Podrzucili głowę dzika w pobliżu zabudowań

  • 9.01.2019, 19:43 (aktualizacja 09.01.2019 22:02)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podrzucili głowę dzika w pobliżu zabudowań
-Chciałam zgłosić sprawę padliny. W Wełtyniu na ul. Polnej leżą szczątki dzika. Blisko zabudowań, cała głowa, mnóstwo obdartej skóry, itp. Ewidentnie podrzucone. Te szczątki okryte są kawałkami worków foliowych . Wygląda to strasznie. Chodzimy tam na spacer z dziećmi oraz psami. To Bardzo blisko zabudowań – pisze do nas czytelniczka.

Już w najbliższy weekend mają rozpocząć się wielkoobszarowe polowania na dziki.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Chłop czyli rolnik
Chłop czyli rolnik 11.01.2019, 11:28
Teraz głos zabrali brukselscy urzędnicy, którzy przyznają, że "agresywne rozprzestrzenianie ASF wymaga podjęcia niezbędnych działań".
Źródło: WP
co za kraj
co za kraj 12.01.2019, 11:33
Kolejny kretyn czerpiący wiedzę tylko z wiki
bęc
bęc 10.01.2019, 21:44
Nie wiem, jak to zhejtować, bo jam rdzenny Polak, który wychynął z łona matki w czasie PRL-u, w sąsiedztwie szpitalnych leniwych pierogów, kotletów mielonych bardziej z bułki tartej niz z ułamkowo obecnego tam mięsa. Jam kowal własnego żarcia, umiejący rozbijać twardą ręką dwudziestopierwszowiecznego Piasta schabowe. Ale głowizna palce lizać!
Chłop czyli rolnik
Chłop czyli rolnik 10.01.2019, 15:01
U naszych niemieckich sąsiadów odstrzelono 800 tysięcy dzików i jakoś nikt nie robił z tego problemu. Nawet wyliczono ile godzin polowali myśliwi i na jaką kwotę.Źródło: Wirtualna Polska.!!!
różnica
różnica 10.01.2019, 17:18
No u nas w dwa razy mniejszej Polsce ma być odstrzelonych kilkakrotnie więcej!
Chłop czyli rolnik
Chłop czyli rolnik 11.01.2019, 11:21
Tzn. ile?Konkrety , a nie demagogia.!
K.
K. 12.01.2019, 11:20
Ma być odstrzelone 210 tysięcy, czyli o 100 tysięcy mniej niż dwa lata temu. Jak zwykle gównoburza o nic.
Wasz Pan
Wasz Pan 10.01.2019, 12:22
Dajcie chłopu mydło i nauczcie higieny zamiast zabijać niewinne zwierzęta.

Chłop czyli rolnik
Chłop czyli rolnik 10.01.2019, 15:06
A winne zwierzęta to które? No chyba . że te w winie.!
Człowiek
Człowiek 10.01.2019, 10:55
Podpisz petycję, nie popieraj chorej polityki i masowej zagłady!
https://petycja.pracownia.org.…
best
best 9.01.2019, 20:53
To będą polowania zsynchronizowane!
giwera
giwera 9.01.2019, 21:20
Zsynchronizowane czyli co cyngiel z lunetą?
amber
amber 9.01.2019, 21:43
To znaczy, żę myśliwi mają polować jednocześnie, w tym samym czasie, na sąsiadujących ze sobą terenach kół łowieckich.

wet.
wet. 9.01.2019, 20:08
Teraz trzeba go zbadać czy nie jest zarażony. Takie sa przepisy!
Kasia
Kasia 10.01.2019, 12:43
Zabrali go do badania.

Pozostałe