieranie zmysłowe (wszystko blednie wobec ciosy w mózg tego, co się wchłania).Jakość życia spada, aż masz sam siebie dość, dajesz sobie coraz silniejsze dawki, zamieniasz sie powoli w wykopane z piramid w filmach z cyklu" Mumia" straszydło - i do końca mówisz sobie:" nie jestem narkomanem!"
ziom
ziom 6.01.2019, 13:03
Na własny użytek tylko!!! Co komu do zielska, a za amfe ok. 3 lata!
Ciekawy
Ciekawy 6.01.2019, 15:10
Widać ze to ty mu sprzedałeś. Służby lubią takie komentarze. Do zobaczenia.
ŚWIEŻAK
ŚWIEŻAK 6.01.2019, 10:42
Brawo Policja ! Jednego ćpuna mniej
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 6.01.2019, 09:50
trawe już dawno powinni zalegalizować ha ha ha tylko tego nie zrobią bo na czym policja do emerytury dorobi ha ha ha
Siatkarze
Siatkarze 6.01.2019, 09:07
Jak nikomu nic nie robił grzecznie sobie szedł do domu popalić i po wachac co komu do tego? A policja Szczecińska robi sobie eldorado po Gryfinie jak na dzikim zachodzie. Zaglodaja do reklamowek i kieszeń zwykłym obywatela.
Cześć
Cześć 6.01.2019, 09:03
Gumowiec to stary zbok co pisze pod
Kilkoma osobami
Julia
Julia 6.01.2019, 00:09
Mam wrazenie ze gumowiec to stary pedal jest w zomo byl i ludzi napierdalal skoro tak lubi gumowa pale niech w *** se wsadzi
Romeo
Romeo 6.01.2019, 00:00
I cyk, kolejny gryfiński pseudo ćpunek gangsterek złapany. Teraz wpierdziel pałą po nogach i na celę.
Julia
Julia 6.01.2019, 11:30
Cpunek to twoja stara a gangsterek twój stary, cyk ich palą po piętach

Pako
Pako 6.01.2019, 15:12
Idź do swojego fagasa krechę do nocha [email protected]@@@
Złapany - zdruzgotany ?
Złapany - zdruzgotany ? 5.01.2019, 22:05
A zapłaciłem za 0,5g amfy i 1,0 trawy ??:|
M.
M. 5.01.2019, 23:07
Jeszcze pałą powinienes dostać!
Lizaczek
Lizaczek 5.01.2019, 20:16
Kocham Policje z Gryfina
Remik
Remik 5.01.2019, 19:52
Zwracał na siebie uwagę głupkowatym zachowaniem.
Gumowiec
Gumowiec 5.01.2019, 18:30
Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy musi poznać smak gumy na milicji.
Pukpuk
Pukpuk 5.01.2019, 20:17
Ooooo gryfinska oparówa sie ożywiła
Hwd
Hwd 5.01.2019, 19:10
Twoja starą przegumowac, każdy musi pajacu
Bul
Bul 5.01.2019, 18:14
A to złoczyńca :-)))
kat
kat 5.01.2019, 17:39
Za karę ogolić gnoja na łyso.

Pozostałe