Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Obywatelskie zatrzymanie pijanego sprawcy kolizji

  • 06.01.2019, 16:03 (aktualizacja 06.01.2019, 17:47)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Obywatelskie zatrzymanie pijanego sprawcy kolizji Fot. Policja
Mężczyzna miał 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzisiaj 6 stycznia 2019 r. nad ranem swoim peugeotem wjechał w forda zaparkowanego przy ul. Reymonta w Gryfinie. Następnie próbował zbiec z miejsca kolizji - mówi nam asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji.

- Dzięki reakcji mieszkańców, którzy natychmiast powiadomili policję oraz wskazali miejsce ukrywania się sprawcy, mogło dojść do zatrzymania tego kierowcy - podkreśla rzecznik policji.

Postępowanie w sprawie jazdy w stanie nietrzeźwości, spowodowania kolizji, próbę ucieczki z miejsca zdarzenia prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zielone ludziki:)
zielone ludziki:) 06.01.2019, 21:33
Trolle tercetowe zapomniały umieścić wpis, natomiast umieściły na niego odpowiedź?
Żenada jak z czatami...

Do czego odnosi się wpis z 21:16?
dr Alban
dr Alban 06.01.2019, 21:16
To podobno ten twój Tomuś (co tak ci się śni po nocach) dokonał obywatelskiego zatrzymania. A ty co zrobiłeś pożytecznego? Mażesz jakieś bzdury po ścianach, tablicach (na wyjeździe w Cedyni). A jak ktoś coś napisze z "krytykom" to oczywiście to "Tomuś". Pora się leczyć z tej nienawiści. Jak nie zamkną tego "latynosa" - przytulacza to do niego na lewatywę miłości po syryjsku.
do Tomusiofila:)
do Tomusiofila:) 06.01.2019, 21:28
Gdzie ty tu słowo o Tomusiu widzisz? Zaćpałeś i znowu odpowiadasz na komentarze, których zapomniałeś wcześniej zamieścić?
Aż tak dużo ludzi z problemami, którym śni się Tomuś to nie ma. Może ileś osób z urzędu...
Piotruś
Piotruś 06.01.2019, 18:02
Reymont to się w grobie przekręca...
Żona
Żona 06.01.2019, 17:03
Prędzej czy później przeczytasz to pijany kierowco!!! Zanim wsiadłeś napity do auta, zastanowiłeś się co Ty wyprawiasz??? Powinieneś cieszyć się że tylko tyle złego zrobiłeś, bo mogłeś zrobić krzywdę drugiemu człowiekowi. Zapamiętaj pijesz - nie jedź!!! Wstydź się tym bardziej że Gryfino jest małe i każdy się dowie o kogo chodzi.
filip
filip 06.01.2019, 16:53
Takiemu powinno się odebrać prawo jazdy i wysłać na przymusowy odwyk.

Pozostałe