Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Złapali złodzieja markowych ubrań

  • 09.01.2019, 22:15 (aktualizacja 09.01.2019, 23:06)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Złapali złodzieja markowych ubrań il.
Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, znaleziono złodzieja, który włamał się do sklepu z markowymi ubraniami w sklepie przy ul. Piastów w Gryfinie. Właściciel wycenił wtedy straty na 3,5 tys. zł. Szyba jeszcze długo była prowizorycznie zastawiona.

Do zdarzenia doszło 20 września 2018 r. Złodziej po wybiciu szyby w oknie wystawowym, ukradł z witryny sklepowej markowe ubrania.

Nieoficjalnie wiadomo, że wpadł, bo sprzedawał owe kradzione rzeczy przez internet.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

człowiek widmo
człowiek widmo 10.01.2019, 22:36
Akurat mam wrażenie, że włamania do sklepów są szybko przez Policję załatwiane, tropione, ale jest wielka afera dotąd nierozwikłana, tajemnicza, ciemna, posępna, nieodgadniona, a mianowicie...kim jest ów osobnik, widziany stale w lasach, parkach, dwugłowy, dwużuchwowy, z ok.60 zębami, dwoma odbytami, który składa się z trzech elementów: 1.właściciela, 2.smyczy i 3.psa, a czasem, jak jest dobrze, to i z kagańca. Nikt go jeszcze nie złapał, nie wlepił mandatu, nie wziął za 2 pyski i nie zatrzymał, a zostawia on odchody, straszy matki z dzieckiem, spacerowiczów i jest niewidzialny...dla Straży Miejskiej oraz dla Policji.
Halinka
Halinka 10.01.2019, 22:21
Policji nie mamy za dużo w mieście, więc czy rada nie znalazłaby jakiegoś funduszu (by zrekompensować paliwo) i nie wzmocnić patrolowania miasta i asekurację policji w krytycznych sytuacjach?? Sami funkcjonariusze czuliby się bezpieczniej (najczęściej tylko dwie osoby w patrolu), a i łatwiej byłoby jakąś obławę zrobić, zablokować pijanego na drodze czy w innych sytuacjach...
pasztet
pasztet 10.01.2019, 22:11
Niech autor tekstu poczytam sobie kiedy za kradzież można zatrzymać sprawcę.
strasznik z bombonierką
strasznik z bombonierką 10.01.2019, 00:17
A to nie gangusy spod biedry?
tok fm
tok fm 10.01.2019, 22:13
Podobno był zapis monitoringu...
Sialalala
Sialalala 09.01.2019, 23:04
I co sprzewał? Majteczki w kropeczki?

Pozostałe