Tak władza lansuje się na szkolnym boisku

  • 9.01.2019, 18:25 (aktualizacja 09.01.2019 22:05)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tak władza lansuje się na szkolnym boisku UMiG Gryfino
Władze gminy Gryfino jako właściciel szkół powinny stworzyć godne warunki dla dzieci również dla rozwoju fizycznego. W Szkole Podstawowej nr 2 w Gryfinie odbyło się oficjalne otwarcie zmodernizowanego boiska szkolnego, ale… w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018. Inne samorządy robią to w ramach budżetu gminy, w ramach normalnych obowiązków właścicielskich.

Władze Gryfina lansowały się na boisku 8 stycznia 2019 roku, gdzie odtrąbiły oficjalne otwarcie zmodernizowanego boiska szkolnego. Jak się chwalą „Wyremontowany obiekt szkolny przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności zajęć z wychowania fizycznego, zwiększenia dostępności do bezpiecznej infrastruktury sportowej, popularyzacji sportu i aktywnego stylu życia. Boisko stanie się miejscem, które umożliwi większą integrację mieszkańców”.

Panie burmistrzu Mieczysławie Sawarynie, dobrze, że pan zaczyna dbać o obiekty sportowe przy szkole, tyko dlaczego stwarza pan możliwości aby stało się to w ramach budżetu obywatelskiego? I dlaczego jedne projekty pan realizuje, a inne zarzuca?

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (136)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

leszek
leszek 2 dni temu, 06:50
anarchia,,,mać pariadka ,,, jak mawiał Bakunin.WSZYSCY MUSZĄ ODEJŚĆ
Tercet
Tercet 14.01.2019, 21:08
Pikuś musi odejść!
Pikuś
Pikuś 14.01.2019, 22:58
Tercet musi odejść!!!
konstatacja
konstatacja 14.01.2019, 22:15
Marzenie tercetu o pozbyciu się krytyka, który ostatnio celnie punktował pod tym nickiem tercet w dniu dzisiejszym brzmi groźnie - ale niestety symptomatycznie...
leszek
leszek 13.01.2019, 10:05
Sawaryn,Nikitiński ,Miler MUSZĄ ODEJŚĆ .też sobie wpisałem ,a co nie mogą
Jożin z bagien
Jożin z bagien 14.01.2019, 19:00
Brawa dla Leszka!
do trolla
do trolla 13.01.2019, 10:13
Leszku - trollu sawarynowy, przecież już od dawna wiadomo, że te hasła wypisuje zwolennik Milera. Jeszcze do ciebie nie dotarło?
A kto był naczelnym dyrektorem ZEDO w 2006 za pierwszego PiSu już sprawdziłeś?

gwizdek 2 dni temu, 10:39 podgryzanie dwóch wicków - najwyraźniej walczą o schedę. Prymitywne, ale znamienne.
troll millerowy
troll millerowy 14.01.2019, 19:02
Teraz z bagien ale wcześniej był z SLD
nie wierzę...
nie wierzę... 14.01.2019, 20:10
Andrzej H. był w SLD? Nie wierzę...
Pikuś
Pikuś 14.01.2019, 21:10
W sld sami niewierzący
konstatacja
konstatacja 14.01.2019, 22:17
przypisujesz wiarę do jednej partii? Jakie to - szczególnie dzisiaj smutne...
Podobnie jak podszywanie się pod znany na forum nick
leszek
leszek 13.01.2019, 16:50
najprawdopodobniej Jurek lub Jacek .tego nie jestem pewny.ale na pewno któryś z nich
do leszka, co ma IQ wielkości laskowego orzeszka
do leszka, co ma IQ wielkości laskowego orzeszka 13.01.2019, 18:42
Mieczysław ty sklerotyku - on został naczelnym dyrektorem ZEDO z pisowskiego nadania - jako bodajże pierwszy nominat bez związku z elektrownią - zresztą bez związku i z zarządzaniem i z energetyką w ogóle...

Jeśli od jednego zgniłka psuje się cała skrzynka jabłek - to tu trzeba szukać początku....
Wuja
Wuja 14.01.2019, 19:22
Sawaryn nigdy nie był dyrektorem naczelnym ZEDO. Był dyrektorem do spraw pracowniczych. Prywatyzacja spowodowała, ze w skład zarządu ZEDO wchodził przedstawiciel wytypowany przez załogę. Związki zawodowe ruchu ciągłego wystawiły kandydata Sawryna i załoga w referendum zaakceptowała tą kandydaturę. Sawaryn nie był nominatem PIS-u. Jak się nie wie to się prawi kocobuły.
kocobuły prawi Sawaryn?
kocobuły prawi Sawaryn? 14.01.2019, 20:13
Wuja – ty kłamiesz, czy Sawaryn i PGE kłamią o sobie samych? Na stronie PGE jest informacja, że był naczelnym ZEDO. A potem faktycznie spadł na wice...

https://www.gkpge.pl/relacje-i…
Wuja
Wuja 14.01.2019, 22:19
Przez krótki czas był pełniący obowiązki dyrektora nigdy nie otrzymał nominacji naczelnego dyrektora. Z ZEDO odszedł po likwidacji przedstawiciela załogi w zarządzie. Pracowałem wtedy w Dolnej i pamiętam to doskonale. Co tam wypisują to kocobuły. Niektórzy chcą się dowatrościować to inna sprawa.
można kulturalnie? Można. Dzięki Wuja za wyjaśnienie...
można kulturalnie? Można. Dzięki Wuja za wyjaśnienie... 14.01.2019, 23:52
I proszę – a jak teraz w CV ładnie wygląda... Jak to CV ma się do rzeczywistości...
Czyli w CV Sawaryn ma jak najbardziej że był naczelnym a w rzeczywistości było - jak było...
Lokis
Lokis 14.01.2019, 21:14
Daj sobie siana komuchu bo wszyscy wiedzą że nie był naczelnym, a tobie zryta bolszewicka POpierdółko nic do tego
konstatacja
konstatacja 14.01.2019, 22:12
Obelgi? Dźgnij jeszcze nożem Lokis każdego, kto wierzy oficjalnej stronie internetowej władz PGE w kwestii funkcji Sawaryna...
leszek
leszek 14.01.2019, 19:54
wuja .ich nie przekonasz.oni piszą historię na nowo .daremny trud.
kocobuły?
kocobuły? 14.01.2019, 20:15
Ty za to zamiast "wygóglować" zarzucasz kłamstwo i Sawarynowi i PGE...

https://www.gkpge.pl/relacje-i…
pusty śmiech
pusty śmiech 14.01.2019, 19:27
To już wiemy Wuja od kogo jesteś trollu. Załoga wybrała dyrektora Sawaryna - bo spuchnę ze śmiechu.
kawiorowa lewica
kawiorowa lewica 14.01.2019, 21:15
Wiemy wiemy!!!
kocobuły?
kocobuły? 14.01.2019, 20:17
Wtedy był taki burdel w elektrowni, że nikt nie wiedział kto rządzi? I PGE i Sawaryn w swoich notkach podają że był naczelnym ZEDO!
A tu Wuja mówi, że go wybierali jako pracownika. Może nie wiedzieli którą teczkę wybierają – jak w programie z bramkami?

https://www.gkpge.pl/relacje-i…
leszek
leszek 14.01.2019, 20:06
no to musisz być jak bania .uważaj bo pękniesz
leszek
leszek 14.01.2019, 13:07
bzdury piszesz ,Sawaryn nigdy nie był naczelnym ZEDO.w tym czasie jeszcze pracowałem ,więc wiem.nie pisz demagogii.pogadaj ze starymi elektrowniakami .ciekawe kto ci takich głupot nagadał.a może ty z tych co to ,,,nikt nas nie przekona ,że czarne jest czarne a białe jest białe,,,koniec i kropka
kocobuły?
kocobuły? 14.01.2019, 20:21
oj, to ciebie nawet Sawaryn o firmie nie wspominając nie przekona, jak ci mówią, że był naczelnym...

https://www.gkpge.pl/relacje-i…
Lokis
Lokis 14.01.2019, 21:17
Nie był naczelnym więc mu nie zazdrość sfrustrowany psychopato
konstatacja
konstatacja 14.01.2019, 22:09
Lokis to zniknął dość dawno. Pamiętam obelgi jakie umieszczał wtedy... Że też dzisiaj wychynął z czeluści...

Czyli co – Sawaryn „podrasował” swoje CV w PGE? Czy PGE? Bo jak wół jest, że BYŁ NACZELNYM...
I spróbuj użyć wyszukiwarki - w paru miejscach znajdziesz potwierdzenie...
skleroza nie wybiera
skleroza nie wybiera 14.01.2019, 14:38
Jak ci Leszku wszyscy mówią, że nie masz kapelusza na głowie, nie wymyślaj im, że „pamiętasz jak wkładałeś”, tylko pomacaj albo zobacz w lustrze.
Skleroza nie wybiera, pamięć zawodzi, szczególnie w twoim wieku...
do debila albo chorego psychicznie leszka
do debila albo chorego psychicznie leszka 14.01.2019, 14:03
debil leszek z ciebie albo udajesz. Sawaryn był naczelnym dyrektorem ZEDO za pierwszego pisu. PODAJ KTO ZOSTAŁ NACZELNYM WEDŁUG CIEBIE W 2006 - I PODAJ LINKA DO ŹRÓDŁA . Taki z ciebie pracownik elektrowni jak i urzędnik.

leszek
leszek 14.01.2019, 16:14
w 2006 roku dyrektorem ZEDO BYŁ jerzy KIondratowicz.linku ci nie podam szukaj sam.30 lat pracowałem na ruchu od kondensacji do operatora bloku.zresztą po co ja ci piszę .ty i tak wiesz najlepiej
proste pytanie
proste pytanie 14.01.2019, 16:20
kłamiesz, albo krętaczysz, że nie wiesz, kto był poza Kondratowiczem w 2006 naczelnym ZEDO?
leszek
leszek 14.01.2019, 18:11
nie ośmieszaj się do końca .naczelny jest zawsze jeden .czy ty kiedykolwiek w życiu pracowałeś .nigdy nie ma w zadnym zakładzie dwóch.po konratowiczu był Dobrak nie mylić z dobrkiem.zresztą kończę tą dyskusję .mówił dziad do obrazu
sprawdź życiorys Sawaryna, bo się sam ośmieszasz!!!
sprawdź życiorys Sawaryna, bo się sam ośmieszasz!!! 14.01.2019, 18:18
Leszku - premier też jest jeden, co nie znaczy, że w jednym roku nie ma więcej. Sawaryn kłamie, że był naczelnym, PGE kłamie, że był naczelnym - a "leszek" zna prawdę objawioną, i "żaden Sawaryn ani PGE go nie przekona, że czarne jest czarne, a biale białe"...
leszek
leszek 14.01.2019, 19:57
po co ta drwina .ciebie nie przekona .no i dosyć .tkwij w swoich mitach .na zdrowie
kocobuły?
kocobuły? 14.01.2019, 20:20
Sawaryn według ciebie leszku "tkwi" w mitach, twierdząc w swoich życiorysach, że był tym naczelnym?

https://www.gkpge.pl/relacje-i…
Lokis
Lokis 14.01.2019, 21:20
To nie jest jego życiorys lecz czyjaś notatka o nim. Zajmij się sobą zryty bolszewicki berecie
konstatacja
konstatacja 14.01.2019, 22:12
To jest oficjalny biogram członka władz PGE na stronie PGE. Przecież nie pisaliby nieprawdy? I Lokis puszczają ci nerwy jak kiedyś. Rzucasz obelgami gdy ktoś ci podaje argumenty...
słomiane inwestycje
słomiane inwestycje 12.01.2019, 21:44
Miler to jest ktoś, o kim można powiedzieć, że jest nikt.
Hymn o głupocie (św. Paweł)
Hymn o głupocie (św. Paweł) 12.01.2019, 11:54
Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
Głupota nigdy nie ustaje
Jarku ! Oni cię plagiatują i wywijają kota ogonem.
Jarku ! Oni cię plagiatują i wywijają kota ogonem. 11.01.2019, 12:11
Co za draństwo !! Na tym zdjęciu powinni być ludzie składający wniosek do BO. A po oklaski pchają się ci , którzy nie realizowali swojego samorządowego, ustawowego obowiązku.
tak
tak 11.01.2019, 12:13
Wstyd i hańba!
Piłka jest okrągła
Piłka jest okrągła 11.01.2019, 10:33
Nikitiński musi odejść!
bramki sa dwie
bramki sa dwie 11.01.2019, 10:35
Czego? Przecież odszedł. Nie ma go na zdjęciu!
gwizdek
gwizdek 11.01.2019, 10:39
podgryzanie dwóch wicków - najwyraźniej walczą o schedę. Prymitywne, ale znamienne.
leszek
leszek 11.01.2019, 09:23
za ,,,ciemny lud,,,/ciemną masę/to kurski z PISem ma suwerena.pewnie najlepiej jak by p. Romanicz był burmistrzem .dopiero byśmy zobaczyli ,,,dobrą zmianę ,,, w akcji .vide glapuś
do ciemnej masy keszka
do ciemnej masy keszka 11.01.2019, 10:41
Leszku - a już dotarło do twojej mozgownicy z czyjego nadania Sawaryn był dyrektorem Dolnej?
żałosne
żałosne 11.01.2019, 09:55
A ciebie czemu nie ma na zdjęciu? Zostawili cię w UMiG?
gwizdek
gwizdek 11.01.2019, 10:43
Wicek od oświaty woli się schować przy zdjęciach z gminnych szkół - szczególnie takich, na których remont nie znalazł pieniędzy w budżecie i musieli mieszkańcy z BO wyręczać urząd...
leszek
leszek 11.01.2019, 10:14
taki ,,mądry ,,a nawet nie wie z kim tańczy. całkowity brak rozeznania.Nie mam dobrego zdania o Nikitińskim ale póki co zaden ,,odważny,nie rozpoczął procedury wobec tego pana u odpowiednich władz .oczywiści wszystko to poparte twardymi dowodami
gwizdek
gwizdek 11.01.2019, 10:45
Jaki pan, taki kram. To tylko mentalność rosyjskich chłopów mowi - "batiuszka car dobry, tylko jego podwładni źli"...
Sawarynowi nikt wicków nie narzucał. Sam wybrał i jest z nich zadowolony.
leszek
leszek 11.01.2019, 20:06
Polsza to nie rasieja a SwRYN nie car.coś ci się chłopie pogwizdało
jaki Kreml, taki car:)
jaki Kreml, taki car:) 11.01.2019, 20:21
Ba, Gryfino to takie dziwne miasto, że ma wójta z nadania gruzińskiego - o manierach cesarza. A Sawaryn to nawet na tym zdjęciu jak jaśnie pan stoi...
obrzydliwość
obrzydliwość 11.01.2019, 10:29
Śmierdzisz wazeliną na kilometr
leszek
leszek 11.01.2019, 20:27
ajajaj powonienie francuskiego pieska
:):):)
:):):) 11.01.2019, 22:00
że też ci się ten temat z pieskiem i to francuskim leszku skojarzył:)

obrzydliwość Dzisiaj, 10:29 Śmierdzisz wazeliną
G.
G. 10.01.2019, 22:42
Prima aprilis dopiero w kwietniu pozdrawiam wesołków z tego boiska. Wy naprawdę ludzi macie za ciemną masę?
krajan
krajan 11.01.2019, 10:30
Sztucznie przyklejony uśmiech to jeszcze nie wesołek.
hmm...
hmm... 10.01.2019, 21:56
Może rację mają pesymiści, których jest sporo, coraz więcej...
Pani J
Pani J 10.01.2019, 18:19
Lepiej niech powiększa szkołę. Z szatni robią klasy a dzieci siedzą nadal w kurniku i gniezdza się na przerwach nie maja gdzie sie poruszać to jest nieporozumieniem. Szkola wysoki poziom czyżby......
poeta
poeta 10.01.2019, 17:39
Czy w deszczu,czy w mrozie niczym rzeźby ze stali
Stoją ci co nam boisko zmodernizowali
Niebo się chmurzy na wschodzie,wiatr między blokami wyje
W końcu przyjdzie deszcz i tak to k...rwa rozmyje.
Znikną linie z boiska pośród blokowisk zieleni
przejdzie ochota na granie,wszyscy będą wkurw...eni.
Bedzie wkur..ony pan Roman,Wieśkowi też będzie szkoda
Jak tu haratać ma w gałę kiedy wszędzie jest woda.

Ciąg dalszy może nastąpi(a może nie)
struś
struś 10.01.2019, 20:51
Ciąg dalszy może nastąpi , bo ,, poecie ,, się marzy powrót jego samego lub kolegów do władzy - zresztą wg. niego - JEDYNIE SŁUSZNEJ władzy ... !!??
taka karma
taka karma 10.01.2019, 21:57
Ta się sama kompromituje.
???
??? 10.01.2019, 14:52
czy tu na zdjęciu są osoby, które składały wniosek do BO? Czy nie zasłużyli na uroczyste zakończenie prac?
smutne
smutne 10.01.2019, 17:21
Jest takie powiedzenie: murzyn zrobił - murzyn może odejść.
żenada
żenada 10.01.2019, 21:01
w chamstwie nie mają sobie równych, jeśli lansik i zdjęcia a tych, co projekt przygotowali nie ma...
A może to powstało w gminie?
gwizdek
gwizdek 11.01.2019, 10:47
żeby kłuć w oczy że ten remont szkoły to z inicjatywy i głosów mieszkańców? I jeszcze dziękować organizatorom? Nie ci ludzie....
AJWAJ ALELUJA I OD TYŁU
AJWAJ ALELUJA I OD TYŁU 10.01.2019, 13:32
lizać rów https://youtu.be/6VDI0QClEnY pozdrawiam MÓJ KLUB LUDZI MYŚLĄCYCH HA HA AH https://youtu.be/XPmBnnon0Ek TO JEST LEPSZE https://youtu.be/_ZrBYve31d0
bay bay
bay bay 10.01.2019, 17:23
To w Tworkach macie jakiś klub? Czy z sąsiadem Mietkiem tak dyskutujecie?
ajwaj aleluja i od tyłu
ajwaj aleluja i od tyłu 10.01.2019, 13:21

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

AJWAJ ALELUJA I DOD TYŁU HA AH AH
AJWAJ ALELUJA I DOD TYŁU HA AH AH 10.01.2019, 13:18
KTO SŁYSZAŁ TO HA AH BAH https://youtu.be/JD1OzoaoCTg
ajwaj aleluja i do  przodu
ajwaj aleluja i do przodu 10.01.2019, 11:17
a mietkowi pomogę jak tylko kasprzykową wykresli ze swojej znajomosci i telefonu ha ha ah nikityńska była moja wychowawczynią w szkole ha ha ah chyba dobrze mnie uczyła ah ah ah
ahahahah
ahahahah 10.01.2019, 11:37
ahahaha, ale pomocnik ahahaha to się mietek ucieszy ahahaha
TEN SAM
TEN SAM 10.01.2019, 13:34
CO MYSLISZ ŻE MNIE ŻLE UCZYŁA HA AH AH
:)
:) 10.01.2019, 14:06
to się Mietek z Pawłem ucieszą z ajwaja, co im będzie pomagał:)
czemu mnie to nie dziwi
czemu mnie to nie dziwi 10.01.2019, 17:28
Czyli Ajwaj alleluja to sąsiad Sawaryna i zawdzięcza dużo Nikitińskim. Niezła komitywa.
Ftb
Ftb 10.01.2019, 10:20
5 lat zmarnowane.
ciota
ciota 10.01.2019, 09:47
co to za jeden ten gruby łysol z wyglądem dresiarza?
Fakt
Fakt 10.01.2019, 10:20
Z wyboru mieszkańców burmiszcz zad.u.p.i.a
TVNazi