Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Szczecinianie uprawiali sobie na wsi... konopie

  • 09.01.2019, 22:03 (aktualizacja 09.01.2019, 22:35)
  • KWP Szczecin
Szczecinianie uprawiali sobie na wsi... konopie KWP Szczecin
Policjanci oraz funkcjonariusze z Centralnym Biurem Śledczym Policji zlikwidować kolejną nielegalną plantację konopi indyjskich. Łącznie mundurowi zabezpieczyli 143 nielegalnych krzewów wraz z sprzętem służącym do ich uprawy. W związku ze sprawą zatrzymano 3 mężczyzn.

Funkcjonariusze CBŚP ustalili, że na terenie powiatu szczecineckiego w pomieszczeniach gospodarczych prowadzona jest nielegalna uprawa konopi indyjskich. Policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Szczecina w wieku 55-63 lat.

Wskutek wspólnych działań z kryminalnymi ze Szczecinka policjanci łącznie zabezpieczyli 143 krzewy, których posiadanie zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani jest zabroniona. W pomieszczeniach gospodarczych, które zostały przystosowane do masowej uprawy, sprawcy nielegalnie pobierali prąd, który zasilał wszystkie urządzenia, takie jak lampy grzewcze, wentylatory, nadmuchy i itp.

W minioną niedzielę sąd zastosował wobec 63-letniego mieszkańca Szczecina środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Jeszcze dziś zapadnie decyzja co do aresztowania drugiego z zatrzymanych. Za popełnione przestępstwo może im grozić nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

KWP Szczecin

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Robin Hood
Robin Hood 10.01.2019, 09:13
Kiedy weźmiecie się za aferzystów z KNF, NBP, rządu, samorządu i państwowych spółek ? Tego oczekuje społeczeństwo.
leszek
leszek 11.01.2019, 20:03
znasz część przysłowia ,,,jak kraść to miliony...biedni seniorzy chcieli dorobić na chleb.zysk z tel plantacji im się należał
o tym piszcie
o tym piszcie 10.01.2019, 10:41
Albo, że w Ameryce Murzynów biją!
murzyn
murzyn 10.01.2019, 12:04
A biją?
Tutejszy
Tutejszy 10.01.2019, 06:06
Kogo obchodzą te newsy ze wschodnich krańców województwa?
lulek
lulek 10.01.2019, 12:09
Ze wschodnich krańców województwa??? Chłopie tu nawet są z Lublina wiadomości i z Chełma i z Zamościa i ...........
Nie mają co publikować to publikują co popadnie aby na stronie dziurę zapchać.
nie chcesz nie czytaj. Chcesz - czytaj.
nie chcesz nie czytaj. Chcesz - czytaj. 10.01.2019, 14:14
lepiej o "gangu" w postaci żebraka o kulach, co go straż miejska rozbiła? (gang, żebraka chyba nie?).
O "metodzie na wnuczka" można pisać dopiero, jak kogoś w gminie okradną - bo tak sprawa zupełnie nie dotyczy?

A jesteś pewien, że w naszym powiecie nie ma takich upraw?
chorowity
chorowity 09.01.2019, 23:08
Może to były konopie lecznicze?

Pozostałe