Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Drożej płacimy za pobyt na Lagunie

  • 08.01.2019, 12:38 (aktualizacja 08.01.2019, 12:48)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Drożej płacimy za pobyt na Lagunie
Od 1 stycznia w Centrum Wodnym Laguna w Gryfinie jest drożej. Za wstęp na godzinę zapłacimy już 16 zł, a w soboty i niedzielę 18 zł. Nie sprawdziły się zapowiedzi Mieczysława Sawaryna aby promować pływanie przez obniżkę ceny.

CW Laguna należy do gminy Gryfino.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (89)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marysia J.
Marysia J. 26.01.2019, 18:12
ostatni raz głosowałam na obecnego burmistrza. zawiodłam się i to bardzo. nie tylko w kwestii laguny...
Gryf
Gryf 26.01.2019, 15:42
kiedyś chodziło się na lagunę bo było dużo taniej. a teraz zupełnie się nie opłaca. nigdy już tam nie pójdziemy. polityka osób zarządzających rujnuje ten kompleks. to tak jak ze stacjami paliw: stacja Orlen ma gaz po 2.50 i sprzeda go 100 klientom a stacja Auchan ma gaz po 2.00 i sprzeda go 5000 klientów. kto lepiej na tym wyjdzie? ludzie nie są głupi. głupi są ci którzy myślą, że ludzie są głupi. chyba że los laguny jest już przesądzony i właśnie jest przepijany*
leszek
leszek 16.01.2019, 08:47
rosną ceny zmniejsza się ilość klientów .spadają ceny zwiększa sie szybkośc obrotu pieniędzy .prawda stara jak świat.przy przystępnej cenie gwarantuję ,ze 3/4 gryfinian ochoczo skorzysta z laguny
pazerne świnie
pazerne świnie 10.01.2019, 12:08
Tragedia te opłaty...drożej niż w Schwedt....
ten co liczy
ten co liczy 10.01.2019, 09:21
50 mln kosztowała laguna, salka przy liceum to koszt 15 mln, oto obraz skali !
Sprinter
Sprinter 10.01.2019, 09:14
Pływam na tym basenie woda coraz zimniejsza, światła pogaszone, załoga smutna milcząca,widać koniec. A Szczecin buduje nowy Aqua park
on
on 09.01.2019, 12:40
a czego mogłyśmy się spodziewać ?!
stołki obsadzili swoimi w radach nadzorczych tbs spoldzielnia laguna itd biora kase i maja gdzies mieszkańców !
na wojenke 300 tys jest ale zeby zainwestowac w poprawe poziomu zycia mieszkancow to brak pomyslu :(
zreszta zakompleksiony pawelek dorwal berlo i daje swoim
:)
:) 09.01.2019, 14:20
...żonom
Rumpel
Rumpel 09.01.2019, 11:41
A co tutaj jest w Gryfinie nie ma nic a możliwości wiele tylko ci przy korycie zawsze zadowoleni pan. Sawaryn to się nadaje jak ta cała reszta na śrut do armaty i na pasze dla indian,poronione inwestycje na kture kase wywalają to tak jest słuha ludzi przed wyborami a po wyborach ma w *** kabza co mieśąc naphana
niedowiarek
niedowiarek 09.01.2019, 00:29
czyli jak - Laguna ma zysk, płaci od tego podatek, gmina dokłada do Laguny i jeszcze zdziera z klientów coraz więcej?
Gdzie tu logika, żeby gmina dotowała Lagunę w wysokości podatku CIT?
Ha ha ha
Ha ha ha 12.01.2019, 09:03
Pazerstwo,panie,pazerstwo
D. K
D. K 08.01.2019, 22:17
Po wyborach.!!!! Śpiewa uuuuu!!! Mogę wszystko!!!...... Itd
oczywista oczywistość
oczywista oczywistość 08.01.2019, 21:53
Gmina spłaca jeszcze budowę Laguny.
dla kogo?
dla kogo? 08.01.2019, 23:18
bzdura - nieudaczniki po prostu w nic nie zainwestowali a jeszcze niszczą: stadion, laguna, korty, targ, nabrzeże, budynki komunalne...
Laguna była budowana w latach 90. 20 lat temu...
Obserwator
Obserwator 14.01.2019, 12:23
Niszcza zeby do niczego nie dokladac.Taka jest ich logika myslenia.I wroci sredniowiecze .Bez kultury bez jakich kolwiek rozrywek.Pieniadze sa na to co nie potrzebne.Gdzie swietnosci Dni Gryfina??A geraz uczepili sie wojenki.Strzela kilka razy wszystko pojdzie z dymem i tyle wszystkiego .A Laguna?Chyli sie ku upadkowi.Gdzie kawiarnie ?Zeby czlowiek mogl posiedziec kulturalnie.Bo kino to jeszcze powstalo za czasow PRL.Wladzo ,opamietajcie sie a nie tylko aby Wam bylo dobrze.Pomyslcie w konicu o mieszkancach.
Poirytowany
Poirytowany 08.01.2019, 21:19
Tak nasze władze zniechęcają do siebie wyborców, obiecane w czasie kampanii obniżki stały się podwyżką. Trzeba będzie jeździć do sąsiadów i im dać zarobić, a swoją drogą w naszym mieście jest coraz większy syf i to samo na basenie. Panie burmistrzu gratulacje rządów może przynajmniej ty jesteś zadowolony patrząc na swoje konto. Wstyt i jeszcze raz wstyd
szok
szok 08.01.2019, 21:52
Ten Sawaryn t0 co innego mówi a co innego robi.
Ewa
Ewa 08.01.2019, 21:16
A jakieś się sprawdziły?
Borgia
Borgia 08.01.2019, 23:40
że zadba o rodziny. Nie mówił że wszystkie...
EDEK
EDEK 08.01.2019, 20:33
a gmina doplaca do laguny ?
Granice absurdu.
Granice absurdu. 08.01.2019, 23:41
W sprawozdaniach w BIP przy sprawozdaniach z wykonania budżetu dowiesz się , że Laguna ma co roku 600 czy też więcej tysięcy nadwyżki i tyle wolnych środków. Płaci podatek dochodowy CIT ( w ubiegłym roku coś ok. 120 000 zł) i jak to w cyrku dostaje dotacje z gminy. To Mrożek.
jaki pan, taki kram...
jaki pan, taki kram... 09.01.2019, 10:10
czyli gmina daje Lagunie pieniądze, żeby zapłacili podatek CIT do skarbu państwa. Faktycznie absurd...
pytanie
pytanie 08.01.2019, 22:15
Czy Laguna przynosi gminie zyski czy dostaje środki z budżetu gminy? I czy płaci podatek od dochodu?
Absurd goni absurd.
Absurd goni absurd. 08.01.2019, 23:45
W ubiegłym roku mieli ok 600 tysięcy zysku i od tego zapłacili coś ze120 tysięcy podatku CIT. Tyle też dostali dotacji z gminy (po co ? Na co ?) W tym roku na półrocze było jeszcze lepiej . Co na koniec roku to przy ich tempie zobaczymy za pół roku. Taki cyrk.
meches
meches 08.01.2019, 20:43
Pośrednio dopłaca tylko źle gospodarzy!
EDEK
EDEK 08.01.2019, 20:50
jeśli doplaca mieszkancy powinni mieć zniżki. to sa nasze pieniądze.
tubulec
tubulec 08.01.2019, 20:05
Od mnietka i napoleona won jeden z drugim,zrozumiano!
ta sama metoda
ta sama metoda 08.01.2019, 19:51
Jak radny zapytał, czy w gminie są procedury antymobbingowe - atak dwóch chorych z nienawiści ludzi.
Jak radny zapytał o nepotyzm w oświacie gminnej - atak na radnego...

Jak tutaj sprawa podwyżek w Lagunie - taka sama strategia...

W zeszłej kadencji pytanie o wysokość nagród - i reakcja Sawaryna z Nikitińskim...
wiadomo
wiadomo 08.01.2019, 20:44
Niekompetentni, to nerwy im puszczają.
Traktor
Traktor 08.01.2019, 20:18
Taka sama narracja na igryfino co u bezradnej łopozycji.
wśród radnych brak oligofrenopedagogów:)
wśród radnych brak oligofrenopedagogów:) 08.01.2019, 22:14
Bo w tym przypadku bezradność wynika z braku wiedzy z oligofrenopedagogiki...
Jaką „narrację” można mieć, jak na każde pytanie jest wściekły atak i brak odpowiedzi na pytanie? Nie tak prosto od takich ludzi uzyskać odpowiedź na temat – ale się nauczą...
aj awaj
aj awaj 08.01.2019, 20:04
y.eeebie mnie to
dr Kidler
dr Kidler 08.01.2019, 19:37
Pikuś dlaczego zwiałeś z Tworek? Wracaj,czekamy
?
? 08.01.2019, 20:12
stęskniony kolega z łóżka obok?
kacyk
kacyk 08.01.2019, 19:33
Pocałujta w d.uupę Wójta
wójtowe zabawy z kocykiem?
wójtowe zabawy z kocykiem? 08.01.2019, 20:01
czy to metoda na awans w gminie Gryfino?

kacyk Dzisiaj, 19:33 Pocałujta w d.uupę Wójta
Job
Job 10.01.2019, 03:04
To molestowanie ? Najciemniej pod latarnią,
Pikuś
Pikuś 08.01.2019, 19:33
Więc Wychodku jak już mnie tak dobrze znasz wal śmiało po nazwisku!
Lagunista
Lagunista 08.01.2019, 19:27
Jestem znanym i cenionym Lagunistą,zadawajcie pytania

Pozostałe