Wilk złapany we wnyki. Zginął w męczarniach

  • 6.01.2019, 17:15 (aktualizacja 06.01.2019 23:12)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wilk złapany we wnyki. Zginął w męczarniach fot. z archiwum Nadleśnictwa Nowa Sól
O sprawie poinformowana została policja. Truchło wilka, który wpadł we wnyki znaleziono w lesie niedaleko Babina w gminie Trzcińsko-Zdrój.
Wnyki rozstawili w lesie kłusownicy. Zwierzę wpadło w pułapkę jakiś czas temu, ponieważ truchło było w stanie zaawansowanego rozkładu.

Policja zabezpieczyła wnyki. Za kłusownictwo grożą wysokie kary. Wilki w Polsce są pod ścisłą ochroną.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ekol
ekol 11.01.2019, 00:00
Człowiek człowiekowi wilkiem, a wilkowi katem.
Lokalnie
Lokalnie 9.01.2019, 14:54
Amen
Ja
Ja 8.01.2019, 18:43
Do boken (dobrze, że przez małe "b"). Pewnie, że boimy się wilków, ale to nie znaczy, że sami mamy być bestiami. Sam się ogarnij, tak po prostu nie można. Każde zwierzę mogło się tam złapać i zginąć w męczarniach. To, że boimy się wilka złego nie jest usprawiedliwieniem dla takiego zachowania.
Obywatel
Obywatel 7.01.2019, 12:26
W chojnie to Pasinski stawia wnyki ,mieszka tam jak na trzcinsko sie jedzie ,ostatni dompo prawej,on to dopiero ma wnyki.
Polak
Polak 7.01.2019, 12:17
W Niedzielę do Kościółka, Ksiedza grzecznie po kolędzie, a potem siup do lasa stawiać wnyki. Co za naród.
Mentolność taka
Mentolność taka 7.01.2019, 13:38
Choinkę na Święta też można ukraść.
Tak to funkcjonuje.
Tak to funkcjonuje. 7.01.2019, 12:47
Ksiadz go rozgrzeszy na spowiedzi. Parę zdrowasiek i czysty jak łza.
Fakt
Fakt 7.01.2019, 09:38
Miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt
Radu
Radu 6.01.2019, 22:18
To nie ludzie, to wilki!
głos z szafy
głos z szafy 6.01.2019, 22:38
Tak ci co atakują tercet :))))
boken
boken 6.01.2019, 22:12
Przestańcie beczeć. Najpierw psioczycie, że strach się bać bo wilki w okolicy grasują a teraz marudzicie, że wilk wpadł we wnyki. Banda oszołomów. Ogarnijcie się ludzie.
Ela
Ela 9.01.2019, 10:40
To nie znaczy, że nie maja prawa żyć i godnie umierać a nie w męczarniach, Dla tego co mu zafundował taką śmierć 5 lat więzienia poproszę.
Gość
Gość 11.01.2019, 22:17
5 lat to mała kara... Uważam że tak samo powinien umierać jak to zwierzę.... Jak przysłowie mówi..... OKO ZA OKO...
potrzask
potrzask 7.01.2019, 13:05
obyś gnido sam wlazł w te wnyki i nie wylazł
Ogarnij ty się
Ogarnij ty się 7.01.2019, 12:49
To musi według ciebie konać w meczarniach... Oszolomie.
odrożniacz
odrożniacz 6.01.2019, 22:37
Ale to nie ci sami!
sowa
sowa 6.01.2019, 22:05
A sarny i zające się cieszą!
hm
hm 7.01.2019, 02:49
Dziki mniej.
sprawiedliwy
sprawiedliwy 6.01.2019, 22:38
Niech natura to reguluje a nie kłusole!
Ja
Ja 6.01.2019, 21:20
Gnoje cholerne, tam mógł się złapać pies. Skur...
oko za oko
oko za oko 6.01.2019, 20:58
Bydło nie ludzie....Osobiscie tego klusownika zakulabym w takie wnyki. ..żeby wył z bólu jak to biedne zwierzę.
[*]
[*] 6.01.2019, 18:47
[*] [*] [*]
ksiundz
ksiundz 6.01.2019, 18:46
Odmówmy "Ojcze nasz" za naszych braci mniejszych.
Ruszar
Ruszar 6.01.2019, 17:50
Mysliwy się niedawno postrzelił to teraz aby kłusownik wpadł we własne sidła!

Pozostałe