Kto rozwalił słupki drogowe? Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy

  • 6.01.2019, 01:54 (aktualizacja 06.01.2019 23:13)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kto rozwalił słupki drogowe? Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy
Dwa pylony zostały uszkodzone na ulicy Łużyckiej w Gryfinie. Jeden koło dawnej szkoły specjalnej przy światłach, a drugi koło sklepu Lidl. Prawdopodobnie ktoś jadąc środkiem drogi ściął te tak zwane słupki przeszkodowe.

-Policja prosi o kontakt osoby, które widziały, jak na drodze wojewódzkiej nr 31 pylony zostały zniszczone - mówi asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (52)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ha ha ha
Ha ha ha 12.01.2019, 09:20
Po co tam znaki,jak to droga terenowa,najpierw popatrzcie po czym jezdzicie a nie martwicie sie o jakis tam znak
Tak tu jest .
Tak tu jest . 8.01.2019, 17:06
Mam namiary na typka .
Obywatel
Obywatel 8.01.2019, 17:15
A ty skad masz takie info ?
Tak tu jest
Tak tu jest 8.01.2019, 17:22
Im mniej wiesz tym dłużej zyjesz . Aczkolwiek gowniarz powinien na swoj koszt naprawic to co zniszczyl . Ale co jak tatuś pomoze .
Obywatel
Obywatel 8.01.2019, 17:27
Haha czyli wiele to mowi syn polucjanta albo jakiejs szychy gryfinskiej . Gnoja sie w glowach przewraca tatus autko udostepni kupi a bezmozgi sie rozbijaja .
kosa
kosa 6.01.2019, 22:21
Rozwalą Ukraińcy Gryfino!!!
kamień
kamień 6.01.2019, 22:33
Jasne, glupie tłumaczenie rozwydrzonej młodzieży.
♥ - znaczek na kiblu pajacu
♥ - znaczek na kiblu pajacu 6.01.2019, 20:11
Na 100% to robota nawalonego pikusia....jego kumple rycerze ze szkoły specjalnej potwierdzają.
który?
który? 6.01.2019, 20:33
"rycerz ze szkoły specjalnej" - to o którym z tercetu tak piszesz? Bo kurczę trudno dopasować...
Nie wiedziałeś
Nie wiedziałeś 7.01.2019, 13:05
DOWN.
☻
6.01.2019, 20:48
Czytać nie potrafisz prostaku? "PIKUŚ" mówi ci to coś? I nie rycerz debilu tylko rycerze...6 klas to jedna za mało jak na ciebie byś coś doczytał waflu.
którzy?
którzy? 6.01.2019, 21:18
czyli więcej niż jednego z tercetu uważasz za "rycerza ze szkoły specjalnej"? Ale wicków czy jednego wicka i szefa?
Jeden się uczył dłużej niż inni - ale mimo to skończył szkoły...
☻
6.01.2019, 21:41
Kto ci płaci debilu za te wypociny?
?!
?! 6.01.2019, 21:48
Bo wam Pawle płacą podatnicy! Czy to sprawiedliwe?
Aspirant Śmieciarki
Aspirant Śmieciarki 6.01.2019, 19:05
U nas policja jak PUK. Jedno i to samo...
Panie Sawaryn ! Co z małym objazdem nad torami, októry atakował pan śwp.…
Panie Sawaryn ! Co z małym objazdem nad torami, októry atakował pan śwp. Burmistrza Henryka Piłata 6.01.2019, 17:09
Łużycka - DROGA ŚMIERCI.
A wracając do pytania policjanta - to chyba wy powinniście wiedzieć kto wam słupki rozpie RDO ..ł niedaleko komendy.
kundel
kundel 6.01.2019, 14:11
Psy niech same niuchają.
Dynia
Dynia 6.01.2019, 12:34
Policja i Straż Miejska szukają sprawcy poprzez portal informacyjny. Kompromitacja na całego i wstyd mundurowi.
Pikuś
Pikuś 6.01.2019, 11:49
Dobry byłby monitoring o którym mówi się już lata. Ale dla kłamców burmistrza i jego wicków picków jest to zbyt skomplikowana sprawa. A być może kwota za mała i prowizja mikra, Miler nie ma z kim dogadać przetargu. Lepiej topić miliony w hale czy tam sale bo sami nie wiedzą co budują.
♠
6.01.2019, 17:15
O zapewne tak. Pikuś nawalony więcej by nie jeździł.
do oznaczenia wychodka
do oznaczenia wychodka 6.01.2019, 17:20
a oznaczenie wychodka nie niszczyłoby cudzych płotów po naćpaniu...
♠
6.01.2019, 19:39
Oznaczenie kibla jest inne debilu i prostaku po 6 klasach.
?
? 6.01.2019, 20:35
nie może być? To ty dłużej studiowałeś, żeby poznać oznaczenie wychodka?
♥
6.01.2019, 21:16
Dbaj o rodzinę...oddaj ją do adopcji...będą normalni i szczęśliwi.
który?
który? 6.01.2019, 21:22
A którego z tercetu posądzasz o brak normalności i znęcanie się nad rodziną, ty ze znaczkiem wychodka zamiast nicka?
☻
6.01.2019, 21:42
Kto ci płaci debilu za te wypociny?
nie sądź innych miarką swoją...
nie sądź innych miarką swoją... 6.01.2019, 22:26
Jak tobie za wyzywanie krytyków tercetu płacą z gminnej kasy, to nie znaczy, że kazdy tu za forsę komentarze pisze...
"budują"????
"budują"???? 6.01.2019, 13:53
Pikuś - gdzie budują? Tylko tercet uważa, że prace trwają. No chyba że dżdżownice się obudziły z hibernacji i ryją w dziurze po boiskach.
Te boiska powinny były służyć mieszkańcom.
Razem z siłowniami i placem zabaw w parku.

A salę dla powiatu to mógł sobie powiat sam budować z drugiej strony od dziedzińca - albo na miejscu obecnej...
?
? 6.01.2019, 12:22
Dworzec w Gryfinie zdemolowany! Grzejniki i ławki zniszczone,drzwi wyrwane. Gdzie jest straż miejska czy policja? Kto odpowiada za spokój i bezpieczeństwo ??
Hau
Hau 6.01.2019, 13:23
Sokiści chyba za to odpowiadaja, nie ma prywatnej ochrony
Paweł
Paweł 6.01.2019, 12:26
Dodam jeszcze, ze stowarzyszenia z dworca wyrzucone? Kto odpowiedzialny? Wiadomo!
Lis Przechera
Lis Przechera 6.01.2019, 13:57
Stowarzyszeniom z dworca omamiono projektem przeróbki "Platana" (ile kosztował?). Jak się zgodziły na przejście - to z dworca wyrzucili do klitek a kawiarnię pod platanem zmarnowali na ŚDS.

Nie mam nic przeciw ŚDS - ale nie w tym miejscu.
Guciu (z "Pszczółki Mai")
Guciu (z "Pszczółki Mai") 6.01.2019, 10:52
Kto zapylił pylony?!
♠
6.01.2019, 17:17
Pikuś bzykuś.
emeryt
emeryt 6.01.2019, 10:09
A gdzie POLICJA!!!! Mieszkam na Łużyckiej nie widziałem jeszcze w nocy żadnego patrolu a siedziba Policji na końcu ulicy.
magik
magik 6.01.2019, 11:18
Policja o tak późnej porze na patrolu śpi w radiowozie.Już kiedyś o tym pisałem.
Wspólpraca
Wspólpraca 6.01.2019, 17:11
Albo są na kawie w straży miejskiej. Gaszą wtedy światło na podwórku za urzędem.
rada
rada 6.01.2019, 10:23
Załóż okulary i nie śpij w oknie!
♠
6.01.2019, 09:13
Czarna Wołga a za sterami nawalony Pikuś.
Pikuś
Pikuś 6.01.2019, 11:45
Ty, znaczek z kibla. Zmień leki bo masz zwidy mendo.
♠
6.01.2019, 17:18
hehhehehe jednak to ty zapita mordeczko.
czarną wołgą władza jeździła:)
czarną wołgą władza jeździła:) 6.01.2019, 10:38
a może wściekły troll bagienny odreagowuje konieczność zapłaty za ogłoszenia na pierwszych stronach?
♥
6.01.2019, 20:13
Zasraniec pikuś jest przy korycie...więc nasz rację.
?
? 6.01.2019, 20:37
który z tercetu to według ciebie "zasraniec"? I czemu masz symbol wychodka zamiast nicka?
♥
6.01.2019, 21:17
Mam taki jaki jedyny kojarzysz zasrańcu.
który?
który? 6.01.2019, 21:24
w Gryfinie nawet takiego z twoim znaczkiem wychodka nie ma, bo tojtoja zdemolowali przy dworcu.
A "zasrańców" szukaj sobie w tercecie. Którego z nich nazwiesz tak?
☻
6.01.2019, 21:43
Kto ci płaci debilu za te wypociny?
nie sądź innych miarką swoją...
nie sądź innych miarką swoją... 6.01.2019, 22:28
Jeśli tobie tercet płaci - to chyba z gminnego - bo ze swoich by nie przepłacał za powtórzenia...
józek
józek 6.01.2019, 09:09
Zobaczcie w monitoringu miejskim
TVNazi
TVNazi 6.01.2019, 09:07
Gdzie byli nygusa Mietka , Tzw. straż miejska ??????
Świadek
Świadek 6.01.2019, 05:53
Auto typu MICRO CAR BORDOWE.
GODZINA 16 43 auto było już rozwalone i na poboczu.
Prowadzący to kobieta.
Takie prawo i taka sprawiedliwość.
Takie prawo i taka sprawiedliwość. 6.01.2019, 17:14
Jak policjant mówi, że nie ma świadków to nie ma. Lepiej się tam nie pokazuj bo możesz być Igorem Stachowiakiem, Komendą, Olewnikiem albo Iwoną Cygan.

Pozostałe