Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Poseł z wizytą w szkole

  • 09.01.2019, 13:14 (aktualizacja 09.01.2019, 20:46)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Poseł z wizytą w szkole Wizyta posła Sylwestra Chruszcza w Szkole Podstawowej im. Heleny Grabskiej z Orląt Lwowskich w Gogolicach.
Nie każda szkoła może poszczycić się tym, że odwiedzają ją posłowie. 08 stycznia 2019r., przybył do naszej szkoły niecodzienny gość – poseł Sylwester Chruszcz. Po zwiedzeniu szkoły spotkał się z nami wszystkimi w holu szkoły. Pani Barbara Dybczak, dyrektor szkoły, przedstawiła posłowi nauczycieli , uczniów i pracowników obsługi oraz przypomniała, że pan poseł jest przyjacielem naszej szkoły i jemu to właśnie zawdzięczamy pamiętną wizytę w sejmie w Warszawie.

Następnie w sposób bardzo przystępny i ciekawy poseł opowiedział o tym, co należy zrobić, aby zostać posłem, jakie cechy w sobie rozwijać i jaki obecnie najważniejszy cel przyświeca jego poselskiej pracy - reaktywacja stoczni szczecińskiej. Ponadto odpowiadał na szereg pytań uczniów, m.in . o podróże zagraniczne i o wystąpienia w sejmie, do których trzeba się dobrze merytorycznie przygotować i nie jest to takie łatwe, jakby się komuś wydawało. Dodał, iż on sam jest na dwunastym miejscu, jeśli chodzi o wystąpienia sejmowe. Bardzo ciepło pan poseł mówił też o spotkaniach z prezydentem Andrzejem Dudą i o wielu, wielu innych sprawach.

Podkreślał, że praca posła jest pracą bardzo odpowiedzialną, pracą dla dobra całego społeczeństwa i niekiedy bardzo trudno jest wybrać, którymi sprawami zająć się w pierwszej kolejności, bo wszystkie są ważne.

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Joanna Mikuć, podziękowała panu posłowi za wizytę kwiatami i pamiątkami dotyczącymi naszego niedawnego szkolnego jubileuszu.

Po spotkaniu pan poseł wykonał z dziećmi mnóstwo pamiątkowych zdjęć oraz rozdał - na prośbę dzieci - wiele autografów.

Jest nam niezmiernie miło, że pan Sylwester Chruszcz, w natłoku swoich obowiązków, znalazł czas, by odwiedzić naszą szkołę , okazując się bardzo życzliwym i miłym człowiekiem. Bardzo dziękujemy za wizytę, Panie Pośle! 

Zespół ds. promocji szkoły

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rysiek
Rysiek 11.01.2019, 23:25
Młoda ***jak zwykle w centrum słucha i nadzoruje plotki plotki plotki
hm
hm 10.01.2019, 08:53
A ja mam taką propozycję dla polityków i polityki ogólnie: zostawcie dzieci w spokoju. Nie mieszajcie się do każdej dziedziny życia, wystarczy już, że żyjecie naszym kosztem. Do roboty.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 10.01.2019, 07:55
A Burmistrza i "tłustych kotów" nie było?
Mieszkanka
Mieszkanka 10.01.2019, 09:57
Nie ma delegacji na terenie gminy
zespół
zespół 09.01.2019, 20:47
Sojka, a nie wystarczy ci jak jest podpis pod zdjęciem?
Sojka
Sojka 09.01.2019, 20:33
A w artykule ani słowa o jaką szkołę chodzi , hahaha Andrzejku obudź się
fiu fiu
fiu fiu 09.01.2019, 20:44
A to Andrzejek jest w Zespole Promocji Szkoły?
Nauczyciel
Nauczyciel 09.01.2019, 17:23
A wspomniał Pan poseł o likwidacji placówki? Widać robią rozgłos by w każdej chwili bronili przed koniecznym zamknięciem placówki.
Benek
Benek 12.01.2019, 02:25
" Koniecznym?" Zamknąć szkoły w Stołecznej i Gogolicach, by ratować Góralice? Też mi konieczność! A jak to się ma do obietnic wyborczych Wróbla? Zapomniał, co publicznie mówił? Czyli rzuca słowa na wiatr? Do bani z takim burmistrzem, skoro publicznie dane słowo nic nie znaczy. .

Pozostałe