Na WOŚP można wylicytować nie tylko serduszka

  • 11.01.2019, 20:15 (aktualizacja 11.01.2019 22:31)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na WOŚP można wylicytować nie tylko serduszka GDK
Podczas 27.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierane będą środki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Przedstawiamy niektóre z przedmiotów, jakie przekazano na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gryfinie.

Zapraszamy do fotogalerii

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (22)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ZŁY
ZŁY 13.01.2019, 12:58
W Gryfinie słabo z fantami, ale długo mieszkańcy nie wiedzieli nic na tem orkiestry. Co ,gdzie ,kiedy? Nul i cisza. Organizacja do bani !!
stary niedźwiedź
stary niedźwiedź 13.01.2019, 13:02
Wiadomo nie chcą się narazić tercetowi...
mefka
mefka 11.01.2019, 22:56
I tak Sawaryn będzie pewno licytował w Świniujściu!
Pani Ewa
Pani Ewa 11.01.2019, 22:54
dzień dobry
Przepraszam, że mnie nie znasz. Nazywam się Ewa. Byłem w takiej sytuacji, w jakiej teraz jesteś, gdy potrzebowałem pożyczki i złożyłem wniosek o pożyczkę od ponad 2 firm na tej stronie i zostałem oszukany. Straciłem ponad 8000 $. Byłem sfrustrowany i zmęczony, aż do mojego znajomego, który pracujemy razem jako lekarz, Marian pod jej nazwiskiem połączył mnie z wiarygodną i autentyczną firmą pożyczkową ***. Pomogli mi z pożyczką 20,0000 USD, Oni może ci również pomóc, jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki Po prostu wyślij je e-mailem na adres: ***, aby uzyskać realną pożyczkę, która jest im zaufana i zatwierdzona przez rząd firma pożyczkowa, dzięki.

Pani Ewa
dotercetu
dotercetu 11.01.2019, 22:34
Pytam przeciwnikow Orkiestry. Jezeli pojdziecie do księdza i poprosicie o pomoc to ja dostaniecie? G...…. !!Będzie kazal Wam sie modlic, wiec jeśli jesteście na NIE to modlcie sie aby Wasze dziecko nie trafilo do szpitala żeby być diagnozowanym na sprzęcie Orkiestry
kod
kod 12.01.2019, 07:46
jakie bzdury kodziarza
gadżet
gadżet 11.01.2019, 22:29
Nic nie było słychać o żadnej zbiórce!
gadżet
gadżet 11.01.2019, 22:33
Przecież w w ogóle prawie o tym nie informowali a co tu dopiero prosić o gadżety. Chłopie, gdzie ty żyjesz
Drops
Drops 11.01.2019, 22:19
A co tak skoro nie w Gryfinie. Cedynia i Chojna mają szał w fantach i gadżetach
proste
proste 11.01.2019, 22:28
Skromnie w Gryfinie bo władze neiprzychylne.
dno
dno 12.01.2019, 07:47
to nie jest państwowa impreza!!!! prywatna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cytata
cytata 11.01.2019, 21:31
Spotkanie z Robertem Lewandowskim, rolls-royce i dzień w górach z Andrzejem Bargielem - to tylko niektóre z najpopularniejszych aukcji organizowanych przez WOŚP.
obserwator
obserwator 11.01.2019, 21:29
jeśli publikujesz pan nie swoje fotografie, to wypadałoby napisać o źródle!
zdziwiony
zdziwiony 11.01.2019, 21:50
A to są fotografie?
komórkowiec
komórkowiec 11.01.2019, 22:31
Tak, to jest fotografia artystyczna komórką :))))))
na codzień chytry
na codzień chytry 11.01.2019, 21:08
I ja nawet wrzucę swój grosz!

Pozostałe