Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Promocje w nowo otwartym sklepie Żabka

  • 09.01.2019, 14:39 (aktualizacja 09.01.2019, 22:24)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Promocje w nowo otwartym sklepie Żabka chk
Dziś 9 stycznia 2019 r. o godz. 14 otwarto nowy sklep Żabka. Tuż koło Biedronki. - W dniu otwarcia jest promocja na kawę - za 1 zł, zestawy typu hot-dog + cola, zapiekanka czy tortilla od 3,99zł do 4,99zł. W ofercie mamy też dania obiadowe takie jak placki ziemniaczane czy pierogi lub makaron penne z serem i pieczarkami za symboliczne 4,99zł. Serdecznie zapraszamy - mówi właścicielka sklepu Karolina Marciniak.

Sklep otwarto w Chojnie w pasażu handlowym przy ulicy Towarowej. Sklep Żabka będzie oferować szeroki pakiet usług dodatkowych – między innymi możliwość zapłacenia rachunków czy wypłaty gotówki w formule „cashback”. Dodatkowo będzie punkt pocztowy, w którym można wygodnie nadać lub odebrać przesyłkę. Kolejną wygodą będzie to, że jest możliwość zakupić kody do gry, płacić bezpłatnie za Internet (paysafecard), zagrać w Lotto czy kupić prąd.

Najwięcej sklepów Żabka mamy w Gryfinie. To one mają być otwarte w niedziele, nawet nie handlowe.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

skok
skok 13.01.2019, 12:43
Tylko Żabka dziś czynna.
kuchmistrz
kuchmistrz 10.01.2019, 23:45
Za górami, za lasami żyła sobie piękna, niezależna, pewna siebie księżniczka. Pewnego razu natrafiła na żabę siedzącą na kamieniu i przyglądającą się brzegom nieskazitelnie czystego stawu w pobliżu jej zamku. Żaba wskoczyła księżniczce na kolana i powiedziała:
- Piękna Pani, byłem przystojnym księciem, aż pewnego razu zła wiedźma rzuciła na mnie urok. Jednakże jeden Twój pocałunek wystarczy abym znów stał się młodym, żwawym księciem, jakim byłem przedtem. Wtedy, moja słodka, weźmiemy ślub i będziemy razem z moją matką gospodarować w tym zamku. Tam będziemy mieć dzieci, i będziemy żyli długo i szczęśliwie.
Tego wieczoru, przygotowując kolację, przyprawiając ją białym winem i sosem śmietanowo - cebulowym cichutko pomyślała:
- No nie sądzę.
I dalej przewracała skwierczące na patelni żabie udka w panierce.
laska
laska 10.01.2019, 22:15
Idę dzisiaj do Żabki na" zakupy" :)
hippolitt
hippolitt 09.01.2019, 18:44
Co tam Żabka!! Posłuchajcie tego https://www.youtube.com/watch?…
bocian kiszka
bocian kiszka 09.01.2019, 18:23
Widziałem naród co koło Żabki sie błąka-otwarty Lidl otwarta Bierdonka
kecz
kecz 09.01.2019, 18:13
Tłumy widziałem...
AJWAJ LELUJA I DO PRZODU
AJWAJ LELUJA I DO PRZODU 09.01.2019, 17:30
JA SE ROBIOE JAJA https://static.igryfino.pl/dat… ZOBACZ TEGO ***A HA HA AH
dr Kidler
dr Kidler 09.01.2019, 17:34
Ty parchatku chrzczony scyzorykiem lecz się
gil z nosa
gil z nosa 09.01.2019, 17:38
Szacun cycu aleś dowalił pejsaczowi,szacun
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 09.01.2019, 16:44
patrz jaki po jeb zazdrości ty ***ie z gryfiuna jak bedę miał chęć to zamieszkam koło pana andrzeja ha ha ah kupił bum cały jego blok ha ha ah
katka
katka 09.01.2019, 14:54
jeszcze niech otworzą w Chojnie CCC i bedziemy juz w niebie!
AJWJ ALELUJA I OD TYŁU HA AH AH
AJWJ ALELUJA I OD TYŁU HA AH AH 09.01.2019, 17:22
ZAWSZE MOGĘ TAM MIESZKAĆ BO TAKI MAM WYBÓR HABHA AH http://www.skarbowcy.pl/blaste…
AJAJ ALELUJA I DO P[RZODU
AJAJ ALELUJA I DO P[RZODU 09.01.2019, 17:20
A LE ZWASZE LEPIEJ NIŻ W *** GRYFIŃSKIEJ Z PO JEBEM JAKO SĄSIADZ
gryf
gryf 09.01.2019, 16:26
A po co wam sklep z butami w Chojnie jak wy bez butów chodzita?Lepiej jakby otworzyli u was monopolowy,weselej by było.
Baniak
Baniak 09.01.2019, 16:19
Porypalo cię babo! Dotychczas chodziłas w gumofilcach no i niech tak zostanie
haha..