Głowy pozbawił figurkę z szopki. Jest już w rękach policji

  • 9.01.2019, 20:00 (aktualizacja 09.01.2019 21:56)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Głowy pozbawił figurkę z szopki. Jest już w rękach policji Policja (arch.)
Szopka stała przed kościołem. W Wigilię przed pasterką nieznany wówczas sprawca pozbawił głowy jedną z figurek, o konkretnie króla. Policja wszczęła postępowanie.

Ksiądz proboszcz straty wycenił na 2300 zł. Postępowanie prowadziła Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

-Mogę powiedzieć tyle, że wczoraj zatrzymaliśmy podejrzanego – powiedział nam asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji.

Do wandalizmu doszło w kościele w Baniach.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

leszek
leszek 13.01.2019, 10:02
prasłowianie też czcili figurki bożków w chramach i świętych gajach
A dziłkę było trzeba mu znaleźć.
A dziłkę było trzeba mu znaleźć. 10.01.2019, 14:50
Udana akcja policji. Ujęto groźnego bandytę.
AJWAJ I W TYŁEK
AJWAJ I W TYŁEK 10.01.2019, 13:41
I PYK https://youtu.be/xat1GVnl8-k
leszek
leszek 13.01.2019, 13:04
ty jednak chyba jesteś zbok.badałeś się u psychologa,chyba nie bo i po co
AJJWAJ ALELUJA I DOD TYŁU
AJJWAJ ALELUJA I DOD TYŁU 10.01.2019, 12:58
a *** zgadnij jaki jesteś Przewidywalny ha ha ah https://youtu.be/JD1OzoaoCTg
ajwaj aleluja i do  przodyu
ajwaj aleluja i do przodyu 10.01.2019, 12:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ajwaj aleluja i od tyłu
ajwaj aleluja i od tyłu 10.01.2019, 11:41
https://youtu.be/dlXs7QXrG3U i nawet nie jestem jechowy hoj ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 10.01.2019, 11:10
marcin karpierz ha ha ah (...)
Komentarz usunięty. administrator
Goście
Goście 10.01.2019, 10:45
Królowie pasterki dzieciaczki troszkę alkoholu sie napili i odwala najlepiej dewastowac szopkę przed kościołem w czasie pasterki kosze na śmieci mala biblioteczke na książki nad skwerkiem gdzie są rodzice tej młodzieży a ukarać jednego drugiego i odechce się następnym dac jakieś prace społeczne i ksiądz jeszcze z ambony powinien wyczytać nazwiska dla przykladu.
wdowiec
wdowiec 10.01.2019, 10:32
Do wandalizmu doszło przed ogrodzeniem koscioła w pierwszy dzień świąt, głowę stracił czarny król, figurki stare zmurszałe, skąd ta kwota, mają na pewno z 40 lat, pamiętam z dzieciństwa, już wtedy były stare, takie z lat 50. Na allegro cały komplet figurek 90cm za 3100zł, to gdzie jedna za 2tys. Ale czyn niegodny, ukarać dla przykładu Dawidka wysoką kwotą, by odechciało się innym niszczyć ławki, tablice na plaży, ogrodzenia, lampy, huśtawki, kosze, znaki drogowe, kostkę brukową
zabytek
zabytek 10.01.2019, 10:40
Moze były zabytkowe i stąd ta kwota
Ksiądz na dorobku.
Ksiądz na dorobku. 10.01.2019, 14:56
To od producenta krasnali dlatego drogie bo na eksport.
A sprawę dewastacji kortów i kawiarenki przy Lagunie już ujęliście ?
A sprawę dewastacji kortów i kawiarenki przy Lagunie już ujęliście ? 10.01.2019, 09:18
Stała się rzecz niesłychana. Pijany przetrącił figurkę za 2300 zł. Chi, chi ,chi. Ze srebra ?
rumba
rumba 9.01.2019, 21:43
A Miler pisze że to była figurka marii. To jak to wteszcie?
gang spod Biedrony
gang spod Biedrony 9.01.2019, 21:52
Kamil osła od baranka nie rozróżni przecież.
Lucjan
Lucjan 9.01.2019, 21:27
To jakiś miejscowy satanista?
heh
heh 9.01.2019, 21:41
Skoro pozbawił korony króla to raczej anarchista.
Fghy
Fghy 9.01.2019, 21:08
Nie w kościele, a przed kościołem. Brak rzetelności w tym artykule.
Brzo81
Brzo81 9.01.2019, 21:01
Głowy pozbawił figurkę z szopki??? Stylistyka powala! Kto to tworzy?
Fox
Fox 9.01.2019, 21:50
Sam Yoda mistrz gramatyki nauczał ..hmmm
liczy się klikalność
liczy się klikalność 9.01.2019, 21:26
Cuda robią bo chodzi o wyszukiwarki Głowy pozbawiony lepiej wynajdowane!
Ujbv
Ujbv 9.01.2019, 20:57
Rodzice zapłacą...
farciarz
farciarz 9.01.2019, 21:54
Dobrze,z e nie rozbił wszystkich figurek bo jak proboszcz sobie policzył po 2,3 od łebka od króla po baranka to by musieli dom sprzedać.
kat
kat 9.01.2019, 20:39
Za głowę króla może grozić tylko szafot!

Pozostałe