Nagminne parkowanie na pasach

  • 8.01.2019, 23:30 (aktualizacja 09.01.2019 10:26)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nagminne parkowanie na pasach
To miejsce jest jak zaczarowane. Bardzo często na pasach przedstawionych na zdjęciu parkują kierowcy, nie zważając na to, że powodują zagrożenie zarówno dla pieszych i kierujących. Taki incydent odnotowaliśmy po południu 8 stycznia 2019 r. na ul. Niepodległości w Gryfinie.

A w pobliżu są dwa parkingi - płatny i bezpłatny.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkanka
Mieszkanka 12.01.2019, 13:25
Niestety na Niepodległości i w okolicy jest dramat z parkowaniem. Między godziną 9 - 18 trzeba liczyć na szczęście w parkowaniu. Ja czasami jeżdżę 30-40 min bo nie mam gdzie zaparkować. Jest stanowczo za mało parkingów w centrum. Parking płatny rozwiązuje problemu parkowania przyjezdnych na tzw. chwilę, ale nie zapominajmy ile osób parkuje na cały dzień i idzie do pracy i zajmuje parkingi przyblokowe. Jest to ogromny problem!
leszek
leszek 10.01.2019, 06:15
a 100 m dalej jest parking do godziny niepłatny .ale komu by się chciało iść
wygodny
wygodny 10.01.2019, 17:15
50 metrów wyżej jest bezpłatny na godziny. Ale w jedną i druga strone jest 100 metrów!
ryba
ryba 9.01.2019, 19:15
akurat w Gryfinie to kaźdy parkuje jak mu się podoba . Wystarczy przejechac się np z Kościelnej na Bałtycką. Dziś rano zastawili tak ulicę , że nawet osobowe nie mogły przejechać. A SM jak zwykle 3 razy przejechała i ...nic nie zobaczyła. Czy tam są badania na wzrok?
taka różnica
taka różnica 9.01.2019, 21:25
Ale akurat obok banku miejsc do parkowania nie brakowało, tylko leniowi się nie chciało.
flore
flore 9.01.2019, 16:43
Znów z kufna problem.Jak nie gang żebrzących to gang źle parkujących.Chodzę tamtędy codziennie kilka razy po tych właśnie pasach i żaden samochód zaparkowany w ten sposób mi nie przeszkadza.Nawet by mi do głowy nie przyszło że może mi on przeszkadzać a nawet bym go nie zauważył że jednym kółkiem na pasach stoi.Ten który wysyła te fotki to zwykły malkontent.
robak
robak 9.01.2019, 19:16
do momentu jak wleziesz na pasy , a ktos cie za takiej terenówy nie zauważy i z nich zdejmie
fiufiu
fiufiu 9.01.2019, 19:22
To trzeba się rozglądać a nie leźć jak cep przed siebie.
pomyśl
pomyśl 9.01.2019, 19:29
Ale gdzie się rozglądac jak terenówka zasłania?
drops
drops 9.01.2019, 21:04
W d upie
przykre
przykre 9.01.2019, 21:24
I chamstwo z kierowcy randrowera wychodzi...
drops
drops 9.01.2019, 21:04
W ***.
klepał bzdury
klepał bzdury 9.01.2019, 09:48
Przecież Sawaryn jako opozycja w stosunku do Piłata miał pomysł na rozładowanie parkingu na Niepodległości. Poczytajcie sobie co wtedy mówił. Ciekawa lektura.
Tolek
Tolek 9.01.2019, 08:25
POMOCNY NUMER W NOCY I W DZIEŃ Wczoraj, 22:31
91 432 68 11 lub 91 432 68 12 to numery do policji do dyżurnego by zgłaszać interwencję. Można na ten numer zgłaszać inrerwencję bezpośrednio tak jak w artykule na osoby żebrzące, nieprawidłowo zaparkowane pojazdy, akty wandalizmu lub widząc na przykład kierującego, który moze być nietrzeźwy, który ma niesprawne światła bądź ich brak....
rob
rob 9.01.2019, 19:17
jest jeszcze coś takiego jak internetowa mapa zagrożeń
sygnalista to powołanie:)
sygnalista to powołanie:) 9.01.2019, 09:54
a potem ganiaj miesiącami po sądach, jak tam sprawa trafi...
A co ci żebrzące osoby przeszkadzają, jak nie są agresywne?
jak to
jak to 9.01.2019, 10:20
Przecież to gang zagrażający UMIG :)))))))))))))))))
frantz
frantz 9.01.2019, 18:31
Który gang?
Kol
Kol 9.01.2019, 08:10
Gdzie jest straż miejska.
koperta
koperta 9.01.2019, 09:46
Jak to gdzie? Wręcza burmistrzowi bombonierki!
Poli
Poli 9.01.2019, 08:06
na pasy się wchodzi a nie wbiega , więc jak wejdziesz to na pewno zobaczysz samochody jadące z lewej strony , bez przesady luuuuudzie , czepiacie się byle g... , ludzie wskakują na pasy jak święte krowy , żyć się tu w tym durnym mieście nie chce
i vice versa
i vice versa 9.01.2019, 09:56
"święta krowo" z samochodu - a może to "w tym durnym mieście" kierowcy w ogóle nie myślą o pieszych?
Dopóki ich matka czy dziecko nie zostanie potrącone...
Poli
Poli 10.01.2019, 15:31
piesi w ogóle nie myśla o kierowcach i o sobie , uważają że jak widza samochód to i samochód widzi pieszego , ooooo loooooooosie durne pacany
Kola
Kola 9.01.2019, 09:30
Święta racja- ludzkie !!!! opamiętajcie się po zjadacie się na wzajem.
zegryfina
zegryfina 9.01.2019, 09:03
jak nie pasuje to polecam
https://pl.wikipedia.org/wiki/…
88
88 9.01.2019, 07:48
Ormowcowi dalej wali na dekiel. Po drugiej stronie ulicy jest bankomat. Mam jechać na parking aby wypłacić pieniądze ? Miejsca wolnego na pasach od diabła. , na ulicy ograniczenie prędkości, widoczność bardzo dobra. Pan redaktor zgłosił wykroczenie na STRAŻ mIEJSKĄ CZY pOLICJĘ, czy tylko pianę bije ?
ZLY
ZLY 9.01.2019, 11:41
Dokladnie, masz jechac i zaparkowac gdzie indziej
*uj mnie obchodzi gdzie masz bankomat
Nastepnym razem bedzie lakier do malowania
Poli
Poli 10.01.2019, 15:37
to ty dziadu rysujesz auta ? Picasso się znalazł , dziad jeden
Ja
Ja 9.01.2019, 06:56
Ktoś tu chyba śpi i nie zauważył że mamy 2019r.
Czytelniczka
Czytelniczka 9.01.2019, 06:42
W tym miejscu to strach na pasy wejść.
Kola
Kola 9.01.2019, 09:34
Komure w rękę i frówaj.
Czolgista
Czolgista 9.01.2019, 04:39
Straż miejska, policja, burmistrz ze swoja "oświeconą" świta, prezio sm regaluca nie widza problemu braku miejsc i samowoli. To ich trzeba naciskac, zeby problem rozwiazali.
Police
Police 9.01.2019, 01:04
Namalować tam pole wyłączone z ruchu. Białe pasy i z głowy
Borek
Borek 9.01.2019, 01:04
Minimum 15 m od tego skrzyżowania powinny być parkowane pojazdy. Częste są sytuacje, w których zatrzymuje się auto w ostatniej chwili, bo nagle pieszy znajduje się na pasach.
policjant
policjant 9.01.2019, 08:03
na Krasińskiego obok Delikatesów jest parking tuż przy pasach nie żadne jakieś 15 metrów ( dla ścisłości powinno być 10 metrów ) i komu wlepić mandat ? chyba temu kto to wymyślił , czepiacie się już byle czego , dajcie ludzie żyć w tym durnym mieście
pieszy
pieszy 9.01.2019, 00:37
Ja tylko dodam że ten wysoki samochód całkowicie zasłania pieszym wgląd na ulice nNiepodległosci i nie widac czy jedzie samochód.
pm
pm 9.01.2019, 09:22
ja poprawnie będzie przed nim stał bus tez nic nie zobaczysz. Każdy kierowca wie że przed pasami i skrzyżowaniem się zwalnia. Prawda jest taka że każdy musi uważać . A redakcja od lat pisze w kółko to samo, jakby nie maiła o czym. Że jeszcze im się chce. Przecież to się nie zmieni . Popatrzcie na przejście przy liceum tam wszyscy idą nie patrzą z nóżki na nóżkę żółwim tempem, jakby za mgłą .
Gratulacje za wytrwałość i wieloletnie chęci pisania o tym samym.

Pozostałe