Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Wystartuje czterech kandydatów w wyborach uzupełniających

  • 09.01.2019, 12:48 (aktualizacja 09.01.2019, 13:48)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wystartuje czterech kandydatów w wyborach uzupełniających Piotr Żebrowski podczas ostatniego Orszaku Trzech Króli w Chojnie.
Nie wiadomo jeszcze kto dokładnie, ale wiadomo, że kandydatów będzie czterech. Dwa nazwiska już znamy. 7 stycznia minął termin rejestracji komitetów wyborczych w wyborach uzupełniających w Chojnie. Wyborcy odbęda się 4 marca 2019 r.

Po tym jak radny Marcin Pisanko został powołany na wiceburmistrza w okręgu nr 4 (obejmującego cześć miasta Chojny – ulice Akacjowa, Aleja Wojska Polskiego, Browarna, Curie-Skłodowskiej, Kopernika, Krótka, Łużycka, Rogozińskiego, Różana, Sportowa, Szewska) trzeba zrobić wybory uzupełniające.

Zarejestrowane zostały 4 komitety:

KWW Piotra Żebrowskiego (pełnomocnik: Andrzej Żebrowski)

KWW Wspólnota Samorządowa (pełnomocnik: Andrzej Patyk)

KWW Radosław Stec (pełnomocnik: Aniela Jurewicz)

KWW Inicjatywa Samorządowa (pełnomocnik: Bronisław Buko)

Z tego wynika, że do wyborów stanie Piotr Żebrowski, Radosław Stec. Swoich kandydatów nie ujawnił jeszcze obóz byłego burmistrza ( Wspólnota Samorządowa) i obecnej burmistrz (Inicjatywa Samorządowa).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

King
King 12.01.2019, 14:01
Królestwo za konia!
dyl
dyl 11.01.2019, 08:49
Wybierta mnie, parafianie chojnianie !
https://www.youtube.com/watch?…
dyl
dyl 11.01.2019, 08:36
Dlaczego tego przebierańca skojarzyłem od razu z białostockim celebrytą ?
https://www.youtube.com/watch?…
ajwaj aleluja i od tyłu
ajwaj aleluja i od tyłu 10.01.2019, 14:53
wystaw falusa ha ha ha https://youtu.b/fiCQhQ7_P6g odpalaj kawalerze ha ha ah
Wyborca inicjatywy
Wyborca inicjatywy 10.01.2019, 09:11
Ja od nowej RADY dostałem w prezencie noworocznym blisko 20 procentową podwyżkę za śmieci. I nie zrobiliśmy tego RAZEM!!! DZIĘKUJĘ
monarchista
monarchista 09.01.2019, 19:59
Król jest tylko jeden!
ciapaty
ciapaty 09.01.2019, 19:30
Apel do bezdomnych .NIE WYCHODŹCIE Z DOMÓW W TAK SILNE MROZY.

apelują z Gryfina
apelują z Gryfina 09.01.2019, 19:33
Nie wychodźcie bo jeszcze Rataj ze Straży Miejskiej pomyśli czasami że to gang!
Piekarz
Piekarz 09.01.2019, 16:14
na fotce spoko gosc,po facjatce widać że z nie jednego piecyka chlebuś jadł.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 09.01.2019, 14:52
nie schylaj sie po mydło bo wsadza ci w dupsko kropidło ha ha ah
Ateista
Ateista 09.01.2019, 14:17
Mój Boże Piotruś jakTy wyglądasz. Czego to ludzie nie wymyśla, żeby dojsc do wladzy. Przeciez Ty bez Piotra Mroza nic nieznaczysz. Ale powodzenia.
hehe
hehe 09.01.2019, 14:24
Konkurencja już atakuje przeciwnika politycznego
Mireko
Mireko 09.01.2019, 18:43
Boją się, więc atakują. Niestety , ale inicjatywa ośmieszyła się już w Chojnie swoimi kandydatami w radzie. Tak mdłej, nierozgarniętej rady dawno nie było!
Słuchacz
Słuchacz 09.01.2019, 19:16
I to chyba prawda - sluchy chodzą, że jak burmistrz usłyszała jak wypowiadają się jej radni i jaką mają wiedzę na temat samorządu i gminy to zabroniła im zabierać glos podczas sesji! Niezła kicha wychodzi.
drews
drews 09.01.2019, 19:02
Za wcześnie aby radnych z Inicjatywy oceniać. Jeszcze niczym ważnym decyzji nie podjeli. Budzet przygotowany przez poprzednika. Tylko kilka osób zwolnili i to wszystko.
Misio
Misio 09.01.2019, 20:26
Likwidacja ZGM, choć zarzekali się że mają plan.
Rezygnacja z rozbudowy przedszkola na lotnisku.
Budżet - mieli dwa miesiące na ewentualne zmiany, propozycje.

analityk polityczny
analityk polityczny 09.01.2019, 13:55
Inicjatywa Samorządowa jest na fali, ale nie ma dobrego kandydata, a z drugiej strony Żebrowski w kolejności miał najwięcej głosów. Ale Stec jest liderem opozycji w Chojnie i przedstawicielem partii rządzącej PiS. Ale gdy Wspólnota wystawi Adama Fedorowicza to też może namieszać.
Jurek
Jurek 09.01.2019, 14:59
Nie rozśmieszaj mnie, Stec? To kompletne zero! Nigdy nie miał swojego zdania, a jak mu ktoś coś napisał to nawet przeczytać nie umiał! Adam na radnego? Kpina!
Apropo
Apropo 10.01.2019, 04:55
Apropo. Wśród krolikow nie bylo malego, grubego i siwego?
były radny
były radny 09.01.2019, 19:03
Klepiesz tylko tekstami, czym władza go szkalowała. To krzywdzące i niesprawiedliwe.
byku
byku 09.01.2019, 13:40
Asa z rękawa wyciągną w ostatniej chwili.

Pozostałe