Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

WOŚP w Moryniu w Geoparku

  • 13.01.2019, 16:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
WOŚP w Moryniu w Geoparku
W Moryniu impeza ropzocżeła się już w sobotę. Dookoła jesiora pobiegło 30 osób. Dziś, 13 stycznia 2019 r. Impreza rozpoczęła się o godz. 16 w sali Geoparku. I od początku były tłumy.

A na scenie w programie W programie m.in.: występy przedszkolaków i młodych artystów z Miejskiego Ośrodka Kultury, kiermasz i licytacje, pokaz tańca towarzyskiego (Klub Tańca Sportowego Jantar z Dębna) - tańce standardowe i latynoamerykańskie, koncert Piotra Suchomskiego, pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej (OSP Moryń), przeboje muzyki instrumentalnej w wykonaniu Tria Akordeonowego. Ponadto: zabawy dla dzieci, sprzedaż domowych ciast, kiermasz zabawek dziecięcych.

NAtomiast o godz. 20.30 symboliczne światełko do nieba: zimne ognie i wspólne ognisko na rynku.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (46)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

radny
radny 15.01.2019, 09:45
Ewka dzis zostajesz dluzej w pracy bo w godzinach pracy siedzisz w intenecie. Gwarantuje za sam to przypilnuje i rozlicze na sesji.
Ewa
Ewa 16.01.2019, 06:46
radny niezorientowany, chyba zajmujesz się nie tym co trzeba. Gdybyś znał temat, to byś wiedział, że w poniedziałki nie pracuję. Rozlicz się ze swojej niewiedzy
miglanc
miglanc 15.01.2019, 10:05
Nie każdy tak miga się od pracy jak ty!
fuj
fuj 15.01.2019, 00:34

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Julka
Julka 14.01.2019, 14:13
Chciałyśmy posłuchać Piotrka i się nie doczekałyśmy ponieważ podobno koncert został odwolany. Dlaczego?
Wiecej takich koncertow powinno być bo ileż można słuchać w kółko tego samego.
Ewa
Ewa 14.01.2019, 15:37
A kto niby odwoływał koncert? nic takiego nie zostało powiedziane ze strony organizatorów, a koncert Piotrka był po 18.00. Był zaplanowany na 18.00, więc trzeba było poczekać kilka minut. Tego samego nie da się usłyszeć, bo zawsze repertuar jest nowy. A wczoraj koncert Piotrka był autorski jak nigdy dotąd, bo podkłady Piotrek przygotował w swojej aranżacji z chórkami przez siebie zrobionymi. Ponadto Piotrek ma muzykę zrobioną tylko na jego indywidualne zamówienie, więc nie usłyszycie tej muzyki nigdzie więcej, a jedynie na koncercie Piotrka.
ten obcy
ten obcy 14.01.2019, 15:47
A kto to jest Piotrek?
xyz
xyz 14.01.2019, 08:46
przedszkolaki zrobili z siebie pośmiewisko byłam i widziałam brawo pani ewo bardzo dobrze się bawiłam
Ewa Kwiecień
Ewa Kwiecień 14.01.2019, 12:51
Dziękuję Paniom wychowawcom grup przedszkolnych i klas "0" za pomysł i za przygotowanie dzieci do występów. Jak zawsze dzieci wystąpiły znakomicie, radośnie i z pełnym przygotowaniem scenicznym. Dziękuję rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów, dzięki którym występy na scenie były baśniowe i zachwycające. Dziękuję dzieciom za pracę i trud włożony w przygotowanie sceniczne piosenek. Podziwiam Panie za zaangażowanie w dodatkową pedagogiczną pracę i za zaprezentowanie jej w wolnym czasie od pracy, czyli w niedzielę. Gdyby się nam tak wszystkim choć trochę chciało, to o ile jeszcze więcej by się działo. A tak nasze społeczeństwo (nie tylko w Moryniu) jest wygodne i woli siedzieć przed telewizorem, niż skorzystać z ofert kulturalnych "na żywo" w ciągu roku. Jeszcze raz dziękuję wszystkim zaangażowanym za współpracę i życzę kolejnych udanych wspólnych przedsięwzięć.
wolontariuszka
wolontariuszka 14.01.2019, 03:21
PLASTYCZKI NA CO DZIEŃ WYKONUJĄ WSPANIAŁĄ PRACĘ NA RZECZ ROZWOJU DZIECI.DZIECI PRZYGOTOWAŁY WSPÓLNY OBRAZ NA LICYTACJĘ.BO NAJWAŻNIEJSZY W TYM DNIU NIE BYŁ WYSTRÓJ SALI,A OGROMNE ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNOŚCI MORYŃSKIEJ,ABY ZEBRAĆ JAK NAJWIĘKSZĄ SUMĘ PIENIĘDZY!!!!ILE SAM DAŁEŚ?BŁYSZCZAŁY DZIECI NA SCENIE OD PRZEDSZKOLAKÓW ,MŁODZIEŻY, PO OSOBY DOROSŁE!TŁUMY PRZYBYŁY...PADŁ REKORD ZEBRANYCH PIENIĘDZY.CEL OSIĄGNIĘTY!!!!!!!!!
Ania
Ania 14.01.2019, 00:00
Dwie plastyczki na etatach a na scenie baner gotowiec w połysku odbijający światło, na sali brak akcentów orkiestry gdyby nie jedno serduszko u Pana Macieja na piersi, szkoda że brakuje wam ręki artystów
Lubitch
Lubitch 14.01.2019, 20:49
Maciek z klanu? Co sie stao?
to
to 14.01.2019, 21:06
kakao
nauczycielka
nauczycielka 14.01.2019, 00:08
Pała za wystrój!
Rodzic
Rodzic 13.01.2019, 23:25
I jeszcze klan Kwietniów. A to ciekawe ... Mają wyłączność, czy co? No ale dyrektorka musiała się chyba zgodzić na występy "prywatnych dzieci" p. Instruktorki. To w Moku innych śpiewających dzieciaków już nie ma?
Ewa
Ewa 14.01.2019, 12:22
Mam dyskryminować swoje dzieci i nie pozwalać na występy bo są moje? a gdzie byłeś, jak śpiewali soliści i zespoły z Moku? i nie mieli nazwiska Kwiecień. Naucz dzieci śpiewania lub zapraszam na zajęcia muzyczne, to również wystąpią
śpiewać każdy może
śpiewać każdy może 14.01.2019, 00:09
Każdy mógł wystąpić. Mogłeś się zgłosić, to też byś dostał szansę!
mlask
mlask 13.01.2019, 22:16
Przedszkolaki jak zwykle zrobiły show!

Pozostałe